Місцеві вибори

Про результати ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності, в тому числі щодо використання коштів, виділених з резервного фонду державного бюджету у зв'язку з оголошеною мобілізацією військової частини 3022

Шосткинською об’єднаною державною фінансовою інспекцією, згідно Плану контрольно-ревізійної роботи на І квартал 2015 року проведена ревізія окремих питань фінансово-господарської діяльності, в тому числі щодо використання коштів, виділених з резервного фонду державного бюджету у зв'язку з оголошеною мобілізацією військової частини 3022 за період з 01.01.2013 по 31.01.2015 (командир в/ч – Кривенок В.В., начальник фінансової служби (головний бухгалтер) – Галабурда Н.В.).

Ревізією встановлено фінансових порушень на загальну суму  250,48 тис. грн, в тому числі:

- фінансові порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів (незаконні витрати) на загальну суму   250,06 тис. гривень;

- фінансові порушення, що не призвели до втрат фінансових ресурсів на загальну суму 0,42 тис. гривень.

В період ревізії порушення усунуті на загальну суму 6,88 тис. грн, в тому числі: незаконних витрат бюджетних коштів в сумі 6,46 тис. грн, порушення що не призвели до збитків в сумі 0,42 тис. гривень..

За наслідками проведеної ревізії відносно бухгалтера фінансової частини складено протокол за ст. 164-2 КУпАП.

На ім’я командира військової частини 3022 направлено лист з вимогою забезпечення вичерпних заходів для повного усунення виявлених фінансових порушень та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

Також застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Про результати ревізії проінформовано Шосткинську міжрайонну прокуратуру, матеріали ревізії передано до Шосткинського МРВ УСБУ в Сумській області.

Начальник Шосткинської ОДФІ                                                        Т.О.Зарубіна

11.06.15