Місцеві вибори

Новини податкової 21.09.17

Новини податкової 08.09.17

Увага! Гаряча лінія!

08 вересня 2017  року  з  11  до  12  години проводитиметься  сеанс  телефонного  зв’язку „гаряча  лінія” на  тему:  „Зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних” за участю начальника  відділу камеральних перевірок податкової звітності території обслуговування Шосткинської ОДПІ управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Сумській області Околіти В.І. Контактний  телефон  (05449) 2-39-64.

Новини податкової 29.06.17

Новини податкової 20.06.17

Новини податкової 07.06.17

Новини податкової 01.06.17

Новини податкової 24.05.17

24.05.2017 11:38 / / Комментарии (0)

Новини податкової 11.05.17

Новини податкової 03.05.17

ЯКІ ПЛАТНИКИ ЄДИНОГО ПОДАТКУ ЗОБОВ’ЯЗАНІ ЗАСТОСОВУВАТИ РРО

Якщо в календарному році дохід платника єдиного податку другої і третьої груп, незалежно від обраного виду діяльності, перевищить 1 000 000 грн., такий платник зобов’язаний застосовувати РРО (п. 296.10 ст. 296 Податкового кодексу України).

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ДЕКЛАРУВАННЯ

Шосткинська ОДПІ  інформує, що відповідно до п.п. 16.1.3 п. 16.1 ст. 16 Податкового кодексу України платник податків зобов’язаний подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов’язані з обчисленням і сплатою податків та зборів.

Ліквідація підприємця

Відповідно до п. 177.5 Податкового кодексу України фізичні особи – підприємці подають до контролюючого органу податкову декларацію за місцем своєї податкової адреси за результатами календарного року у строки, установлені Податковим кодексом України для річного звітного податкового періоду, у якій також зазначаються авансові платежі з податку на доходи.

Згідно з п. 177.11 Податкового кодексу України фізичні особи – підприємці подають річну податкову декларацію у строк, визначений пп. 49.18.5 Податкового кодексу України, у якій поряд з доходами від підприємницької діяльності мають зазначатися інші доходи з джерел їх походження з України та іноземні доходи.

Сплата ЄСВ фізичною особою-підприємцем

У Шосткинській ОДПІ ГУ ДФС у Сумській нагадують, що згідно з абзацом третім п. 1 частини першої ст. 4 Закону України від 08.07.2010 №2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування є фізичні особи-підприємці і, зокрема ті, які використовують працю інших осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством про працю, чи за цивільно-правовим договором.

Податковою адресою платника податку – фізичної особи визначається місце її проживання, за яким вона береться на облік як платник податків у контролюючому органі.

У Шосткинській ОДПІ звертають увагу на те, що платник єдиного внеску зобов’язаний подавати звітність та сплачувати ЄСВ до контролюючого органу за основним місцем обліку у строки, порядку та за формою, встановленими центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, за погодженням з Пенсійним фондом та фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Тому фізична особа-підприємець, яка використовує працю найманих осіб, сплачує та подає звітність з єдиного внеску за своїм місцем реєстрації, незалежно від територіального розташування робочих місць найманих працівників.

У тестовому режимі запрацював механізм зупинення реєстрації податкової накладної

Шосткиська ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області інформує: 01.04.2017 набрали чинності пп. 4 і 5 п. 94 р. I Закону України від 20 грудня 2016 року № 1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» (далі – Закон № 1797) щодо змін до п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) в частині зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування у Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) та щодо доповнення п. 201.16 ст. 201 Кодексу відповідно.

До уваги платників екологічного податку!

Звертаємо увагу платників екологічного податку, що 21 лютого 2017 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 28.12.2016 №1177, яким внесені зміни до форми податкової декларації екологічного податку, зокрема,  викладено у новій редакції додаток 4 «Розрахунок за утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені») до Декларації.

1    2    3    4    5    6

КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ