День фізичної культури і спорту в Шостці

12/09/19

Щорічно у другу суботу вересня в Україні відзначають день фізичної культури та спорту. Це свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, тренерів, ветеранів спорту.
З нагоди цього свята 11 вересня 2019 року на стадіоні “Свема” відбувся захід з бамперболу та захід навчання катанню на гіробордах, в якому взяли участь учнi першого курсу ДНЗ «Шосткинський центр ПТО».
Учасники заходу мали змогу позмагатися між собою та з користю для здоров’я провести своє дозвілля.

7 грудня – День місцевого самоврядування

06/12/18

Від щирого серця вітаю всіх жителів Шостки з Днем місцевого самоврядування.
Це свято  торкається не лише тих, хто працює в органах самоврядування. Це свято всієї громади міста, свято народовладдя.
Всі разом –  і депутати міської ради, і працівники виконавчих органів міської  ради, і квартальні комітети, і просто жителі міста – ми робимо  наше місто кращим.
Здоров’я вам, дорогі друзі, добра, щастя і благополуччя, мирного неба над головю. Хай завжди збуваються всі ваші добрі задуми!
Шосткинський міський голова Микола Нога