Звіти

Оновлений План заходів до Дня молоді та Дня Конституції України

Оновлений План заходів до Дня молоді та  Дня Конституції України   28.06.2020 року (з дотриманням протиепідемічних вимог).

1. 1.     вул. Садовий бульвар ( права сторона):

Назва заходу

Час проведення

Місце проведення

Відповідальна особа

1.

Спортивно-патріотичний  захід  «Лазертаг»                                                                            (склад команди до 10 чол., збереження соціальної дистанції, загальна кількість учасників до 50 осіб, дотримання протиепідемічних вимог).

17.00-19.00

Лакоза І.

2.

Захід  зі спортивного туризму                      ( склад команди до 10 чол., збереження соціальної дистанції, загальна кількість учасників до 50 осіб, дотримання протиепідемічних вимог).

17.00-19.00

Герасін С.

3.

Захід з катання на героборді. (збереженням соціальної дистанції, дотримання протиепідемічних вимог).

Альоша В.

2. Центральна сцена:

1.

Спортивний захід з силового екстриму    ( склад команди до 10 чол., збереження соціальної дистанції, загальна кількість учасників до 50 осіб, дотримання протиепідемічних вимог).

Альоша В., Попов О.

2.

Молодіжний захід (квест) «Стежками льотчика – аса І.Кожедуба» (склад команди до 4 чол., збереження соціальної дистанції, загальна кількість учасників до 20 осіб, дотримання протиепідемічних вимог).

( старт)

Манакова Т.

3.

Нагородження переможців дистанційних конкурсів (збереження соціальної дистанції, дотримання протиепідемічних вимог).

Сокульська О.

3.Садовий бульвар ( ліва сторона):

1.

Спортивна захід з  бамперболу. (склад команди до 10 чол., збереження соціальної дистанції, загальна кількість учасників до 50 осіб, дотримання протиепідемічних вимог).

18-20.00

В.Альоша

1. 4.  АРТ-центр:

1.

Інсталяція та перформанс (збереження соціальної дистанції, дотримання протиепідемічних вимог).

18-20.00

Арт-центр

І.Сірий

5. Стадіон «Барса»:

1.

Захід зі швидкісного бігу на роликових ковзанах. (склад команди до 10 чол., збереження соціальної дистанції, загальна кількість учасників до 50 осіб, дотримання протиепідемічних вимог).

Спортивний захід (естафета).(склад команди до 10 чол., збереження соціальної дистанції, загальна кількість учасників до 50 осіб, дотримання протиепідемічних вимог).

10.00-12.00

18.00-20.00

Стадіон «Барса»

Дейко А.

6. Парк «Зірка»:

1.

Спортивний захід (швидкі шахи).

Парк «Зірка»

Сокульська О., Альоша В.

7. ЦЕВ «Юність»

2.

Демонстрація фільму під відкритим небом. (збереження соціальної дистанції, дотримання протиепідемічних вимог).

Парк «Зірка»

Кисельов В.