Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

СУМЩИНУ ВІДВІДУЮТЬ ДИПЛОМАТИ ПОСОЛЬСТВ КРАЇН – ЧЛЕНІВ ЄС В УКРАЇНІ

Делегація дипломатів посольств країн – членів Європейського Союзу в Україні на чолі з керівником відділу політики Фабіо ДЕЛЛА П’ЯЦЦА та радником з політичних питань Представництва ЄС Рікарда БАРКЕЛІНА зустрілася з головою облдержадміністрації Миколою КЛОЧКОМ та головою обласної ради Володимиром ТОКАРЕМ

Вітаючи дипломатів з країн ЄС, Микола Клочко подякував їм за увагу до Сумщини, яка є дуже важливою з точки зору європейської безпеки, зважаючи на прикордонний статус нашої області з країною-агресором та наявності правового режиму воєнного стану.

А Володимир Токар додав: «Ваші візити є дуже важливими, вони демонструють громадянам небайдужість європейської громадськості до ситуації в Україні. Сумська область як прикордонній регіон завжди на варті спокою нашої країни».

За словами Миколи Клочка, розрив зв’язків із Росією спричиняє певні негаразди для економіки особливо восьми прикордонних районів області. Але поступово Сумщина переорієнтовується на ринки ЄС.

«На території області активно йде процес децентралізації і ми займаємо 6-8 місця у рейтингах ОТГ Мінрегіону. І окрема подяка за допомогу в розвитку громад саме європейським структурам, зокрема Проекту «U-LEAD з Європою», – говорив Микола Клочко.

Очільник області, відповідаючи на запитання іноземних дипломатів, наголосив, що введення режиму воєнного стану практично не вплинуло на соціально-економічне та політичне становище регіону, ситуація на Сумщині стабільна та контрольована, створена обласна Рада оборони.

«Нещодавно ми з Володимиром Токарем звернулися до іноземних інвесторів, які працюють на території області із запевненням, що введення воєнного стан07.12.2018 16:27

Источник: Сумська обласна державна адміністрація http://sm.gov.ua/uk/topky/17379-sumshchynu-vidviduyut-dyplomaty-posolstv-krayin-chleniv-yes-v-ukrayini.html
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"