Звіти

Відбулось чергове засідання Координаційної ради з національно-патріотичного виховання при виконавчому комітеті Шосткинської міської ради

31 листопада  2019 року  під головуванням заступника міського голови Ніни Сиваєвої   відбулося чергове  засідання координаційної ради з національно-патріотичного виховання при виконавчому комітеті Шосткинської міської ради.

Під час засідання  було заслухано звіт  про виконання заходів з національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді  педагогічним колективом ДПТНЗ «ШВПУ» (доповідач - заступник директора з виховної роботи  Наталія  Скомороха).

Про співпрацю громадських організацій   в напрямку національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді  доповіли: голова громадської організації учасників АТО та бойових дій «Братерство»  Мирослав Ляшок ,      голова громадської організації "Організація переселенців "Потрібні люди" Василь Бороздін, голова правління громадської організації  «Товариство допомоги особам з інвалідністю  «Турбота»  Олексій Трегуб, голова Шосткинської міської організації ветеранів, організації інвалідів та вдів інвалідів Великої Вітчизняної Війни м. Шостки   Євген Червонний.

Докладніше на відео:

01.11.2019 09:17