В Арт Центрі відкриється виставка видатного українського художника Бориса Егіазаряна

Як повідомив Ігор Фатун, начальник відділу культури і туризму ШМР 19 травня о 18.00 в Арт Центрі відбудеться відкриття виставки видатного українського художника  Бориса Егіазаряна (живопис та графіка). На гостей заходу чекає атмосфера натхнення та творча зустріч з художником, який завітає до Шостки  з міста  Києва.

На своій сторінці в "Фейсбук" художник розповідає про історію створення виставки  та  запрошує на відкриття:

Boris Yeghiazaryan

19 травня у місті Шостка Сумської області буде відкриття моєї виставки. Це для мене важлива виставка, і до неї я готувався довго. Будуть виставлені в основному нові роботи. Окрім виставки у мене буде зустріч з родичами загиблих на війні наших хлопців. Ми усі разом будемо вшановувати пам'ять наших хлопців і жертв політичних репресій. Але виставку ми відкриваємо, бо життя продовжується. Одним словом їду зміцнювати північний кордон України)))

А історія ідеї виставки цікава. Спробую наскільки це можливо коротко розповісти її. Це було десь рік тому. Olga Kryvoruchko дуже ввічливо, але наполегливо запросила мене як українського художника взяти участь у конференції Архітектура майбутнього. Потім мені подзвонила Iryna Ozymokповторила запрошення і сказала, що мене просять виступити на конференції і чекають від мене нових позитивних ідей. Це мене спантеличило остаточно.

Ще мені Ольга сказала, що Oksana Markarova, Міністр фінансів України, яка підтримала цю подію, запропонувала в Інституті зовнішніх відносин Університету імені Шевченка, де відбувалась конференція, зробити мою міні-виставку. Вона мала додати естетику до цієї події. Пропозиції Оксани я не міг відмовити, бо це мій давній, хороший, улюблений друг.

Мені було дуже цікаво послухати учасників конференції. Мене сильно здивувало наскільки я не знав і не здогадувався, які серйозні європейські інновації застосовуються в українських великих і маленьких містах, і які цікаві, активні люди працюють над цим. Модератором була Ірина Озимок. Вона багато цікавого робить для України. Так Ірина запропонувала мені закінчити конференцію моїм виступом. Я був схвильований, але мій виступ був натхненним.

Після конференції я познайомився з багатьма цікавими людьми. Зокрема, мене познайомили з мером міста Шостка і розповіли про нього багато цікавого. І ось Микола Петрович Нога мене в той день наполегливо запросив зробити виставку в Шостці. А коли директор Шостка Арт центр, художник Ігор Сірий вислав мені фотографії виставкових залів, я потім в Києві розповідав, що такого виставкого залу немає не лише в Києві, а й будь-яке європейське місто позаздрило б центру. Ігоря я мучив цілий рік, поки ми визначились з датами виставки.

І ось тиждень назад приїхала з Шостки чарівна Maria Rodionova з чудовим Миколою, акуратно упакували половину моєї майстерні й благополучно повезли в Шостку. Вночі подзвонили мені, що роботи в Арт-Центрі.

Ось такі неймовірні люди стали організаторами цієї важливої для мене виставки.

Так що, запрошую!))

15.05.2019 14:41