Інформація про наміри встановлення тарифу на теплову енергію для бюджетних установ, вироблену на установках з використанням альтернативних джерел енергії по ТОВ «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт».

Згідно Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про теплопостачання" щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел енергії», тарифи на теплову енергію для суб’єктів господарювання, що здійснюють її виробництво на установках з використанням альтернативних джерел енергії, включаючи теплоелектроцентралі, теплоелектростанції та когенераційні установки, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, а також для потреб населення встановлюються на рівні 90 відсотків діючого для суб’єкта господарювання тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб відповідної категорії споживачів.

Тарифи на виробництво теплової енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, а також для потреб населення визначаються для суб’єктів господарювання, що здійснюють виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії, включаючи теплоелектроцентралі, теплоелектростанції та когенераційні установки, як різниця між тарифом на теплову енергію, встановленим відповідно до частини четвертої цієї статті, і тарифами на транспортування та постачання теплової енергії, що визначаються на рівні діючих для суб’єкта господарювання тарифів на транспортування та постачання теплової енергії, виробленої з використанням природного газу, для потреб відповідної категорії споживачів.

З 18 жовтня 2018р. набрала чинності Постанова  НКРЕКП  № 819  від 07.08.2018 року, щодо встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу для  потреб  бюджетних  установ в розмірі 1723,27 грн/Гкал без ПДВ.

У зв’язку зі зміною тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу для  потреб  бюджетних  установ, планується встановити тариф на теплову енергію, вироблену на установках з використанням альтернативних джерел енергії для  потреб бюджетних установ в розмірі 1550,94 грн/Гкал без ПДВ, в т.ч. тариф на виробництво теплової енергії 1510,53 грн/Гкал.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються у письмовому вигляді протягом 7 календарних днів з дня оприлюднення відповідної інформації за адресою: ТОВ «ШП «Харківенергоремонт», вул.Гагаріна, 1.

18.10.2018 10:44

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua