Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Україна та ЄС збільшили товарУ ЄС розуміють: кібербезпека України - це їхня безпека, - Іванна Климпуш-Цинцадзе

Європейський Союз зацікавлений у поглибленні співпраці з Україною у сфері кібербезпеки. Про це заявила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе за результатами зустрічі з Віце-президентом Єврокомісії з питань Єдиного цифрового ринку Андрусом Ансіпом у Брюсселі 5 грудня.

 

Віце-прем’єр-міністр зазначила, що нагальним завданням для України є захист  від кібератак, мішенню яких неодноразово ставали об'єкти критичної інфраструктури країни. "Посилена співпраця між Україною та ЄС могла б створити міцну платформу для протистояння кібератакам", – зазначила Іванна Климпуш-Цинцадзе. Зокрема, Україна зацікавлена ​​у залученні до роботи

 

Агентства з питань мережевої та інформаційної безпеки Європейського Союзу (ENISA), до діяльності Європейського центру досліджень та компетенції з кібербезпеки, а також до тренінгів ЄС щодо координації механізмів спільного реагування ЄС та держав-членів на масштабні інциденти та кризові ситуації в галузі кібербезпеки.

Андрус Ансіп заявив, що Євросоюз готовий до поглиблення співпраці з Україною у сфері кібербезпеки. “Жодна країна не здатна самостійно ефективно протидіяти кібератакам. Ми маємо об'єднати наші сили”, - наголосив Єврокомісар. 

 

Він також зазначив, що, зважаючи на взаємопов'язаність, яка сьогодні існує у світі, кібератака проти однієї країни неминуче впливає на інші. Зокрема, він нагадав про вірус “NotPetya”, деструктивний вплив якого відчули далеко за межами України.

 

Сторони погодилися, що посилення кібербезпеки України та поглиблення співпраці у цій сфері відповідає інтересам і ЄС, і України.

 

Віце-прем’єр-міністр зазначила, що цифрова економіка є однією з пріоритетних у співпраці України з Європейським Союзом. «За три роки постійного діалогу з європейською стороною в рамках «Східного партнерства» нам вдалося досягнути значного прогресу в цій сфері», – підкреслила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

 

Віце-прем’єрка запропонувала закріпити співпрацю з ЄС у цій галузі шляхом узгодженого робочого плану. За її словами, такий план буде зосереджений на оновленні додатків Угоди про асоціацію, що стосуються цифрової економіки, а також низки додаткових заходів, запропонованих українською стороною у Дорожній карті щодо інтеграції цифрових ринків України та ЄС.

 

"Засідання Ради асоціації в грудні – чудова нагода для того, щоб дати чіткий політичний сигнал щодо нашої спільної готовності поглибити інтеграцію у цифровій сфері", – заявила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

 

Разом з тим, вона наголосила на важливості спільного моніторингу виконання поставлених завдань06.12.2018 15:36

Источник: Євроїнтеграція https://eu-ua.org/novyny?page=4
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"