Місцеві вибори

Про результати ревізії фінансово-господарської діяльності Шосткинського дочірнього агролісогосподарського підприємства "Шосткинський агролісгосп"

Шосткинською об’єднаною державною фінансовою інспекцією, згідно розділу VІІ "Шосткинська об'єднана державна фінансова інспекція" Плану  контрольно-ревізійної роботи Державної фінансової інспекції в Сумській області на І квартал 2013 року проведена ревізія фінансово-господарської діяльності Шосткинського дочірнього агролісогосподарського підприємства "Шосткинський агролісгосп" за період з 01.01.2010 по 28.02.2013

Ревізією встановлено фінансових порушень на загальну суму 138825,31 грн, в тому числі:

- фінансові порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів на загальну суму 101475,67 грн (незаконні витрати);

- недоотримання фінансових ресурсів підприємством на загальну суму 36500,00 гривень;

-  порушення, що не призвели до втрат фінансових ресурсів на загальну суму 849,64 гривень.

У ході ревізії відшкодовано порушень на загальну суму 24773,66 грн з них: операції з ресурсами, проведені з порушенням чинного законодавства, що призвели до їх втрат – 2184,02 грн, втрат доходів в сумі 21740,00 грн та інші порушення фінансової дисципліни – 849,64 гривні.

За результатами ревізії складено 4 протоколи про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 164-2 КУпАП.

Про результати ревізії проінформовано Шосткинську міжрайонну прокуратуру та Сумське обласне комунальне агролісогосподарське підприємство "Сумиоблагроліс".

26.07.13