Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

«ВАТ «АК «Свема» проводить виплату заборгованості із заробітної плати

«ВАТ «АК «Свема» проводить виплату заборгованості із заробітної плати, аліментам, компенсації за несвоєчасно виплачену заробітну плату, яку можна отримати за адресою: м. Шостка, вул. Гагаріна, 1 (заводоуправління). Тел. (05449) 4- 02-82.

Відбудеться відкриття меморіальної дошки

12 вересня 2018 року  о 10-00 на території школи № 9 відбудеться відкриття  плити-пам'яті Костянтина Сергієнка, учасника АТО, який героїчно загинув  6 вересня 2017 року.

Анонс культурного життя Шостки 10.09.18-16.09.18

Анонс культурного життя Шостки 23.07.18-29.07.18

Запрошуємо в Арт-центр на персональну виставка Василя Толкача (живопис та графіка) та виставку випускних робіт учнів художнього відділення дитячої школи мистецтв «Пороки людства усвідомлені та неусвідомлені».

Анонс культурного життя Шостки 04.07.18 - 22.07.18

Оголошення про підвищення тарифу на водопостачання та водовідведення

Комунальне підприємство «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» інформує споживачів про зміни (збільшення) тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, прийняте рішенням виконавчого комітету Шосткинської міської ради №168 від 04.07.2018р. «Про тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення».

Анонс культурного життя Шостки 09.07.18 - 15.07.18

Інститут державного управління у сфері цивільного захисту розпочинає прийом документів для здобуття вищої освіти

З 12 липня 2018 року Інститут розпочинає прийом документів для здобуття вищої освіти заочної форми навчання за другим (магістерським) рівнем зі спеціальностей:

Відбудеться чергове засідання виконкому

04 липня   2018 року  о  14.00 в малому залі засідань (к. № 36 ) відбудеться чергове засідання виконкому Шосткинської міської ради.

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Шосткинської міської ради Сумської області».

Оголошення   про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Шосткинської міської ради Сумської області».

Як в Шостці відзначатимуть День Молоді. Програма заходів.

Цьогорічний День молоді припадає на 24 червня.  Запрошуємо шосткинців  долучитися до відзначення  свята  творчості й натхнення, енергії і запалу. На вас чекає цікава і насичена програма!

Анонс культурного життя Шостки 18.05.18 -24.05.18

До уваги перевізників!

Виконавчий комітет Шосткинської міської ради оголошує конкурс з визначення на конкурсних засадах юридичних та фізичних осіб  підприємців, які можуть виконувати необхідні обсяги перевезень і забезпечувати якість надання послуг з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Шостка:

Шосткинців запрошують на захід з нагоди дня народження Івана Кожедуба

8 червня біля музею І.М.Кожедуба  відбудеться зустріч ветеранів та молоді з нагоди 98-ї річниці від дня народження славетного земляка Івана Кожедуба.   Початок об 11.00.

Відбудеться ХVІІІ сесія Шосткинської міської ради VІІ скликання

15 червня 2018 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться  ХVІІІ сесія Шосткинської міської ради VІІ скликання.

1    2    3    4    5    6