Анонс культурного життя Шостки 07.01.19 - 13.01.19

Для дітей учасників АТО відбудеться новорічна вистава

30.12.18. для дітей учасників АТО відбудеться вистава  театру "Дзеркало" "Дід Мороз на дні морському".  ЦЕВ "Зірка". Початок о 14.00.  Вхід вільний.

Анонс культурного життя Шостки 31.12.18 - 06.01.19

До уваги платників податків села Ображіївка!

У зв’язку з приєднанням села Ображіївка до територіальної громади міста Шостка   з 1 січня 2019 року всі податки та збори сплачуються до бюджету міста Шостка.

За інформацією звертатись до фінансового управління Шосткинської міської ради  м. Шостка, вул. Садовий бульвар , 14, каб.10, тел. (05449) 2-35-08.

Анонс культурного життя Шостки 24.12.18 - 30.12.18

Відбудуться громадські слухання

20.12.2018 року  о 10.00 відбудеться обговорення проекту регуляторного  акту «Про внесення доповнень до Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Шостка»,  Центр естетичного виховання та дозвілля, вулиця Садовий бульвар, № 11.   Довідка за телефоном: (05449) 2 25 82, 2 05 80.

Повідомлення

На виконання вимог ч.1 ст.265 КАС України, ухвали Сумського окружного адміністративного суду від 13.11.2018р. повідомляємо,

Анонс культурного життя міста 10.12.18 - 16.12.18

Шосткинців запрошують на відкриття міської ялинки

Запалення вогнів на міський ялинці відбудеться 12 грудня 2018 року о 15.00. Запрошуємо всіх! Буде цікаво!

Анонс культурного життя Шостки 03.12.18-09.12.18

Концертна програма «Жага до життя» до Міжнародного дня осіб з інвалідністю, 3 грудня, центр естетичного виховання «Юність»(вул. Свободи, 18), 15.00. Вхід вільний.

Міський конкурс «Нумо, хлопці!», присвячений 27-й річниці Збройних Сил України, 4 грудня, спорткомплекс «Свема» (вул. Чернігівська, 20), 14.00. Вхід вільний.

Концерт та урочистості до Дня Збройних Сил України, 6 грудня, центр естетичного виховання «Юність» (вул. Свободи, 18), 16.00. Вхід вільний.

Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Відповідно до ч.3 ст. 4 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» доводимо до відома інформацію.

Анонс культурного життя м.Шостка 26.11.18-02.12.18

5 пленарне засідання 19-ї сесії міської ради VІІ скликання заплановано на 20 листопада (Оновлено)

20 листопада  2018  року  о 14.00 в залі засідань міської ради  відбудеться  5  пленарне засідання 19  сесії  міської ради VІІ скликання.

ДЕРЖАВНА ПРИКОРДОННА СЛУЖБА УКРАЇНИ ЗАПРОШУЄ ГРОМАДЯН НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ ДЛЯ УКОМПЛЕКТУВАННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ПРИКОРДОННОЇ КОМЕНДАТУРИ ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ «ШОСТКА»

Важливою, почесною та відповідальною в усі часи була справа захисту  рубежів держави. Сьогодні у добу нових вимог та викликів, вона набула особливої ваги. Прикордонники України з честю та відданістю стоять на захисті недоторканості державного кордону, забезпечуючи цілісність і суверенітет України.

Центральна міська біліотека запрошує на акцію "Запали свічку пам'яті"

24 листопада,   Центральна міська бібліотека, (вул. Миру, 11), 15.30,  Акція «Запали свічку пам'яті» (до 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні).

2    3    4    5    6    7    8    9    10