Місцеві вибори

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту - рішення Шосткинської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань, Шосткинська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Шосткинської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів  на 2019 рік».

Проект рішення буде  розміщений на офіційному сайті Шосткинської міської ради (www.shostka-rada.gov.ua ) та в Шосткинській міськрайонній газеті «Полісся».

Даний проект рішення підготовлений з метою:

• -дотримання вимог Податкового кодексу України в частині встановлення місцевих податків і зборів
  • -забезпечення надходжень до місцевого бюджету міста Шостка

Зауваження та пропозиції приймаються протягом одного місяця з дня офіційного опублікування цього проекту за адресою: м.Шостка. вул.Садовий бульвар, 14, каб. 10., фінансове управління Шосткинської міської ради.

23.03.2018 10:34

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua