Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

Шосткинська МДПІ інформує...

Як нараховується ЄСВ на винагороду за цивільно-правовими договорами

Шосткинська ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області повідомляє про окремі питання трудового законодавства та нарахування ЄСВ на суми виплаченої винагороди за цивільно-правовими договорами.

Так, якщо працівник підприємства, перебуваючи у трудових відносинах з роботодавцем, одержує дохід у вигляді заробітної плати  та виконує роботу (надає послуги) відповідно до цивільно-правового договору, отримуючи винагороду, то до бази нарахування ЄСВ за звітний місяць включаються як заробітна плата (дохід), так і сума винагороди.

При цьому, якщо база нарахування ЄСВ буде меншою за розмір мінімальної зарплати, то єдиний внесок розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати та ставки ЄСВ у розмірі 22%.

Якщо працівник отримує дохід у вигляді винагороди за договором цивільно-правового характеру, який не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, ЄСВ нараховується виходячи з розміру 22% на фактично нараховану винагороду за договором цивільно-правового характеру незалежно від її розміру, але з урахуванням максимальної величини бази нарахування.

Фізична особа, яка переобладнала автомобіль на газ, має право на податкову знижку

Шосткинська ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області  нагадує, що платник податку має право включити до податкової знижки витрати у вигляді суми коштів, сплачених ним у зв’язку із переобладнанням транспортного засобу, що належить платникові податку, з використанням у вигляді палива моторного сумішевого, біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу, інших видів біопалива (п.п.166.3.7 п.166.3 ст.166 Податкового кодексу України (далі – ПКУ)).

Звертаємо увагу, що до податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема, квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача). У зазначених документах обов’язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання) (п.п.166.2.1 п.166.2 ст.166 ПКУ).

Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року (п.п.166.1.2 п.166.1 ст.166 ПКУ).

Уряд визначив нормативи відрахування частини прибутку

Кабінет Міністрів України постановою від 01.03.2017 року № 120  затвердив у розмірі 50 відсотків базовий норматив відрахування частки прибутку, що спрямовується на виплату дивідендів за результатами фінансово-господарської діяльності у 2016 році господарських товариств, у статутному капіталі яких є корпоративні права держави, а також господарських товариств, 50 і більше відсотків акцій (часток) яких належать господарським товариствам, частка держави в яких становить 100 відсотків, у тому числі дочірніх підприємств.

Для публічних акціонерних товариств "Укргідроенерго" та "Державний ощадний банк України" базовий норматив затверджено у розмірі 30 відсотків.

У разі невиплати до 1 липня 2017 р. суб'єктом господарювання дивідендів за результатами його фінансово-господарської діяльності у 2016 році, суб'єктам управління корпоративними правами держави доручено вживати заходи до розірвання контракту з керівником такого суб'єкта господарювання.

Подарунок та податок – коли є взаємозв’язок

Якщо майно передають громаді

Шосткинська ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області  нагадує режим пільги у випадку безоплатної передачі майна платників ПДВ в державну власність чи комунальну власність територіальних громад сіл, селищ чи міст.

Забруднення атмосфери подорожчало

Цивільно-правовий та трудовий договори: не помиліться у виборі

СУВОРІ НОВИНКИ В ТРУДОВОМУ ЗАКОНОДАВСТВІ У 2017 році!

На Сумщині вже зафіксовано рекордну суму до сплати ПДВ 205 млн. гривень

Про це повідомив Олексій Мазуренко, в.о. начальника ГУ ДФС у Сумській області

Податкова міліція ГУ ДФС у Сумській припинила діяльність нелегального нафтопереробного заводу

У ході операції «Акциз-2017» оперативними працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Сумській області спільно зі співробітниками Національної поліції під процесуальним керівництвом Охтирської прокуратури Сумської області припинили нелегальне виробництво пально-мастильних матеріалів.

Шановні платники податків!

Відповідно до Законів України від 20.12.2016 №1791-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» та від 21.12.2016 №1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні», внесено зміни до податкового законодавства, які набрали чинності 1 січня 2017 року, крім окремих норм, зокрема:

Зміни у податковому законодавстві, що набирають чинності у 2017 році

ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ У СФЕРІ ЗАСТОСУВАННЯ КАСОВОЇ ТЕХНІКИ ПЕРЕДБАЧАЮТЬ ДООПРАЦЮВАННЯ РРО ТА ЗАЗНАЧЕННЯ КОДІВ УКТ ЗЕД У ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХі

Отримали спадщину чи коштовний подарунок – маєте задекларувати

Нульова ставка для платників податку на прибуток

1    2    3    4    5    6    7

КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ