Шостка. Міська рада - Оголошення, анонси культурного життя

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

ВАТ «АК «Свема» проводить виплату заборгованості!

ВАТ «АК «Свема» проводить виплату заборгованості із заробітної плати, аліментам, компенсації за несвоєчасно виплачену заробітну плату, яку можна отримати за адресою: м.Шостка, вул.Гагаріна,1 (заводоуправління).   Тел. (05449) 4-02-82.

В краєзнавчому музеї відкрито виставку «УПА – відповідь нескореного народу»

Виставка «УПА – відповідь нескореного народу»  працює  з 14 травня до 24 травня. Вхід вільний.

Анонс культурного життя Шостки 14.05.18 -20.05.18

До уваги суб’єктів господарювання

16 травня 2018 року о 10-00 в приміщенні Сумської обласної державної адміністрації (м. Суми, пл.Незалежності, 2, 3 поверх, зал апаратних нарад) відбудеться презентація Програми «Fit for Partnership with Germany» та креативна майстерня « Industry 4.0: як знайти можливості для співробітництва з німецькими партнерами».

Оголошено конкурс адвокатів

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.04.2018 № 1335/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 02 травня 2018 року по 21 червня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

В краєзнавчому музеї працюватиме виставка «УПА – відповідь нескореного народу»

Виставка «УПА – відповідь нескореного народу»  працюватиме з 14 травня до 24 травня. Вхід вільний.

Фотодокументальна виставка «УПА – відповідь нескореного народу» є спільним проектом Українського інституту національної пам’яті, Центру досліджень визвольного руху, Національного музею-меморіалу «Тюрма на Лонцького» та Галузевого Державного архіву Служби безпеки України.

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Шосткинської міської ради Сумської області».

Відповідно до Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року №545, рішення  ХVІІ сесії VІІ скликання Шосткинської міської ради від 12.04.2018 «Про утворення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Шосткинської міської ради Сумської області» та з метою публічного і прозорого призначення на посаду директора,   управління освіти Шосткинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центрШосткинської міської ради Сумської області».

Анонс культурного життя Шостки 30.04.18 - 06.05.18

Працюють:

- персональна виставка Народного художника України Віктора Ковтуна «Доземно вклоняюсь землі колисковій»;

- виставка фотохудожниці Агне Дакните (Литва)    (замовлення екскурсій за тел. 7-34-63)

Відділ комунальної власності інформує

Інформація  відділу комунальної власності   про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єкту нерухомості

Оголошення

Шосткинська міська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території

Відбудеться чергове засідання виконкому

26 квітня  2018 року  о  09.00 в малому залі засідань (к. № 36 ) відбудеться чергове засідання виконкому Шосткинської міської ради.

Водоканал інформує

Комунальне підприємство «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» інформує споживачів про намір, здійснити зміну тарифів шляхом встановлення нових тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, на виконання Закону України “Про житлово-комунальні послуги»,

постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».

Відбудуться громадські слухання

Фінансове управління Шосткинської міської ради повідомляє, що 25 квітня 2018 року о 15-00 год. в приміщенні Центру естетичного виховання ( вул. Садовий бульвар, 11, третій поверх ) відбудуться громадські слухання з питання обговорення проекту рішення Шосткинської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік»

Оголошення

ВАТ «АК «Свема» проводить виплату заборгованості із заробітної плати, аліментам, компенсації за несвоєчасно виплачену заробітну плату, яку можна отримати за адресою: м.Шостка, вул.Гагаріна,1 (заводоуправління).  Тел. (05449) 4-02-82.

Анонс культурного життя Шостки 16.04.18 - 22.04.18

1    2    3    4    5