Місцеві вибори

Про результати ревізії сільського бюджету, фінансово-господарської діяльності органів місцевого самоврядування Ковтунівської сільської ради Шосткинського району

Шосткинською об’єднаною державною фінансовою інспекцією, згідно Плану контрольно-ревізійної роботи на ІV квартал 2013 року проведено ревізію сільського бюджету, фінансово-господарської діяльності органів місцевого самоврядування Ковтунівської сільської ради Шосткинського району за період з 01.10.2010 по 31.12.2013 (сільський голова Шаблій А.Г., головний бухгалтер Гончарова Г.М.).

Ревізією встановлено фінансових порушень на загальну суму   23,38 тис. грн, в тому числі:

- фінансові порушення що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів (незаконні витрати)на загальну суму 18,31 тис. грн.;

- недоотримання фінансових ресурсів бюджетом на загальну суму  4,09 тис. гривень;

- фінансові порушення що не призвели до втрат фінансових ресурсів на загальну суму 0,98 тис. грн.

З виявленої суми порушень в ході ревізії відшкодовано 4,84 тис. грн, з яких: операції з ресурсами, проведені з порушенням чинного законодавства, що призвели до їх втрат на загальну суму 3,49 тис. грн., недоотримання фінансових ресурсів сільським бюджетом на суму 0,37 тис. грн та інших порушень фінансової дисципліни на суму 0,98 тис. гривень.

За результатами ревізії складено 2 протоколи про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 164-2 КУпАП на сільського голову та головного бухгалтера та 1 протокол за  ч.1 ст. 164-12 КУпАП на сільського голову.

На ім’я сільського голови Ковтунівської сільської ради направлено лист-вимогу про усунення виявлених фінансових порушень.

Про результати ревізії проінформовано Шосткинську міжрайонну прокуратуру та Шосткинську районну державну адміністрацію.

Начальник

Шосткинської ОДФІ                                                                         Т.О.Зарубіна

06.03.2014