Місцеві вибори

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

Про результати ревізії в комунальному закладі "Шосткинська центральна районна лікарня"

Шосткинською об'єднаною Державною фінансовою інспекцією проведена ревізія фінансово-господарської діяльності комунального закладу "Шосткинська центральна районна лікарня" за період з 01.01.2010 по 30.11.2012 (головний лікар Штогрин О.Т., головний бухгалтер Бабич В.П.).

Ревізією встановлено фінансових порушень на загальну суму 173061,02 грн, в тому числі:

- фінансові порушення що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 128665,02 гривень (незаконні витрати – 118399,78 гривень,  недоотримано фінансових ресурсів установою –10265,24 гривень);

- фінансові порушення що не призвели до втрат фінансових ресурсів на загальну суму 44396,00 гривень (лишки товарно-матеріальних цінностей - 300,00 гривень, завищення вартості активів – 31679,00 гривень, заниження вартості активів – 12417,00 гривень).

З встановленої суми порушень в ході ревізії відшкодовано незаконних витрат на суму 10579,09 грн. та забезпечено надходження доходів закладом на суму 10265,24 грн, усунуто інші фінансові порушення на суму  44396,00 гривень.

За результатами ревізії на головного лікаря, головного бухгалтера, бухгалтера з обліку та калькування продуктів харчування, бухгалтера з обліку господарських матеріалів, керівника розрахункового відділу складено  протоколи про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 164-2 КУпАП.

На ім’я головного лікаря Лікарні направлено лист-вимогу про усунення виявлених фінансових порушень.

Про результати ревізії проінформовано Шосткинську міжрайонну прокуратуру та управління охорони здоров'я Сумської ОДА

15.04.13

КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ