Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Шосткинської міської ради Сумської області».

Оголошення   про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Шосткинської міської ради Сумської області».

Як в Шостці відзначатимуть День Молоді. Програма заходів.

Цьогорічний День молоді припадає на 24 червня.  Запрошуємо шосткинців  долучитися до відзначення  свята  творчості й натхнення, енергії і запалу. На вас чекає цікава і насичена програма!

Анонс культурного життя Шостки 18.05.18 -24.05.18

До уваги перевізників!

Виконавчий комітет Шосткинської міської ради оголошує конкурс з визначення на конкурсних засадах юридичних та фізичних осіб  підприємців, які можуть виконувати необхідні обсяги перевезень і забезпечувати якість надання послуг з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Шостка:

Шосткинців запрошують на захід з нагоди дня народження Івана Кожедуба

8 червня біля музею І.М.Кожедуба  відбудеться зустріч ветеранів та молоді з нагоди 98-ї річниці від дня народження славетного земляка Івана Кожедуба.   Початок об 11.00.

Відбудеться ХVІІІ сесія Шосткинської міської ради VІІ скликання

15 червня 2018 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться  ХVІІІ сесія Шосткинської міської ради VІІ скликання.

СУМЩИНА ТУРИСТИЧНА-2018 ЗАПРОШУЄ

7 червня облдержадміністрація разом з обласною радою та Сумською торгово-промисловою палатою проведуть Міжнародний бізнес-форум та виставку «Сумщина туристична-2018»

Мета заходів – обмін досвідом у сфері розвитку туристичної інфраструктури районів і міст Сумщини та супутніх послуг, зміцнення міжрегіональних і міжнародних зв'язків, партнерських відносин, встановлення контактів між представниками туристичної індустрії.

ВІДБУДЕТЬСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

05 червня  2018 року  о 14.00 в малому залі засідань (к. № 36 ) відбудеться чергове засідання виконкому Шосткинської міської ради

Анонс культурного життя Шостки 04.06.18 - 10.06.18

ВАТ «АК «Свема» проводить виплату заборгованості!

ВАТ «АК «Свема» проводить виплату заборгованості із заробітної плати, аліментам, компенсації за несвоєчасно виплачену заробітну плату, яку можна отримати за адресою: м.Шостка, вул.Гагаріна,1 (заводоуправління).   Тел. (05449) 4-02-82.

В краєзнавчому музеї відкрито виставку «УПА – відповідь нескореного народу»

Виставка «УПА – відповідь нескореного народу»  працює  з 14 травня до 24 травня. Вхід вільний.

Анонс культурного життя Шостки 14.05.18 -20.05.18

До уваги суб’єктів господарювання

16 травня 2018 року о 10-00 в приміщенні Сумської обласної державної адміністрації (м. Суми, пл.Незалежності, 2, 3 поверх, зал апаратних нарад) відбудеться презентація Програми «Fit for Partnership with Germany» та креативна майстерня « Industry 4.0: як знайти можливості для співробітництва з німецькими партнерами».

Оголошено конкурс адвокатів

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.04.2018 № 1335/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 02 травня 2018 року по 21 червня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

В краєзнавчому музеї працюватиме виставка «УПА – відповідь нескореного народу»

Виставка «УПА – відповідь нескореного народу»  працюватиме з 14 травня до 24 травня. Вхід вільний.

Фотодокументальна виставка «УПА – відповідь нескореного народу» є спільним проектом Українського інституту національної пам’яті, Центру досліджень визвольного руху, Національного музею-меморіалу «Тюрма на Лонцького» та Галузевого Державного архіву Служби безпеки України.

4    5    6    7    8    9    10    11    12