Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Українські виробники меблів умеблюють житловий квартал Ізраїлю

Європейський Союз (ЄС) та Державне агентство України з управління зоною відчуження (ДАЗВ) завершили спільний проект з підтримки введення в експлуатацію та ліцензування трьох сховищ для захоронення радіоактивних відходів.

 

Про це повідомили у Представництві ЄС в Україні.

 

Крім того, партнери розробили проект будівництва нового технологічного корпусу для переробки короткоіснуючих низькоактивних та середньоактивних відходів на Комплексі виробництв "Вектор" у Чорнобильській зоні відчуження.

 

"З наданням ліцензії та введенням в експлуатацію нових об’єктів буде зроблено значний крок уперед, до безпечного зняття з експлуатації Чорнобильської атомної електростанції", − зазначила керівниця проекту з боку Європейської Комісії Крістіна Тормелен.

 

Введення в експлуатацію сховищ для захоронення радіоактивних відходів та початок будівництва технологічного корпусу заплановані на 2019 рік. Вартість обох проектів склала 1,75 мільйона євро.

 

У Представництві ЄС в Україні зазначили, що безпечна та надійна інфраструктура для поводження з радіоактивними відходами дозволить мінімізувати негативний вплив на довкілля і здоров’я людей. Йдеться про відходи не тільки атомних електростанцій, а й інших галузей, які використовують радіоактивні матеріали, приміром, медицину, сільське господарство, дослідницьку діяльність, розвідку корисних копалин тощо. Крім того, така інфраструктура дозволить безпечно захороняти відходи, які залишилися після Чорнобильської катастрофи у 1986 році.

 

Виконавцями проекту виступили Empresarios Agrupados International (Іспанія) у консорціумі з українською компанією Київський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут “Енергопроект”. Період виконання проекту становив 36 місяців (з 2 грудня 2015 до 1 грудня 2018 року).

 

Довідково: 

 

Після Чорнобильської аварії ЄС розпочав програму з ядерної безпеки – спочатку в рамках фінансового інструменту Технічна допомога країнам Співдружності Незалежних Держав (ТАСІS). В 2007 році його замінив Інструмент співробітництва у сфері ядерної безпеки (ІСЯБ). Загальна сума допомоги ЄС у межах цих двох інструментів перевищила 950 мільйонів євро.

Крім того, пряма підтримка української атомної експлуатуючої організації ДП НАЕК «Енергоатом» та Державної інспекції ядерного регулювання України через програму “2+2” наближається до 300 мільйонів євро. Також ЄС вклав понад 600 мільйонів євро у довгострокове безпечне поводження з радіоактивними відходами, які утворились в результаті Чорнобильської аварії, відходами зняття з експлуатації Чорнобильської атомної електростанції та в довгострокове зберігання й захоронення радіоактивних відходів діючих енергоблоків України.

Підготовлено за матеріалами Представництва ЄС в Україні

 

Рубрика: 


03.12.2018 15:36

Источник: Євроїнтеграція https://eu-ua.org/novyny?page=4
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"