Місцеві вибори

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

3.Відділ державної реєстрації Шосткинської міської ради

Технологічні картки реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців

Інформаційні картки адміністративних послуг, що надаються відділом державної реєстрації

Технологічні картки реєстрації нерухомості

Інформація про реєстрацію та ліквідацію суб’єктів господарювання по м. Шостка та по Шосткинському району Сумської області

Контактні дані суб’єктів державної реєстрації, які уповноважені на зберігання реєстраційних справ

Відділ державної реєстрації Шосткинської міської ради на Єдиному державному порталі відкритих даних

Адреса: Україна, 41100, Сумська обл.,  м. Шостка,  Горького, 4

Email:  shst.mr-vvdrv@sm.gov.ua

Начальник:  Белясник Оксана Михайлівна, т. (05449) 7-07-09

Державний реєстратор:  Городнича Анна Василівна, т. (05449) 7-07-09

Державний реєстратор:  Скрипка Анна Костянтинівна, т. (05449) 7-07-09

Державний реєстратор:  Бондарева Ольга Володимирівна, т. (05449) 7-07-09

Державний реєстратор:  Шкаріна Любов Миколаївна, т. (05449) 7-07-09

Графік особистого прийому громадян:  з 08.00 до 12.00 год.,  з 13.00 до 16.00 год.

про відділ державної реєстрації

Шосткинської міської ради

1. Відділ державної реєстрації Шосткинської міської ради  (далі – відділ державної реєстрації) створюється міською радою, їй підзвітний і підконтрольний, підпорядкований її виконавчому комітету,  міському голові  та забезпечує реалізацію повноважень державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та обтяжень таких прав.

2. Відділ державної реєстрації у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, Міністерства юстиції України, обласної ради, обласної державної адміністрації, міської ради,  виконавчого комітету міської ради, розпорядженнями міського голови та цим Положенням.

3. Основними завданнями відділу державної реєстрації є забезпечення реалізації державної політики у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та обтяжень таких прав, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

4. Відділ державної реєстрації  відповідно до покладених на нього завдань:

4.1  забезпечує у сфері державної реєстрації речових прав:

проведення державної реєстрації прав;

ведення державного реєстру прав;

взяття на облік безхазяйного нерухомого майна;

формування та ведення реєстраційних справ;

здійснення інших повноважень, передбачених нормативно-правовими актами.

4.2 забезпечує у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців:

прийом документів, поданих для державної реєстрації;

державну реєстрацію та проведення інших реєстраційних дій;

ведення Єдиного державного реєстру та надання відомостей з нього;

ведення реєстраційних справ;

здійснення інших повноважень, передбачених цим нормативно-правовими актами.

5. Відділ державної реєстрації має право:

5.1 одержувати безкоштовно в установленому законодавством порядку інформацію, документи і матеріали від державних органів та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій усіх форм власності та їх посадових осіб з питань, що стосуються діяльності відділу;

5.2 брати участь у нарадах, у роботі консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів для сприяння здійсненню покладених на нього завдань;

6. Відділ державної реєстрації очолює начальник відділу - державний реєстратор, який має повну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, вільно володіє державною мовою.

6.1. начальник відділу - державний реєстратор (далі за текстом-начальник  відділу) державної реєстрації призначається на посаду та звільняється з посади міським головою згідно вимог діючого законодавства.

7. Начальник відділу державної реєстрації:

7.1 здійснює керівництво діяльністю відділом, організовує його роботу, безпосередньо здійснює державну реєстрацію (державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно або державну  реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців) і несе персональну відповідальність за виконання покладених на відділ завдань;

7.2 забезпечує виконання законів України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань»,  «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та інших законодавчих актів.

7.3 розподіляє обов’язки між працівниками відділу державної реєстрації;

7.4 вносить в установленому порядку пропозиції щодо  забезпечення роботи відділу державної реєстрації;

7.5 вносить в установленому порядку пропозиції щодо заохочення працівників та притягнення їх до відповідальності.

7.6 забезпечує в установленому законом порядку представництво інтересів відділу державної реєстрації в судах;

7.7. здійснює інші повноваження згідно діючого законодавства та відповідних розпорядчих документів.

8. Працівники відділу державної реєстрації призначаються на посаду та звільняються з посади міським головою згідно  вимог діючого законодавства.

8.1. на посаду державного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців призначається особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту;

8.2. у разі відсутності начальника відділу його обов’язки виконує інший працівник відділу, на якого покладаються ці обов’язки розпорядженням  міського голови.

9. державний реєстратор має печатку оформлену згідно чинного законодавства.

10. Фінансування та матеріально-технічне забезпечення діяльності відділу здійснюється згідно діючого законодавства.

Оновлено

01.02.18