Європейська інтеграція та євроатлантичне співробітництво

Популізм і агресія – дві надпотужні загрози, що нині розколюють трансатлантичну спільноту, – Іванна Климпуш-Цинцадзе

Популізм розколює трансатлантичну спільноту зсередини, агресія ж роз’їдає і руйнує її ззовні. Такий підігрів розквіту популізму відбувається не без участі Кремля. Про це заявила Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, відкриваючи 7-й Євроатлантичний Форум «Порядок денний солідарності у часи трансатлантичної нестабільності».

Українці потребують більше інформації про європейську та євроатлантичну інтеграцію, - дослідження

Українці потребують більше інформації про європейську та євроатлантичну інтеграцію, проте ця інформація має бути простою, зрозумілою та мати прикладний характер. Такі основні висновки  якісного соціологічного дослідження «Поінформованість населення України щодо питань євроінтеграції та НАТО» назвала Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час презентації.

Про НАТО

Президент України підписав євроінтеграційний закон щодо фітосанітарних процедур

Президент України Петро Порошенко підписав Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання проведення деяких фітосанітарних процедур задля гармонізації з законодавством ЄС.

Понад мільйон українців уже скористалися безвізом, – Петро Порошенко

Від початку дії безвізового режиму у червні 2017-го року його перевагами скористалися вже понад мільйон українців.

Уряд схвалив проект Указу Президента, що передбачає оцінку результатів євроатлантичної інтеграції

Уряд схвалив проект Указу Президента України «Про річні національні програми під егідою Комісії Україна – НАТО», яким затверджується Положення про розроблення річних національних програм під егідою Комісії Україна – НАТО та оцінювання результатів їхнього виконання.

Держенергоефективності та GIZ підписали Меморандум про стимулювання використання "чистих" джерел енергії

Держенергоефективності та GIZ посилюють співпрацю щодо стимулювання підприємств до енергоефективності та використання "чистих" джерел енергії.

25.07.2018 14:49 / / Комментарии (0)

Євроінтеграційний закон про маркування органічної продукції наводить лад на ринку, – Ольга Трофімцева

ОФІЦІЙНІ ДОКУМЕНТИ УКРАЇНА - НАТО

В Україні запустили онлайн-карту забрудненості річок

Цей інструмент створено на основі відкритих даних про якість поверхневих вод за сприяння Державного агентства з питань електронного урядування у межах проекту USAID/UK aid  "Прозорість і підзвітність у державному управлінні та послугах"/TAPAS, повідомляє прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів.

Україна змінить систему маркування продуктів харчування за умовами Угоди про асоціацію

У рамках гармонізації вітчизняного законодавства до норм ЄС до українського законодавства про якість та безпечність харчових продуктів будуть внесені значні зміни.

В Україні впроваджується європейська практика моніторингу викидів парникових газів

У Мінприроди за участю бізнесу відбулося обговорення напрацювань із впровадження системи моніторингу, звітності та верифікації (МЗВ) викидів парникових газів.

В Україні вперше розроблена екологічна стратегія з чіткими показниками ефективності, – Микола Кузьо

Україна вперше отримала екологічну стратегію, де чітко прописані конкретні показники, яких країна має досягнути до 2030 року.

Кабмін створив Раду з питань торгівлі та сталого розвитку

13 червня за пропозицією Мінекономрозвитку Кабінет Міністрів України створив Раду з питань торгівлі та сталого розвитку, повідомляє прес-служба відомства.

Понад півмільйона українців за рік скористалися безвізом з ЄС

Рівно рік тому, українці з біометричними паспортами отримали право на безвізові поїздки до країн Європейського Союзу, окрім Великої Британії та Ірландії, а також до Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії та Швейцарії.

1    2    3    4    5    6    7    8    9