Звіти

Які послуги можна отримати в Шосткинському міському фізкультурно-оздоровчому центрі?

Для населення міста працюють заняття групах: плавання, аеробіки, фітнесу та аквафітнесу. При центрі  без вихідних днів працюють великий та малі плавальні басейні, тренажерний та гімнастичний зали. Серед відвідувачів – пільгові категорії населення: діти-інваліди, діти-сироти, учасники бойових дій та ветерани АТО.

На базі плавального басейну тренуються спортсмені відділення з плавання КДЮСШ і дитячо-юнацького клубу «Патріот». Уроки фізкультури та навчання з плавання загальноосвітніх шкіл та дитячих садків міста також проводяться у плавальному басейні.

Упродовж 6 місяців поточного року у закладі відбулося 14 спортивно-масових заходів, в яких брали участь понад 1600 дітей м. Шостки та других міст України.

Щороку, у літній період в плавальному басейні мають можливість оздоровлюватися 1200 дітей Шостки та інших міст.

Інформація : Фейсбук  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2163727277268502&set=a.1378383935802844&type=3&theater

21.11.2019 08:17

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua