Шостка. Міська рада - 8. Сектор з питань інвестиційної діяльності Шосткинської міської ради

Місцеві вибори

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2018

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

8. Сектор з питань інвестиційної діяльності Шосткинської міської ради

Інформація щодо організації та проведення мирних заходів

Адреса: Україна, 41100, Сумська обл.,  м. Шостка,  вул. Садовий Бульвар, 14,

Положення  про сектор з питань інвестиційної діяльності  Шосткинської міської ради

1. 1.      ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1.  Сектор з питань інвестиційної діяльності Шосткинської міської ради (далі сектор) є виконавчим органом міської ради.

1.2.  В своїй роботі сектор керується Конституцією України, законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указом Президента України «Про спеціальний режим інвестиційної діяльності на території міста Шостки Сумської області», Постановою Кабінету Міністрів України «Порядок розгляду і схвалення інвестиційних проектів, що реалізується в умовах спеціального режиму інвестиційної діяльності на території міста Шостки Сумської області», іншими законодавчими актами України, рішеннями обласної ради, розпорядженнями голови обласної державної адміністрації, рішеннями міської ради та виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, положенням про сектор.

1.3. Сектор підзвітний і підконтрольний раді, підпорядкований її виконавчому комітету, міському голові, заступнику міського голови з питань інвестиційної діяльності.

1. 2.      МЕТА ТА ФУНКЦІЇ СЕКТОРУ

2.1. Забезпечує впровадження спеціального режиму інвестиційної діяльності на території міста Шостки та залучення інвестицій у пріоритетні види економічної діяльності на території міста Шостки.

2.2.  Розробляє пропозиції по залученню інвестицій у пріоритетні види економічної діяльності до програм соціально-економічного та культурного розвитку міста.

2.3. Приймає участь у складанні місцевих цільових програм, готує пропозиції по комплексному розвитку промисловості міста з урахуванням спеціального режиму інвестиційної діяльності.

2.4. Забезпечує проведення аналізу та систематизації статистичних даних розділів капітальні інвестиції. Відповідні висновки та пропозиції надає заступнику міського голови.

2.5. Забезпечує своєчасне надання звітів головному управлінню економіки облдержадміністрації про основні показники діяльності суб’єктів території пріоритетного розвитку та про стан залучення інвестицій в економіку міста.

2.6. Виконує роботи по процедурі розгляду та схвалення інвестиційних проектів, що реалізуються суб’єктами підприємницької діяльності у пріоритетних видах економічної діяльності на території міста затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2000року №1552 «Про затвердження Порядку розгляду та схвалення інвестиційних проектів, що реалізується у пріоритетних видах економічної діяльності на території міста Шостки Сумської області».

2.7.  Сприяє створенню умов для інвестиційної привабливості міста шляхом підготовки презентаційних матеріалів, забезпечення участі кращих підприємств міста у виставково-презентаційних заходах, оновлення та розповсюдження інформації презентаційного характеру в засобах масової інформації та глобальній мережі Інтернет.

2.8.  Надає інформативно-консультативні послуги потенційним інвесторам з питань інвестиційного законодавства, в т.ч. щодо діяльності спеціального режиму інвестиційної діяльності.

2.9.  Вирішує інші питання, пов’язані з інвестиційною діяльністю, що передбачені законодавчими актами України.

1. 3.      СТРУКТУРА ТА ШТАТИ СЕКТОРУ

3.1.  Керує роботою завідувач сектору, який призначається міським головою в установленому законодавством порядку.

3.2.  Завідувач сектору забезпечує ефективну роботу сектору, виконання покладених на сектор завдань згідно даного положення, визначає завдання та розподіляє обов’язки між працівниками сектору.

3.3.  Фінансування витрат на утримання сектору здійснюється за рахунок місцевого бюджету.

1. 4.      ВЗАЄМОВІДНОСИНИ З ІНШИМИ ВІДДІЛАМИ, СЕКТОРАМИ ТА СЛУЖБАМИ МІСЬКОЇ РАДИ

4.1.   Взаємовідносини з іншими відділами, секторами та службами міської ради здійснюються на основі законодавства України, регламенту роботи виконавчого комітету, рішень міської ради та функціональних обов’язків.

1. 5.      ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

5.1.   Реорганізація чи ліквідація сектору є виключно компетенцією міської ради.

5.2.   У випадку зміни фукцій, що виконуються сектором, у дане «Положення» в установленому порядку вносяться необхідні зміни.

Оновлено

01.02.18