Інформація Шосткинської міської ради Сумської області про проведення конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою

1. Мета проведення робіт.

Виготовлення та погодження в установленому законодавством порядку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, право оренди якої  пропонується для продажу на земельних торгах.

2. Дані про земельну  ділянку.

Цільове призначення - для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування, площа - 0,10 га, місце розташування: м. Шостка, вул. 6-ої Гвардійської дивізії, прилеглої до АЗС.

3. Умови конкурсу.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті на якому робиться відмітка „На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою ” із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

Прийняття заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.

У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

Термін виконання робіт – не більше 120 днів.

4. Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавця робіт із землеустрою:

- заява про участь у конкурсі з відбору виконавця послуг з виконання робіт із землеустрою за формою згідно з додатком 1 Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 25.09.2012 № 579, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 вересня 2012 р. за № 1655/21967

- копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб (для претендента фізичної особи-підприємця)

- згода на обробку персональних даних (для претендента фізичної особи-підприємця)

- копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи)

- копія ліцензії та сертифікату інженера-землевпорядника

- проект завдання на виконання послуг з виконання робіт із землеустрою, у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

5. Строк подання конкурсної документації.

до  23.03.2016 року (включно).

6. Поштова адреса, за якою подаються документи.

41100,Сумська область,  м. Шостка, вул. Леніна,14, Шосткинська міська рада

7. Інформація про проведення конкурсу.

- конкурс відбудеться 30.03.2016 року об  10 год. 00 хв. у приміщенні Шосткинської міської ради за адресою: Сумська область,  м. Шостка, вул. Леніна,14.

8. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони.

Сумська область,  м. Шостка, вул. Леніна, 14, кім. 42

Телефон для довідок:  05449 7 09 01,

контактна особа : Швага Олена Євгеніївна.

10.02.16