На Шосткинщині проведуть заходи із пероральної вакцінації диких тварин

07/11/18

В період з 06 по 12 листопада 2018 року на території мисливських та лісових угідь  Шосткинського району будуть проводитись заходи із переоральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин шляхом скидання антирабічної  вакцини  з авітранспорту.

Розповсюдження вакцини не проводиться над населеними пунктами, болотами, водоймищами, авто -та залізничними шляхами та місцями проведення польових робіт.

Звертаємось до мешканців області з проханням з порозумінням поставитися до заходів з вакцинації диких м’ясоїдних тварин, при виявленні принад не руйнувати їх, не брати в руки, а залишати привабливими для тварин.