Місцеві вибори

Про результати ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Шосткинської міжрайонної лабораторії ветеринарної медицини

Шосткинською об’єднаною державною фінансовою інспекцією, згідно Плану контрольно-ревізійної роботи на ІІ квартал 2014 року проведено ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Шосткинської міжрайонної лабораторії ветеринарної медицини за період з 01.01.2011 по 31.05.2014 (директор Павлюченко В.В., головний бухгалтер Бондаренко Г.В.).

Ревізією встановлено фінансових порушень на загальну суму                           165,46 тис. грн, в тому числі:

- фінансові порушення що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів (незаконні витрати) на загальну суму                                148,47грн тис. гривень.

- недоотримано ветлабораторією доходів за послуги, які надаються на платній основі в сумі 16,81 тис. грн.;

- фінансові порушення що не призвели до втрат фінансових ресурсів на загальну суму 0,18 тис.грн (лишки ТМЦ).

З виявленої суми порушень в ході ревізії відшкодовано13,52 тис.грн, з яких: незаконних витрат на загальну суму 13,34 тис. грн та інших порушень фінансової дисципліни на суму 0,18 тис. гривень.

За результатами ревізії складено 2 протоколи про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 164-2 КУпАП на директора, головного бухгалтера та 1 протокол за ч.1 ст. 164-12 КУпАП на директора установи.

На ім’я директора Шосткинської міжрайонної державної лабораторії ветеринарної медицини направлено лист-вимогу про усунення виявлених фінансових порушень.

Про результати ревізії проінформовано Шосткинську міжрайонну прокуратуру та Головне управління ветеринарної медицини в Сумській  області.

Начальник Шосткинської ОДФІ

Т.О.Зарубіна