Новини спорту

Золота осінь в Шостці

18-19 жовтня 2019 року на стадіоні «Барса» м. Шостка відбувся турнір з футболу «Золота осінь" серед хлопчиків 2010 р.н., в якому взяли участь 8 команд: ДЮСШ м. Семенівка, «Юніор-95» м. Конотоп, ДЮСШ м. Глухів, ДЮСШ м. Путивль, ДЮСШ м.Конотоп-1, ДЮСШ м.Конотоп-2 та дві місцеві команди- КДЮСШ «Барса-1", КДЮСШ «Барса-2". Завдяки гарній погоді
та рівній поверхні штучного газону маленькі футболісти змогли показати всі свої найкращі спортивні якості.

В Шостці проходять змагання з дворового футболу

19-20.10.19р. В м. Шостка на спортивному майданчику по вул. Депутатська пройшли змагання з дворового футболу серед юнаків. Перше місце зайняла команда "Дрім-Тім", друге місце у команди "Хаджиме", третє місце посіла команда "Фортуна". В наступні вихідні продовження змагань!

В Шостці відбувся кубок Сумскої області з шашок-64

Протягом 19-20 жовтня в ЦЕВ "Зірка" проходив кубок Сумскої області з шашок-64 серед чоловіків, жінок, юнаків та дівчат.   З вітальним словом до усіх присутніх звернулися голова обласної федерації шашок Осадчий Р.В. та директор міського центру "Спорт для всіх" Альоша В.М. На змагання також завітав міський голова Нога М.П.

"Спорт для всіх" запрошує на крос!

11 жовтня 2019 року о 13.00 відбудеться  легкоатлетичний кроc, присвячений світлій пам'яті керівників фізичного виховання ХТК імені Івана Кожедуба Шосткинського інституту СумДУ- Супруна Віктора Миколайовича і Клещенка Віктора Павловича.

В Шостці відзначили День фізкультури і спорту

Заходи присвячені Дню ФК і Спорту продовжились в Палаці спорту "Свема" в яких взяли участь учні 4Б класу Шосткинської спеціалізованої школи 1

У Шостці пройшла інтегрована спартакіада (сюжет)

Четвертий рік поспіль в нашому місті проходить Інтегрована спартакіада серед депутатів районної, міської рад та людей з обмеженими можливостями. Змагання пройшли  з чотирьох видів спорту: дартс, пауерліфтинг, стрільба з пневматичної гвинтівки та естафета.

12.09.2019 10:31 / Shostka-news / Комментарии (0)

День фізичної культури і спорту в Шостці

Щорічно у другу суботу вересня в Україні відзначають день фізичної культури та спорту. Це свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, тренерів, ветеранів спорту.
З нагоди цього свята 11 вересня 2019 року на стадіоні "Свема" відбувся захід з бамперболу та захід навчання катанню на гіробордах, в якому взяли участь учнi першого курсу ДНЗ «Шосткинський центр ПТО».
Учасники заходу мали змогу позмагатися між собою та з користю для здоров'я провести своє дозвілля.

Вихованець КДЮСШ «Барса» став переможцем змагань

27-28 липня 2019 року у Вінниці відбувся Всеукраїнський турнір з тенісу серед юнаків до 12 років . Участь у змаганнях взяли 14 спортсменів з Києва, Хмельницького, Вінниці, Одеси , Шостки.

Чудовий виступ шосткинських тенісистів на Всеукраїнському турнірі (Фото)

20-21.07.2019 р. в м. Суми відбувся Всеукраїнський турнір з тенісу «Літній кубок ТА2 by babolat (вікенд-турнір)» до 12 років серед юнаків (згідно календаря ФТУ). Участь у змаганнях брали тенісисти із м.Полтави, м. Києва, м. Харкова, м. Сум та м.Шостки.
Від КДЮСШ «Барса» м. Шостка змагалися Гвилава Степан, Аніщук Микита та Мартиненко Ярослав. В одиночному розряді Гвилава Степан зайняв 2 місце

29.07.2019 13:47 / Shostka-news / Комментарии (0)

Вихованців Шосткинського обласного дитячого протитуберкульозного санаторію навчали Шосткинського обласного дитячого протитуберкульозного санаторію, та провели з вихованцями закладу захід з навчання катанню на гіробордах

22 липня 2019 року фахівці центру "Спорт для всіх", завітали до Шосткинського обласного дитячого протитуберкульозного санаторію, та провели з вихованцями закладу  захід з навчання катанню на гіробордах.

Відбувся І етап міської спартакіади серед людей з інвалідність з боча

18 линия 2019 року в парку культури та відпочинку (вул. Свободи 38), пройшов І етап міської спартакіади серед людей з інвалідність з боча.

"Найшвидший бігун" в "Світлому"

За ініціативою міського голови М.Ноги в дитячому оздоровчому таборі "Світлий" було проведено змагання "Найшвидший бігун", серед дівчат перемогла Залозная Влада(2 отр), друге місце у Ключко Вікі(2 отр), третє місце посіла Анцибор Каріна(1 отр). Звання "Найкращого бігуна " серед юнаків виборов Гриченко Павло(1 отр), другим став Тарасенко Станіслав(2 отр), третє місце у Хлуса Іллі(1( отр). Також в другій половині дня було проведено змагання з підтягування (юнаки) та підняття тулуба ( дівчата).У юнаків найсильнішим став Свченко Андрій , друге місце у Хлуса Іллі і третє у Гарнізонова Івана всі (1отр). У дівчат перемогла Щербак Каріна (4 отр.) друге місце у Лень Олени(4отр) і третьою стала Тертишная Катерина (3 отр).Діти продовжують відпочивати та набиратися здоров'я!

В Шостці відбулась відкрита першість Сумської області з плавання

18-19 травня 2019 року в Шостці відбулась відкрита першість Сумської області з плавання.

За кубок Івана Кожедуба у Шостці змагались гандбольні команди з різних міст України та, навіть, Білорусі (Відео)

Третій рік поспіль в бібліотеці ім.Толстого проводиться виставка-конкурс фотографій під назвою «Все в житті починається з мами», яка приурочена до Дня матері. Цьогоріч кількість номінацій збільшилась, додалось ще дві: «Моя родина» і «Моя мама має чоловічу професію». Тож хто прийняв участь у конкурсі і коли будуть визначені переможці – дізнаємося з наступного сюжету.

15.05.2019 08:47 / Shostka-news / Комментарии (0)

В Шостці відбулись змагання Першості міста з класичних шашок серед ветеранів

11 травня 2019 року  завершились змагання Першості міста з класичних шашок-64 серед ветеранів, присвячені Дню перемоги.

1    2