Місцеві вибори

В Шостці можна отримати сертифікат на знання державної мови

Бажаючим отримати сертифікат щодо вільного володіння державною мовою  звертатися  до Шосткинського інституту СумДУ. Довідки за телефоном (05449) 4- 28 -28.

Нагадуємо, Уряд затвердив Порядок атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою. Рішення прийняте на виконання Закону України "Про державну службу". Згідно з Порядком, організовує та проводить атестацію уповноважений вищий навчальний заклад, який утворює відповідну комісію. Процес атестації відбувається в письмовій або усній формах. Атестація в усній формі включає ділову розмову за визначеним сценарієм та повідомлення-презентацію на встановлену комісією тему. У письмовій формі - тестове завдання та письмовий переказ тексту з фахових питань. Після проходження атестації особи, які претендують на вступ на державну службу, отримують відповідні посвідчення.

29.01.2018 15:10

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua