Звіти

Відділ комунальної власності Шосткинської міської ради

Адреса: Україна, 41100, Сумська обл.,  м. Шостка,  вул. Садовий бульвар, 14,  каб.43,

Email:  vkv18@ukr.net

Начальник  відділу:                            т. (05449) 22569

Спеціалісти відділу:

головний спеціаліст  Нагорна Людмила Іванівна,  (05449) 22449

головний бухгалтер   Колотуша Тетяна Володимирівна, т. (05449) 22449

Графік особистого прийому громадян керівником:

понеділок з 08.00 до 12.00 год.,   з 13.00 до 17.00 год.

про відділ комунальної власності Шосткинської міської ради

1.  Загальні положення

1.1.  Відділ комунальної власності (в подальшому – Відділ) є виконавчим органом  міської ради, створюється міською радою та їй підзвітний і підконтрольний, підпорядкований її виконавчому комітету, міському голові. Відділ в межах повноважень, визначених міською радою, здійснює державну політику у сфері приватизації та оренди майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста. Здійснює організаційно – методичну роботу по управлінню комунальною власністю, її ефективне використання на території міста.

1.2. Відділ представляє майнові інтереси Шосткинської міської ради, та в межах своєї компетенції забезпечує виконання Конституції України, законів України, постанов Верховної ради України, Указів та розпоряджень Президента України, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, нормативних актів Фонду держаного майна України, рішень Шосткинської міської ради та виконкому, розпоряджень міського голови та цього Положення.

1.3.  Відділ є головним розпорядником коштів по кодам функціональної класифікації органів місцевого самоврядування та землеустрою.

1.4.  Відділ є юридичною особою, має розрахунковий та інші рахунки в установах банків, печатку із зображенням державного герба України із своїм найменуванням та фірмовий бланк.

1. Завдання та повноваження Відділу.

2.1.    Основним завданням Відділу  є :

-         здійснення повноважень власника комунального майна ;

-         здійснення повноважень орендодавця комунального майна;

-         організація та проведення приватизації майна комунальної власності територіальної громади міста;

-         продаж об’єктів приватизації;

-         здійснення повноважень власника щодо майна, яке приватизується відповідно до прийнятих ним рішень.

2.2. Відділ відповідно до покладених на нього завдань і в межах своїх повноважень:

-         розробляє пропозиції щодо приватизації майна комунальної власності, вносить їх на розгляд міської ради для формування та затвердження міської програми приватизації, забезпечує виконання прийнятої програми;

-         формує та подає на затвердження міської ради перелік об’єктів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста і підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні, за конкурсом  чи шляхом викупу;

-         приймає рішення про проведення оцінки будівель, споруд та інших приміщень, що належать до комунальної власності територіальної громади міста;

-         здійснює конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності;

-         приймає рішення про проведення інвентаризації комунального майна;

-         здійснює продаж об’єктів приватизації;

-         розглядає заяви про оренду  майна комунальної власності;

-         забезпечує надходження коштів  одержаних від приватизації комунального майна до місцевого бюджету м. Шостки;

-         проводить аукціони,  конкурси з продажу комунального майна;

-         оформляє акти прийому-передачі майна комунальної власності територіальної громади міста;

-         здійснює облік комунального майна;

-         складає статистичну, податкову, фінансову  звітність та кошториси витрат відділу;

-         одержує від підприємств, установ, організацій, що перебувають в комунальній власності інформацію, довідкові матеріали, необхідні для здійснення повноважень по управлінню та розпорядженню майном;

-         видає в межах своєї компетенції документи, накази, обов’язкові для виконання підприємствами, закладами, установами та організаціями, що належать до комунальної власності територіальної громади міста .

3.  Права Відділу

Відділ має право:

3.1.        Одержувати безоплатно від місцевих органів державної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, органів державної статистики, підприємств, установ, закладів,  організацій звітні дані і інформаційні матеріали, необхідні для виконання покладених на відділ завдань;

3.2.        Залучати в установленому порядку для виконання зобов’язань, передбачених у договорах купівлі-продажу об’єктів приватизації,  додержання умов договорів оренди, експертів, аудиторів і представників місцевих органів виконавчої влади.

4.  Керівництво Відділом

4.1. Відділ очолює начальник, який призначається на посаду та звільняється з посади міським головою згідно чинного законодавства.

4.2. Начальник відділу несе персональну відповідальність за виконання покладених на Відділ завдань і здійснення ним своїх функцій.

4.3.  Начальник Відділу:

- керує діяльністю Відділу;

- розподіляє обов’язки між працівниками Відділу;

- видає у межах своєї компетенції накази, організовує і контролює їх виконання;

- діє без довіреності в межах повноважень, наданих цим Положенням, представляє Відділ в усіх  підприємствах, установах, закладах, організаціях міста.

5.   Фінансове забезпечення діяльності Відділу

5.1. Відділ утримується за рахунок:

-  коштів місцевого бюджету;

-  інших джерел передбачених діючим законодавством

5.2  Кошти на утримання Відділу, їх обсяг визначається сесією міської ради на підставі пропозицій міського голови  та начальника відділу. Нормативи відрахувань що передбачені в п.5.1 щорічно  затверджуються рішенням міської ради.

6.  Припинення діяльності Відділу.

6.1 Відділ ліквідується або реорганізується за рішенням Шосткинської міської ради.