Звіти

Новини спорту

До уваги відвідувачів басейну!

УВАГА !!!   ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ,БАСЕЙНУ
З 13 СІЧНЯ 2020 РОКУ ЗМІНЮЮТЬСЯ РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ ЗА ПОСЛУГИ. Отримувач :КЗ «ШМФОЦ»; Реквізити : КОД ЄДРПОУ 33326906 МФО 820172
П/РUA768201720314201002221034865  ДЕРЖКАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ М.КИЇВ ШОСТКИНСЬКЕ УДКСУ; ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ:- ПОСЛУГИ БАСЕЙНУ (ДОРОСЛИЙ АБО ДИТЯЧИЙ);- ПОСЛУГИ ТРЕНАЖЕРНОГО ЗАЛУ;- ПОСЛУГИ ФІТНЕСУ;- ПОСЛУГИ АКВАФІТНЕСУ.

До уваги любителів спорту!

13.12.19 р. в палаці спорту почався чемпіонат України з хокею на траві в приміщенні серед юніорів 2002-2003 р.н.і буде проходити протягом трьох днів : запрошуємо глядачів підтримати нашу команду.  Початок ігор о10.00.

Відбулась традиційна спартакіада до Дня місцевого самоврядування

11 грудня 2019 року   відбулась традиційна спартакіада до Дня місцевого самоврядування.  Змагались  збірна команда депутатів шосткинського району та міської об'єднаної територіальної громади та збірна команда працівників райради і міськвиконкому. В змаганнях з волейболу перемогли депутати, рахунок 25:13 і 25:14. В змаганнях з футзалу перемогла збірна команда працівників райради та міськвиконкому 5:2 , а в виконанні штрафних кидків в баскетбольний кошик двома влучними кидками Андрія Доценка та Дениса Харченка  збірна команда працівників райради та міськвиконкому стала переможцем спартакіади! Яскраве закінчення спортивного року!

Шосткинські спортсмени вдало виступили на Всеукраїнському турнірі

7 грудня в  палаці спорту проведено дев’ятнадцятий Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби присвячений світлій пам’яті тренерів О.М.Галіча та В.Г. Лущика. В змаганнях взяли участь команди м.Київа, Сум, Конотопа, Путивля, Бурині та Шостки близько сто учасники. Наші борці виступили дуже успішно і вибороли п’ять золотих медалей, сім срібних та тринадцять бронзових нагород.

10.12.2019 14:48 / Shostka-news / Комментарии (0)

Шосткинські атлети завоювали командну першість на міжнародному турнірі з пауерліфтингу (відео)

Шосткинські атлети завоювали командну першість  на Міжнародному турнірі з пауерліфтингу. Цікаво, що на цьому чемпіонаті кожен із наших спортсменів зміг підняти вагу, більшу ніж коли-небудь раніше. А дехто, навіть, захистити звання майстра спорту.

28.11.2019 14:12 / Shostka-news / Комментарии (0)

На базі Шосткинського міського фізкультурно-оздоровчого Sport центру працює гурток з плавання для дошкільнят

20.11.2019 року, розпочав роботу гурток з плавання «Золоті рибки» на базі Шосткинського міського фізкультурно-оздоровчого Sport центру  під керівництвом Казановської Ганни Ігорівни. Головне завдання  – підготувати  дітей до плавання та навчити малюків плавати.

Які послуги можна отримати в Шосткинському міському фізкультурно-оздоровчому центрі?

Для населення міста працюють заняття групах: плавання, аеробіки, фітнесу та аквафітнесу. При центрі  без вихідних днів працюють великий та малі плавальні басейні, тренажерний та гімнастичний зали. Серед відвідувачів – пільгові категорії населення: діти-інваліди, діти-сироти, учасники бойових дій та ветерани АТО.

"Спорт для всіх" інформує

09.10.19 р. Шосткинський міський центр "Спорт для всіх" завершили осінню частину змагань з дворового футболу серед юнаків. До останніх секунд зустрічі між командами "Дрім-Тім" та "Фортуна" вирішувались срібні та бронзові призери і з результатом 4:3 перемогла команда "Дрім-Тім", а чемпіоном осінньої першості стала команда "Хаджиме". Переможці та призери змагань нагороджені медалями від центра "Спорт для всіх". Далі плануємо провести зимову першість і запрошуємо долучатись всіх бажаючих юнаків.

З понеділка почне працювати Шосткинський басейн ( вартість послуг)

Вода в басейні вже нагрівається і за словами директора спортивного закладу Раїси Самошкіної вже в понеділок  11 листопада басейн розпочне свою роботу. Вартість послуг залишається на рівні минулого року. Нагадаємо, що фізкультурно-оздоровчий центр працює з 8.00 до 21.00. Останній сеанс плавання починається о 20.00. Поспішайте придбати абонемент і зекономити кошти.

11.11.2019 08:29 / Shostka-news / Комментарии (0)

В Шостці відбулась першість міста зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед людей з інвалідністю

23 жовтня 2019 року в спортивному залі"Олімп" (пров. Короленка,6) пройшла першість міста зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед людей з інвалідністю.

Золота осінь в Шостці

18-19 жовтня 2019 року на стадіоні «Барса» м. Шостка відбувся турнір з футболу «Золота осінь" серед хлопчиків 2010 р.н., в якому взяли участь 8 команд: ДЮСШ м. Семенівка, «Юніор-95» м. Конотоп, ДЮСШ м. Глухів, ДЮСШ м. Путивль, ДЮСШ м.Конотоп-1, ДЮСШ м.Конотоп-2 та дві місцеві команди- КДЮСШ «Барса-1", КДЮСШ «Барса-2". Завдяки гарній погоді
та рівній поверхні штучного газону маленькі футболісти змогли показати всі свої найкращі спортивні якості.

В Шостці проходять змагання з дворового футболу

19-20.10.19р. В м. Шостка на спортивному майданчику по вул. Депутатська пройшли змагання з дворового футболу серед юнаків. Перше місце зайняла команда "Дрім-Тім", друге місце у команди "Хаджиме", третє місце посіла команда "Фортуна". В наступні вихідні продовження змагань!

В Шостці відбувся кубок Сумскої області з шашок-64

Протягом 19-20 жовтня в ЦЕВ "Зірка" проходив кубок Сумскої області з шашок-64 серед чоловіків, жінок, юнаків та дівчат.   З вітальним словом до усіх присутніх звернулися голова обласної федерації шашок Осадчий Р.В. та директор міського центру "Спорт для всіх" Альоша В.М. На змагання також завітав міський голова Нога М.П.

"Спорт для всіх" запрошує на крос!

11 жовтня 2019 року о 13.00 відбудеться  легкоатлетичний кроc, присвячений світлій пам'яті керівників фізичного виховання ХТК імені Івана Кожедуба Шосткинського інституту СумДУ- Супруна Віктора Миколайовича і Клещенка Віктора Павловича.

В Шостці відзначили День фізкультури і спорту

Заходи присвячені Дню ФК і Спорту продовжились в Палаці спорту "Свема" в яких взяли участь учні 4Б класу Шосткинської спеціалізованої школи 1

1    2    3