Місцеві вибори

Шосткинською об’єднаною державною фінансовою інспекцією, згідно розділу VІІ "Шосткинська об'єднана державна фінансова інспекція" Плану  контрольно-ревізійної роботи Державної фінансової інспекції в Сумській області на ІІ квартал 2013 року проведена ревізія фінансово-господарської діяльності Шосткинського професійного ліцею за період з 01.01.2011 по 30.06.2013.

Ревізією встановлено фінансових порушень на загальну суму  362,21 тис. грн, в тому числі:

- фінансові порушення що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 207,65 тис. гривень;

- недоотримання фінансових ресурсів на загальну суму 150,38 тис. гривень;

- порушення що не призвели до втрат фінансових ресурсів на загальну суму 4,18 тис. гривень.

З виявленої суми порушень відшкодовано 12,16 тис. грн, з яких: фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 7,98 тис. грн, та порушень, що не призвели до втрат фінансових ресурсів на суму 4,18 тис. гривень.

За результатами ревізії складено 3 протоколи про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 164-2 КУпАП та 1 протокол за ч.1 ст. 164-12 КУпАП.

На ім’я в.о. директора Шосткинського професійного ліцею направлено лист-вимогу про усунення виявлених фінансових порушень.

Про результати ревізії проінформовано Шосткинську міжрайонну прокуратуру та Управління освіти і науки СОДА.

Начальник Шосткинської ОДФІ

Т.О.Зарубіна