Звіти

Оголошення про збір пропозицій для придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 року № 877 (зі змінами), яким  затверджено Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа,  Шосткинська міська рада Сумської області має можливість вирішити питання придбання у 2019 році житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування  та осіб з їх числа, що перебувають на квартирному обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

У зв’язку з цим, приймаються пропозиції   від власників нерухомого майна для придбання однокімнатної квартири у м.Шостка Сумської області.

Вимоги до житла:

- загальна площа 1-кімнатної квартири 31 кв. метр;

- наявність у житлі, що придбавається для дітей, необхідних приміщень, зокрема санітарно-гігієнічного призначення.

Особи, які бажають запропонувати житло для продажу, повинні в термін до 5 жовтня 2019 року  надати  заяви-пропозиції до Шосткинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді   за адресою: (м. Шостка, бул. Садовий бульвар, 14).

27.09.2019 13:40

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua