Місцеві вибори

Перелік послуг, що надаються сектором молоді Шосткинської міської ради

Послуга - надання путівок для оздоровлення дітей пільгових категорій ( перелік необхідних документів )

Перелік документів для отримання путівки до оздоровчих закладів

Категорія

Перелік документів

Діти-сироти

1. Заява від опікуна (піклувальника)

2. Свідоцтво про народження (копія)

3. Довідка з місця проживання

4. Свідоцтва про смерть обох батьків (копії)

5. Довідка з місця навчання дитини про те, що дитина в поточному році не забезпечувалась путівкою до закладу оздоровлення та відпочинку за кошти державного та місцевого бюджетів (не враховуючи пришкільні, профільні табори, табори праці та відпочинку)

Діти, позбавлені батьківського піклування

1. Заява від опікуна (піклувальника)

2. Свідоцтво про народження (копія)

3. Довідка з місця проживання

4. Рішення суду або органу опіки та піклування про позбавлення батьківських прав (копія)

Діти-інваліди

(направляються в разі відсутності медичних проти-показань та здат-ності до самооб-слуговування)

3. Довідка з місця проживання

4. Посвідчення дитини інваліда (копія)

Діти з багатодітних сімей

4. Довідка з місця проживання

6. Копія посвідчення дитини з багатодітної родини

Діти з малозабез-печених сімей

4. Довідка про отримання державної соціальної допомоги по малозабезпеченості

5. Довідка з місця проживання

6. Довідка з місця навчання дитини про те, що дитина в поточному році не забезпечувалась путівкою до закладу оздоровлення та відпочинку за кошти державного та місцевого бюджетів (не враховуючи пришкільні, профільні табори, табори праці та відпочинку)

Діти, батьки яких загинули від не-щасних випадків на виробництві або під час вико-нання службових обов’язків

4. Довідка з місця проживання

5. Свідоцтво про смерть одного з батьків або документ, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії (копія)

Талановиті та обдаровані діти, діти, які є лідера-ми дитячих гро-мадських органі-зацій

3. Довідка з місця проживання

4. Клопотання (керівного органу, установи, громадської організації, школи, спілки, гуртка) про надання путівки

5. Ксерокопія відповідного посвідчення, диплома, грамоти тощо про присвоєння звання переможця або призера (1-3 особисте або командне місце), лауреата чи дипломанта змагання, олімпіади, конкурсу отримані упродовж останніх 3 років

Відмінники навчання

4. Клопотання керівного органу про надання путівки

5. Ксерокопія табелів навчання за останні 2 роки, що підтверджують належність дитини до відмінників навчання

Діти, потерпілі від наслідків Чор-нобильської ката-строфи

3. Довідка з місця проживання

4. Посвідчення дитини, потерпілої від наслідків Чорнобильської катастрофи (копія)

Дитячі творчі ко-лективи та спор-тивні команди

3. Довідка з місця проживання

4. Список дитячого творчого колективу, спортивної команди, завірений керівником закладу, до якого належить дитячий творчий колектив, спортивна команда

5. Клопотання (керівного органу, установи, громадської

організації, школи, спілки, гуртка) про надання путівки

2

6. Ксерокопія відповідного посвідчення, диплома, грамоти тощо про присвоєння звання переможця або призера (1-3 особисте або командне місце), лауреата чи дипломанта змагання, олімпіади, конкурсу отримані упродовж останніх 3 років

7. Довідка з місця навчання дитини про те, що дитина в поточному році не забезпечувалась путівкою до закладу

Діти, які перебу-вають на диспан-серному обліку

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини (копія).

3. Довідка з місця проживання.

4. Медична довідка, що підтверджує перебування дитини на диспансерному обліку.

5. Довідка з місця навчання дитини про те, що дитина в поточному році не забезпечувалась путівкою до закладу оздоровлення та відпочинку  за кошти державного та місцевого бюджетів (не враховуючи пришкільні, профільні табори, табори праці та відпочинку)

Завідувачу сектору молоді

Сокульській О.Ф.

Батьків______________

мешкаючого за адресою:

________________________

Заява

Прошу  направити на оздоровлення до оздоровчого табору ______________________________________________________            дитину____________________________________________________________

______________________року народження,з _____2018 року по _____.2018 року.

«___»________________ 2018  г.

(підпис)