Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Гранти на реінтеграцію для молодих науковців (файл у форматі Adobe reader pdf, 392 kb)

НАТО зацікавлена у розробці новаторських проектів з українськими неурядовими організаціями. Детальніше читайте: www.nato.int/structur/sponsorships.htm

Українські науковці мають можливість отримати гранти НАТО для реалізації проектів у рамках Програми «Наука заради миру і безпеки» шляхом заповнення заявки на проект на сайті НАТО (www.nato.int/cps/en/natolive/87260.htm).

Для подачі заявки на отримання гранту НАТО необхідно підготувати деталізовані проектні пропозиції щодо започаткування та реалізації запропонованих проектів та заявку на отримання гранту за вказаною Програмою (файл у форматі doc, 638 kb).

При цьому, необхідно звернути увагу на те, що проектна пропозиція на виділення гранту в рамках Програми має обов’язково містити потенційних країн-партнерів (обов’язково принаймні одну державу-члена) по реалізації проекту, орієнтовний термін його виконання та необхідну суму на реалізацію (в тому числі очікувані дотації з боку НАТО), а також відповідати таким пріоритетам:

1. Сприяти взаємовигідному співробітництву в питаннях, які становлять взаємний інтерес, у тому числі міжнародним зусиллям у боротьбі з новими викликами безпеці, такими як тероризм, енергетична безпека, кіберзахист, захист від ХБРЯ речовин, охорона навколишнього середовища тощо.

2. Посилювати підтримку міжнародних операцій та місій під проводом НАТО.

3. З метою попередження криз посилювати обізнаність з подіями в галузі безпеки, зокрема в сферах застосування вдосконалених безпекових технологій, забезпечення безпеки в прикордонних районах та в портах, визначення та знешкодження мін та інших вибухівок, а також гуманітарних і соціальних аспектах безпеки, пов’язаних із стратегічними цілями Альянсу.

 

Відеоролик “Україна-НАТО: Наука заради миру”,

наданий Центром інформації та документації НАТО в Україні