Місцеві вибори

ДЕРЖАВНА ПРИКОРДОННА СЛУЖБА УКРАЇНИ ЗАПРОШУЄ ГРОМАДЯН НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ ДЛЯ УКОМПЛЕКТУВАННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ПРИКОРДОННОЇ КОМЕНДАТУРИ ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ «ШОСТКА»

Важливою, почесною та відповідальною в усі часи була справа захисту  рубежів держави. Сьогодні у добу нових вимог та викликів, вона набула особливої ваги. Прикордонники України з честю та відданістю стоять на захисті недоторканості державного кордону, забезпечуючи цілісність і суверенітет України.

Черговим кроком на етапі підвищення щільності кордонів України, забезпечення належного рівня безпеки на кордоні, стало створення на ділянці Сумського прикордонного загону, у м.Шостка, нового прикордонного підрозділу – прикордонної комендатури швидкого реагування.

В рамках формування нового підрозділу нам потрібні патріоти і мужні захисники рубежів України. Саме ви своєю щоденною працею спроможні стати новою формацією прикордонників та обличчям кордону.

Приєднуйтесь до нашої дружньої команди!

Наші умови:

На військову службу за контрактом приймаються громадяни призовного віку (хто не служив), які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту та військовозобов’язані (особи, які проходили військову службу у військових формуваннях України) віком від 18 до 60 років.

Наші переваги:

• проходження військової служби за контрактом за місцем проживання;
  • гарантія стабільного грошового забезпечення (заробітної плати) - від 9000 грн.;
  • додаткові (обов’язкові) види виплат:

одноразова виплата у розмірі від 10 000 до 14 000 грн. при підписанні першого контракту;

щорічна одноразова матеріальна допомога у розмірі посадового окладу  та окладу за військовим званням;

щорічна грошова допомога у разі вибуття у чергову відпустку в розмірі місячного грошового забезпечення;

грошова допомога під час переїзду до нового місця служби на військовослужбовців та членів їхньої родини;

залежно від займаних посад та умов служби – інші грошові виплати.

• щорічна обов’язкова відпустка тривалістю  від 30 до  45 діб, додаткові відпустки (для навчання, соціальні, інші - згідно законодавства);
  • пільгове обчислення загального стажу служби у співвідношенні 1:1,5;
  • можливість кар’єрного зростання та навчання у навчальних закладах Державної прикордонної служби України (безкоштовно) або на заочному відділенні цивільних вищих навчальних закладів;
  • можливість служби за кордоном (охорона дипломатичних установ України за кордоном);
  • якісне безкоштовне медичне обслуговування;
  • пільговий відпочинок у відомчих санаторно – оздоровчих закладах;
  • безкоштовне харчування під час несення служби;
  • право на безкоштовне отримання житла;
  • право на пенсію після 25 років служби;
  • інші соціальні гарантії встановлені законодавством.

Не можуть бути прийняті на військову службу громадяни, які:

• притягувались до кримінальної відповідальності;
  • перебувають на обліку в органах внутрішніх справ у зв’язку зі скоєнням правопорушень, у наркологічних та психоневрологічних диспансерах;
  • були раніше звільнені з військової служби зі Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів за службовою невідпові­дністю або за систематичне невиконання умов контракту.

З питань прийому на військову службу за контрактом або для з’ясування додаткової інформації з питань проходження військової служби ви можете звернутися безпосередньо до керівництва прикордонної комендатури швидкого реагування або до посадових осіб Окремого регіонального центру комплектування.

Наші контакти:

м.Шостка, вулиця Інститутська, буд.6.

м.Суми, провулок Громадянський, буд.6.

телефони: 067-540-73-53, 066-085-88-69

15.11.2018 14:18