Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав на об'єкти інтелектуальної власності

5 грудня Кабінет Міністрів України схвалив проект закону щодо захисту та охорони прав на винаходи, корисні моделі, промислові зразки та торговельні марки. 

 

Про це повідомили у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.

 

Документ має гармонізувати українське законодавство у сфері охорони прав інтелектуальної власності з європейськими нормами, також створити передумови для активізації винахідницької діяльності та покращити інвестиційний клімат в Україні.

 

Запропонована законопроектом модель дозволить швидко отримувати патенти на корисні моделі, а також оперативно припиняти активності недобросовісних власників (так званих “троллінгових” патентів). Крім того, проект закону передбачає можливість визнання недійсними прав на корисну модель через звернення до Апеляційної палати при МЕРТ.

 

У відомстві зазначили, що наразі в Україні існує непропорційне співвідношення між зареєстрованими корисними моделями і винаходами, у порівнянні з високоінноваційними економіками.

“Велика частка виданих без проведення належної експертизи патентів на корисні моделі та відсутність процедур “post-grant opposition” (можливості оскарження виданих патентів) призводить до зловживань правами інтелектуальної власності і слабкого захисту прав добросовісних власників прав”, — зазначили у Мінекономрозвитку.

 

Проект закону також пропонує перелік об’єктів і технологій, на які не поширюється правова охорона. Такий крок має обмежити зловживання при реєстрації винаходів і корисних моделей, які насправді ними не є. 

 

Водночас документ передбачає можливість подачі заявок на реєстрацію патенту в електронній формі і дозволяє оскаржувати реєстрацію патенту протягом 6 місяців з моменту реєстрації (“post-grant opposition”).

 

“Законопроект також створює додатковий критерій охороноздатності промислових зразків, а саме її індивідуальний характер (стосується зовнішнього вигляду, форми та структури ліній, комбінації кольорів, текстури матеріалу конкретного виробу або його частини), передбачає правову охорону незареєстрованих промислових зразків, подання заявки на реєстрацію в електронній формі, строк чинності прав - не більше 25 років (наразі - 15 років)”, — підкреслили у Міністерстві.  

 

Підготовлено за матеріалами Міністерства економічного розвиту і торгівлі. Оригінал статті читайте за посиланням10.12.2018 16:03

Источник: Євроінтреграція https://eu-ua.org/novyny
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"