Мінекономрозвитку презентує офіційний портал координації міжнародної допомоги Openaid.gov.ua

Міністерство економічного розвитку і торгівлі створило офіційний портал координації міжнародної допомоги в Україні Openaid.gov.ua. Портал містить найбільшу в Україні базу даних щодо проектів міжнародної допомоги, а також цілу низку інструментів, які будуть цікаві як для донорських організацій, так і для виконавців програм, а також представників ЗМІ.

До уваги журналістів!

Проектом Ради Європи “Запобігання та боротьба з насильством щодо жінок та домашнім насильством в Україні”, бенефіціаром якого є Міністерство соціальної політики України, оголошено конкурс для журналістів на найкращу опубліковану статтю на тему насильства щодо жінок та домашнього насильства.

До участі в конкурсі запрошуються журналісти місцевих, регіональних та національних ЗМІ.

Більш детально ознайомитись з умовами конкурсу можливо за посиланням:http://www.coe.int/uk/web/stop-violence-against-women-ukraine/home, а також офіційному веб-сайті Мінсоцполітики у розділі -Діяльність-запобігання домашньому насильству.

До відома підприємців, що використовують найману працю

Відповідно ст. 24 Кодексу законів про працю України працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з  питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування при прийнятті працівника на роботу, в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Порядок накладення штрафів за порушення законодавства про працю  та зайнятість населення затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2013 року № 509 зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 03.02.2016р. № 55 (набули чинності 10.02.2016р.)

Працює гаряча лінія для учасників АТО

При Сумській обласній державній адміністрації  працює безкоштовна телефонна «гаряча лінія», з питань надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей у Сумській області 0-800-301-505, іілодобово та без вихідних.

Відкрито рахунки для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та внутрішньо переміщеним особам

Міністерство соціальної політики повідомляє, що у зв'язку зі складною ситуацією, в якій опинилися постраждалі та внутрішньо переміщені особи, з метою надання їм підтримки відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 535 „Про затвердження Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та внутрішньо переміщеним особам” відкрито рахунки для зарахування коштів від фізичних і юридичних осіб для надання одноразової допомоги особам вищезазначених категорій.

1.Для зарахування коштів у національній валюті (гривні):

Анонс культурного і спортивного життя міста 21.12.15 -27.12.15

Вистава «Новий рік у Призрак-холі», 25,26,27 грудня, центр естетичного виховання (вул. К.Маркса, 38), Початок: 14.00, 16.30.

До відома громадян!

У кожному регіоні України працює Радник з питань внутрішньо переміщених осіб Міністерства соціальної політики України, до якого можна звернутися з питаннями або проблемою у своєму регіоні.

Перелік донорських організацій, міжнародний агенцій та груп, представлених в Україні

Програма розвитку ООН (ПРООН)

ПРООНє глобальною мережею ООН в галузі розвитку, організацією яка виступає за позитивні зміни та надає країнам доступ до джерел знань, досвіду та ресурсів задля допомоги людям в усьому світі будувати краще життя. Ми співпрацюємо з 177 країнами світу, допомагаючи їм знаходити власні шляхи розв'язання глобальних та національних проблем в галузі людського розвитку. Покращуючи свої власні можливості, вони мають змогу використовувати досвід та знання співробітників ПРООН та широкого кола наших партнерів.

В Українітри головні сфери нашої діяльності в галузі розвитку зосереджуються на демократичному врядуванні та місцевому розвитку; подоланні бідності, досягненні процвітання та українських Цілей розвитку тисячоліття; на енергетиці та навколишньому природному середовищі.

Працює безкоштовна «гаряча лінія»

При Сумській обласній державній адміністрації працює безкоштовна «гаряча лінія», за якою можна звернутися з усіх проблемних питань.

8    9    10    11    12