Місцеві вибори

Про результати ревізії фінансово-господарської діяльності управління освіти Шосткинської міської ради

Про результати ревізії фінансово-господарської діяльності  управління освіти Шосткинської міської ради

Шосткинською об’єднаною державною фінансовою інспекцією, згідно Плану контрольно-ревізійної роботи на І квартал 2015 року проведена ревізія фінансово-господарської діяльності управління освіти Шосткинської міської ради за період з 01.02.2012 по 31.03.2015 (начальник Сергейко Н.О., головного бухгалтера централізованої бухгалтерії Шадура Т.І.).

Ревізією встановлено фінансових порушень на загальну суму                           246,23 тис. грн, в тому числі:

- фінансові порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів (незаконні витрати) на загальну суму                                          33,58 тис. гривень;

- недоотримання фінансових ресурсів на загальну суму                                193,99 тис. гривень, в тому числі місцевим бюджетом – 186,55 тис. гривень, установою – 7,44 тис. гривень;

- фінансові порушення, що не призвели до втрат фінансових ресурсів на загальну суму 18,65 тис. гривень.

В період ревізії порушення усунуті в повному обсязі.

За результатами ревізії складено 12 протоколів про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 164-2 КУпАП на начальника управління освіти, головного бухгалтера централізованої бухгалтерії, бухгалтера, економіста, завідувача ДНЗ та директорів навчальних закладів та 1 протокол за ч.1                    ст.164-12 КУпАП на начальника управління освіти.

На ім’я начальника управління освіти Шосткинської міської ради направлено лист-вимогу про усунення виявлених фінансових порушень.

Про результати ревізії проінформовано Шосткинську міжрайонну прокуратуру та Шосткинську міську раду.

Начальник

Шосткинської ОДФІ                                                                         Т.О.Зарубіна

16.04.15