В ЦЕВ писали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

11/11/19

8 листопада 2019 року об 11:00 працівники Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради долучилися до акції написання «Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності».

Українське радіо напередодні Дня української писемності та мови влаштовує таку традиційну акцію з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури.

Текст диктанту у прямому ефірі читав відомий мовознавець, автор підручників і посібників з української мови та літератури Олександр Авраменко.

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності був започаткований у 2000 році з метою єднання навколо державної мови. Новацією диктанту-2019 стало те, що всі бажаючі мають можливість взяти участь у конкурсі на найкращий твір про написання диктанту, поділитися своїми враженнями та висловити свої побажання.

Педагоги Центру естетичного виховання  впевнені в тому, що такі акції  корисні для вивчення української мови.

Долучайтеся до акції, вивчайте українську!

В ЦЕВ писали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

08/11/19

Долучайтеся до акції, вивчайте українську!