Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Юні шосткинські лижники стали переможцями та призерами відкритої першості ДЮСШ «Олімп» з лижних гонок

14/01/19

12 січня 2019 року в Кролевці відбулась відкрита першість ДЮСШ «Олімп» з лижних гонок, в якій взяли участь 73 спортсмена з Сум, Конотопу, Ямполя, Кролевця та Шостки. Змагання для учасників стали справжнім вибухом позитивних емоцій. Чудова зимова погода, природні ландшафти, професійно підготовлена лижня спонукали лижників до гарних результатів. Переможцями та призерами у різних вікових категоріях стали шосткинські лижники: Романченко Дмитро, Руденко Олександр, Потетня Анастасія, Шевцов Іван, Нікулін Богдан, Висоцька Марія, Бистрицький Даниїл, Стенько Аліна, Марченко Єлизавета, Малоїд Катерина, Роменська Анастасія.