Звіти

Осінні канікули в дитячій бібліотеці

Золотокоса чарівниця осінь принесла школярам канікули, впродовж яких дітлахи не тільки відпочивають та розважаються, а й із задоволенням відгукнулися на запропоновану центральною дитячою бібліотекою міста Шостки програму дозвілля «Осінні канікули в бібліотеці».

Яскраві книжкові виставки, захоплива розповідь про книжковий світ, Всесвітня мережа, добірка цікавих журналів – все це чекало на малечу ЗОШ №9, яка завітала на екскурсію до бібліотеки. Із задоволенням діти взяли участь у вікторині «Юний краєзнавець» де проявили кмітливість і знання історії та культури рідного краю.

Гарним і доречним подарунком на час канікул для читачів
бібліотеки став музичний лабіринт «Чи знаєш ти музику?» .Самі активні учасники змагань, а це учні 5-6 класів ШЗШ №5, показали знання музики та музичних інструментів. Весела та захоплива вікторина

«Відгадай мелодію» допомогла дітям не тільки відгадати пісні, а й їх виконавців.

Школярі початкової шкільної ланки разом з педагогами відвідали ігровий квілт «Жити в мирі з іншими». Виконуючи завдання «Розкажи про себе», «Чим ми схожі?». «Передай емоцію» та ін., діти відкрили нові позитивні риси своїх однолітків, підвищили власну самооцінку, навчились робити компліменти . А ще школярі прийняли активну участь в акції «Я проти насилля. А ти?». Завершився захід добрими побажаннями і вдячністю від усіх учасників.

Але безумовно, що канікули ще не закінчилися і тому для дітей міста підготовлені цікаві та змістовні заходи. Це овочево – городні пригоди «Цікаво про картопельку», народознавча світлиця «Осінній вернісаж», літературне кафе «Книжкові смаколики», театралізована повчальна казка «З вітамінами дружити здоровим довго жити».

23.10.2019 13:28

Источник: Міська дитяча бібліотека http://shostka-rada.gov.ua