Місцеві вибори

Депутат Шосткинської міської ради VII скликання Чанцева-Коваленко Олена Миколаївна

Депутат Шосткинської міської ради VII скликання Чанцева-Коваленко Олена Миколаївна

Чанцева-Коваленко Олена Миколаївна. Народилась 19 липня 1984 р. у с. Миронівка Шосткинського району Сумської області. Громадянка України.

Відомості про освіту: освіта вища, доктор філософії

Відомості про посаду, місце роботи (заняття) З 2014 по 2016 р. працювала на посаді фахівця кафедри фундаментальних і загально-наукових дисциплін  Шосткинського інституту Сумського державного університету. З 2016 р. працює секретарем Шосткинської міської ради УІІ скликання.

Адреса громадської приймальні:

1) Приймальня для виборців округу № 33: 1-й поверх БК ім. Куйбишева КП «ШКЗ «Імпульс»: вул. Бульварна (Орджонікідзе), 2, м. Шостка, Сумська обл., 41101 - кожної першої середи місяця (02.03., 06.04., 04.05., 01.06., 06.07., 03.08., 07.09., 05.10., 02.11., 07.12.2016 р.) з 17:30 до 20:00.

2) Приймальня Шосткинської міської організації ПАРТІЇ «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ»: вул. Депутатська, буд. 6, м. Шостка, Сумська обл., 41100 – з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 16:00. Тел. для довідок: (097) 839 -39-03.