Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Уряд розширив перелік тих, кому можна працювати у період посиленого карантину

13/04/20

Кабінет міністрів України розширив перелік об’єктів, які можуть продовжувати роботу в період посиленого карантину, і категорії громадян віком 60 років і старше, які не підлягають самоізоляції.

 

Згідно з повідомленням, продовжувати роботу в період карантину можуть об’єкти поштової та кур’єрської діяльності, будівельних робіт, збору та заготівлі відходів, заклади торгівлі будівельними матеріалами та хімчистки.

 

Також уточнено, які саме категорії осіб старші від 60 років не потребують самоізоляції:

 

  • державні службовці, депутати всіх рівнів, міські голови, судді та інші особи, на яких поширюється дія закону «Про запобігання корупції»;
  • військовослужбовці та працівники ЗСУ, інших законних військових формувань та правоохоронних органів;
  • особи, які здійснюють заходи, пов’язані з недопуском поширення COVID-19;
  • особи, що забезпечують діяльність підприємств, установ і організацій критичної інфраструктури (у сферах енергетики, хімічної промисловості, транспорту, інформаційно-комунікативних технологій, електронних комунікацій, банківського і фінансового секторів, оборонної промисловості, життєзабезпечення населення, зокрема сільського господарства та охорони здоров’я, комунальних, аварійних і рятувальних служб, служб екстреної допомоги населенню) і підприємств, внесених до списку, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави.

Анонс культурного життя Шостки 04.11.19 – 10.11.19

04/11/19

№ п/п

Назва заходів, які планується провести на наступному тижні

Дата, місце проведення, час

Хто проводить

1.

Огляд експозиції меморіально-освітнього комплексу «Родинна пам’ять».

(замовлення екскурсій за тел. 7-34-63)

Меморіально-освітній комплекс «Родинна пам’ять»

(вул. Гагаріна, 1), працює з 10.00 до 16.00, вихідний – понеділок

Меморіально-освітній комплекс «Родинна пам’ять»

2.

Екскурсії по відділу краєзнавчого музею «Музей І.М.Кожедуба». Показ кінострічок про авіацію.

(замовлення екскурсій та показу кінострічок за тел. 7-34-64)

Відділ краєзнавчого музею «Музей І.М.Кожедуба»

(вул. Кожедуба, 1),

Працює з 10.00 до 16.00, вихідний – понеділок

Відділ краєзнавчого музею «Музей І.М.Кожедуба»

3.

Працюють:

– виставка живопису, графіки, скульптури та декоративно-прикладного мистецтва «Осінні барви»;

– персональна виставка Народного художника України Віктора Ковтуна «Симфонія кольорів»

Арт-центр (вул. Миру, 14), працює з 10.00 до 18.00,

вихідний – понеділок,

(замовлення екскурсій за тел. 0685585708)

Арт-центр       

4.

Працює мистецький проект «Дві постаті. Тетяна Яблонська. Олена Яблонська.»

Краєзнавчий музей (вул. Свободи, 53)

Відкриття – 7 листопада, о 16.00

Працює з 10.00 до 16.00, вихідний – понеділок

Краєзнавчий музей

5.

«Політ фантазії – витвір мистецтва». Працює мистецька виставка робіт ветеранської організації казенного підприємства «Шосткинський казенний завод «Зірка»

з 07 листопада, центральна міська бібліотека ім. Толстого

(вул. Миру, 11), працює з 10.00 до 18.00

ЦМБ ім. Толстого

6.

Клуб «Веселі чобітки» («Для тих, кому за 40»)

 

10 листопада, Центр культури і дозвілля,

(вул. Садовий бульвар, 13), з 17.00 до 19.00

ЦКіД

Відбувся І етап міської спартакіади серед людей з інвалідність з боча

18/07/19

18 линия 2019 року в парку культури та відпочинку (вул. Свободи 38), пройшов І етап міської спартакіади серед людей з інвалідність з боча.

Вчимося у майстрів і у природи

18/06/19

В центральній міській бібліотеці ім. Л.Толстого відкрилася виставка «Вчимося у майстрів і у природи»  випускників мистецького факультету Університету ІІІ віку, який вже протягом 10 років працює у нашому місті. Стіни бібліотеки прикрасили 90 творчих робіт.  Відвідати виставку охочі можуть кожного дня крім п’ятниці з 10:00 до 18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото Igor Fatun та Центральна міська бібліотека ім.Л.Толстого

 

 

Пенсійний фонд України інформує

27/11/17

Шосткинським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України в Сумській області завершено фінансування виплати пенсій за листопад місяць 2017 року. Загальна сума коштів, спрямованих на їх забезпечення, становила 96321,41 тис. гривень.

Ресурсне наповнення бюджету Фонду протягом виплатного періоду здійснювалось за рахунок законодавчо визначених джерел доходів.

 

На які наділи мають право захисники Вітчизни?

14/11/17

Вітаю Вас, шановний міністре. Мій чоловік 2 роки пробув в АТО. Спочатку як доброволець, а потім уже офіційно у військах. Повернувся на 3 місяці і знову пішов захищати країну. Чи має він право отримати землю, куди для цього звертатися?

Валентина Остапок

На які наділи мають право захисники Вітчизни?

Учасники бойових дій та особи, прирівняні до них, мають право на першочергове відведення у власність або користування земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва (для городництва у користування). У межах норм безплатної приватизації (передачі) земельні ділянки передаються у власність у таких розмірах:

1) для ведення садівництва – не більше 0,12 га;

2) для ведення особистого селянського господарства – не більше 2,0 га;

3) для будівництва і обслуговування жилого будинку в селах – не більше 0,25 га, в селищах – не більше 0,15 га, в містах – не більше 0,10 га;

 

Куди звертатися для отримання земельної ділянки?

Учасникам АТО необхідно звернутися з клопотанням до органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки у власність або користування:

• сільської, селищної, міської ради (якщо питання стосуються земель комунальної власності відповідних територіальних громад);

• обласні, районні ради передають земельні ділянки у власність або у користування з відповідних земель спільної власності територіальних громад для всіх потреб;

• районні державні адміністрації на їхній території передають земельні ділянки із земель державної власності у власність або у користування у межах сіл, селищ, міст районного значення для всіх потреб (за межами населених пунктів земельні ділянки для городництва, ведення садівництва, ОСГ та будівництва індивідуального житлового будинку вони не передають);

• обласні державні адміністрації на їхній території передають земельні ділянки із земель державної власності у власність або у користування у межах міст обласного значення та за межами населених пунктів, а також земельні ділянки, що не входять до складу певного району, або у випадках, коли районна державна адміністрація не утворена, для всіх потреб;

• Головні управління Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в області (якщо питання стосується земельних ділянок для ведення садівництва або особистого селянського господарства державної власності).

Кабінет Міністрів України приймає рішення щодо передачі (надання) земель державної власності, зокрема ріллі, багаторічних насаджень для несільськогосподарських потреб, лісів для нелісогосподарських потреб, а також земельних ділянок природоохоронного, оздоровчого, рекреаційного призначення та особливо цінних земель.

 

Як виглядає клопотання?

У клопотанні зазначаються цільове призначення земельної ділянки та її орієнтовні розміри (в межах норм).

До клопотання додаються:

1) графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки (наприклад, викопіювання з кадастрової карти);

2) копія паспорта та копія ідентифікаційного номера;

3) документ, що посвідчує участь в АТО (посвідчення, довідка).

Чиновникам забороняється вимагати додаткові матеріали та документи.

Рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою або про мотивовану відмову має бути прийнято в місячний строк.

Що може бути підставою для відмови?

Лише невідповідність місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації, схем землеустрою, техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць, проектів землеустрою щодо впорядкування територій населених пунктів, затверджених у визначеному порядку.

 

Як проходить відведення земельної ділянки?

У разі прийняття уповноваженим органом рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки потрібно замовити в землевпорядній організації виготовлення такого проекту.

Виконавцем робіт може бути тільки особа з сертифікатом інженера-землевпорядника. Проект відведення земельної ділянки розробляється на підставі укладеного із замовником договору. Термін виконання робіт – не може перевищувати 6 місяців.

Проект підлягає погодженню з територіальним органом Держгеокадастру. У випадку розташування земельної ділянки у межах населеного пункту, або якщо на ділянці планується розташування об’єкта будівництва, потрібно отримати погодження з управлінням з питань містобудування та архітектури місцевої державної адміністрації або місцевої ради.

Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки залежно від  її призначення, цінності  та місця розташування може підлягати також погодженню з: структурним підрозділом обласної, Київської чи Севастопольської міської державної адміністрації у сфері охорони навколишнього природного середовища; центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони культурної спадщини, відповідним структурним підрозділом обласної, Київської чи Севастопольської міської державної адміністрації у сфері охорони культурної спадщини; центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового господарства; центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері розвитку водного господарства.

Строк розгляду: протягом 10 робочих днів з дня одержання проекту ( двотижневий строк з дня отримання погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (а в разі необхідності здійснення обов’язкової державної експертизи землевпорядної документації згідно із законом — після отримання позитивного висновку такої експертизи).

Підстава для відмови – лише невідповідність його положень вимогам законів та прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, документації із землеустрою або містобудівній документації.


Як зареєструвати земельну ділянку в Державному земельному кадастрі?

Необхідно звернутися до територіального органу Держгеокадастру за місцем розташування земельної ділянки та надати такі документи:

1) заяву про внесення відомостей до Державного земельного кадастру;

2) оригінал документації із землеустрою, яка є підставою для формування земельної ділянки (погоджений проект землеустрою, за потреби, позитивний висновок експертизи);

3) документацію із землеустрою, яка є підставою для формування земельної ділянки, у формі електронного документа.

Строк розгляду такої заяви – 14 днів. Внесення відомостей до Державного земельного кадастру здійснюється безоплатно.

 

Як провести затвердження проекту землеустрою?

Рішенням про надання земельної ділянки за проектом землеустрою щодо її відведення здійснюється затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

 

Чи потрібно реєструвати право на земельну ділянку в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно Мін’юсту?

Так, потрібно. Для цього слід звернутися до суб’єкта, уповноваженого на проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, а саме до виконавчого органу сільської, селищної чи міської ради або до місцевої державної адміністрації, в тому числі через центри надання адміністративних послуг. Державну реєстрацію речових прав на землю здійснюють також юридичні особи, акредитовані Мін`юстом, та нотаріуси.

 

Які документи потрібні:

1) заява встановленої форми, яку формує державний реєстратор;

2) документ, що посвідчує особу;

3) засвідчена копія рішення про безоплатну передачу земельної ділянки у власність або надання у користування;

4) витяг із Державного земельного кадастру про земельну ділянку (подається  у разі, коли в документі, що подається для державної реєстрації, відсутні відомості про її кадастровий номер, а також у разі, коли в результаті доступу до Державного земельного кадастру державним реєстратором встановлено відсутність відомостей про відповідну земельну ділянку);

5) документ, що підтверджує внесення плати за державну реєстрацію права власності на нерухоме майно – в розмірі 0,1 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

 

Куди звертатися, щоб отримати детальну консультацію?

Правову допомогу надають місцеві центри та бюро безоплатної правової допомоги.

Можна скористатися єдиним контакт-центром системи БПД  0 800 213 103

Перелік суб’єктів  безоплатної правової допомоги  на Сумщині можна переглянути за посиланням: http://sumyjust.gov.ua/bezoplatna-pravova-dopomoga/6188-bezoplatna-pravova-dopomoga.html

 

Оголошення відділу комунальної власності

03/10/17

Відповідно ст. 335 ЦКУ відділ комунальної власності визначає власників нерухомого майна, ½ частини житлового будинку  № 4А по вул. Разіна, який  розташовано  на території м. Шостка.

Осіб, які мають право власності на цю річ, просимо звернутися до виконкому (кім. 43).

 

Гаряча лінія 27.09.17

25/09/17

27 вересня  2017 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  начальник загального  відділу Єпик Тамара Михайлівна. Тематика –  звернення громадян у виконкомі Шосткинської міської ради .

Нагадуємо, прямий телефонний    зв’язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51

28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників

28/10/16

Шановні шосткинці! 

28 жовтня ми відзначаємо  День   визволення України від фашистських загарбників!  

 

Минуло  72  роки з тих часів, коли наші батьки, діди та прадіди визволили українську землю від нацистських окупантів.

 

Низький уклін і безмежна подяка їм за мужність,  відвагу та  віданність. Подвиг ветеранів став прикладом для молодого покоління, яке   сьогодні  героїчно захищає рідну землю.

 

Вітаю всіх  з цим визначним  днем та бажаю   міцного здоров’я, довгих років життя, добробуту й благополуччя  під мирним небом України!

 

З повагою

Шосткинський міський голова Микола Нога.

 

Працює гаряча лінія для учасників АТО

16/02/16

При Сумській обласній державній адміністрації  працює безкоштовна телефонна «гаряча лінія», з питань надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей у Сумській області 0-800-301-505, іілодобово та без вихідних.

У Шостці – епідемія. Заходи безпеки

22/01/16

22 січня відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Темою обговорення стала ситуація з захворюваності та грип та ГРВІ у нашому місті. За інформацією лікаря-епідеміолога Шосткинської СЕС Олександра Маркова, у Шостці зафіксовано перевищення епідемічного порогу у 1,5 рази. Так, впродовж тижня (з 14 по 21 січня) за медичною допомогою звернулося 1054 шосткинця. Це у 2,9 рази більше порівняно з минулим тижнем.  «В епідеміологічний процес почало більше залучатися доросле населення», – підкреслив О. Марков.

 

Членами комісії прийнято ряд рішень щодо запобігання розповсюдження грипу та ГРВІ:

  • Продовження карантинних обмежень у навчальному процесі у школах з 23.01.2016.
  • Мінімізація  наповнюваності дитячих садків.
  • Призупинення навчального процесу професійно-технічних закладів освіти, ХТК ім. І. Кожедуба та медичного училища з 23.01.2016.
  • Забезпечення щоденного контролю за відвідуванням занять студентами Шосткинського інституту СумДУ. За умови відсутності понад 20% студентського складу призупинити навчальний процес.
  • Дотримання всіх вимог санітарно-протиепідемічного режиму в місцях масового перебування людей (своєчасне провітрювання, вологе прибирання, використання захисних масок та ін.).
  • Забезпечення контролю за виконанням вимог санітарно-протиепідемічного режиму на об’єктах міста.
  • Продовження оперативного аналізу рівню захворюваності та своєчасне здійснення необхідних заходів.
  • Продовження заборони масових заходів, які проводяться у приміщеннях з великим скупченням  людей.
  • Доручити управлінню ЖКГ та Шосткинському міськрайонному відділу «Сумський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» організувати спільну щоденну дезінфекцію громадського  транспорту.

 

 

«Моя Україна»

07/05/15

5 травня в центральній  міській бібліотеці відкрилася фотовиставка фіналістів першого етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україна».

 

Компетентне журі визначило авторів найяскравіших конкурсних робіт. «Було дуже непросто відібрати кращих з кращих. Адже цього року було подано більше 80 робіт тільки учнів шкіл, не рахуючи робіт гуртківців-фотолюбителів станції юних техніків. Значно покращився і якість самих знімків », – підсумувала директор СЮТ Тетяна Анатоліївна Манакова.

 

Борис Семенович Рибак, керівник гуртка юних фотоаматорів та голова журі, висловив загальну думку: «Хлопці – творці прекрасних робіт. Дивлячись на фотографії, з упевненістю можна сказати: «Так, це і є моя Україна!».

 

«Фотографія – це мить, виткане з почуттів та емоцій. Зображення вражають своєю простотою і одночасно складністю. Знімок може розповісти цілу історію », – вважає провідний бібліотекар Любов Володимирівна Михайлова. Від імені колективу бібліотеки вона побажала переможцям гідно представити Шостку на обласному етапі конкурсу і завоювати багато призових місць.

 

Фіналістами першого етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україна» стали:
Авдасева Вікторія, Акопян Денис, Бєлобородова Анастасія, Дворниченко Лілія, Євдокименко Дарина, Кирилова Валерія, Коржан Анна, Котова Яна, Кравченко Мар’ян, Ларіна Олена, Лелеко Сабіра, Мельник Дар’я, Мороз Марія, Полятикін Денис, Романько Наталія, Рибалко Анжеліна, Скон Євгена , Чередниченко Сергій, Чмих Катерина.

Виставка в бібліотеці

20/01/15

З 15 січня  в  центральній міській бібліотеці  працює  персональна виставка картин настоятеля Свято-Троїцького храму отця Володимира.  

 

Роботи в техніці пірографія – «малювання вогнем»- в Шостці виставляються вперше. А особливість їх полягає в тому, що замість пензля художник використовує випалювачНа виставці представлено 22 роботи автора. На фанерних дошках, які слугують полотном, зображені як православні святі, так і неймовірні пейзажі, чудові замки. У деяких роботах, за словами автора, використаний також простий олівець і спеціальні кольорові олівці для роботи по дереву. На написання деяких картин у отця Володимира йде по 7-8 місяців.


За словами о. Володимира, випалювач потрапив йому в руки, коли проходив строкову службу в Сахалінській області на одному з Курильських островів. Після демобілізації він повернувся до олійного живопису, проте незабаром повністю перейшов до випалювання

Я хочу, щоб споглядання моїх робіт надихало людей на творіння добра, дарувало їм душевний спокій та відволікало від злих думок, – говорить о. Володимир.

Свої роботи художник не продає, він їх роздаровує, а також використовує для популяризації живопису. Часто вивозить їх у віддалені села, де люди не мають можливості, як у місті відвідувати виставки, музеї.

 

 

        

 

 

        

Відбудуться установчі збори по формуванню складу Громадської ради

21/03/12

 20.04.2012 року   відбудуться установчі збори по формуванню складу Громадської ради при виконавчому комітеті Шосткинської міської ради. 

 

Для участі у зборах по формуванню складу Громадської ради до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

 

До заяви додаються:

 

1. Рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності).
2. Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства.
3. Копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства.
4. Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

 

 УВАГА!  За 10 календарних днів до проведення установчих зборів приймання заяв для участі у них припиняється.

 

Заяви будуть прийматися  за адресою: м. Шостка, вул. Леніна,14, каб. №7 (сектор з питань внутрішньої політики). 

 

Відповідальна особа – Волинець Тетяна Валеріївна. т. (05449) 7-59-37.

 

 

СКЛАД ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню Громадської ради при виконавчому комітеті Шосткинської міської ради

 

1.Харитонова Наталія Миколаївна, голова міської організації жінок.    

2.Сисоєва Раїса Федорівна, член міської організації ветеранів.

3.Червонящий Анатолій Степанович, голова громадської організації „Союз. Чорнобиль. Україна”.

4.Літкевич Віра Михайлівна, член виконавчого комітету Шосткинської   міськради.

5.Волинець Тетяна Валеріївна, спеціаліст І категорії сектору з питань  внутрішньої політики.     

Постанова КМУ № 996 від 3 листопада 2010 року № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політикиі “

 

Типове положення про громадську раду 

Інші новини