Європейська інтеграція та євроатлантичне співробітництво

Рада ухвалила євроінтеграційний закон про приєднання України до метричної конвенції

Верховна Рада на своєму пленарному засідання 23 травня проголосувала за ухвалення Проекту Закону про приєднання України до Метричної конвенції №0181, повідомляється на сайті Парламенту.

"За" відповідне рішення проголосували 232 народних депутати.

Рада розгляне євроінтеграційний законопроект щодо поводження з відходами

Народні депутати під час пленарного засідання 22 травня розглянуть законопроект, який імплементує вимоги ЄС щодо поводження з відходами.

Адаптація законодавства до норм ЄС підвищить конкурентоздатність України, – Держпродспоживслужба

Адаптація законодавства до норм ЄС дозволить Україні стати конкурентною у світі.

Мінінформполітики розпочало комунікаційну кампанію "Україна – це Європа"

Міністерство інформаційної політики України розпочало комунікаційну кампанію "Україна – це Європа".

Рада ухвалила євроінтеграційний закон про трансплантологію

В Україні запроваджується новий, європейський підхід до трансплантації.

Верховна Рада ухвалила євроінтеграційний закон щодо захисту авторських прав

Народні депутати на пленарному засіданні 15 травня ухвалили закон про ефективне управління майновими правами у сфері авторського права і суміжних прав.

Україна запроваджує європейську систему управління дорожньою галуззю, – Володимир Гройсман

Уряд України запроваджує європейську систему управління дорожньою галуззю.

Відбулося шосте засідання Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС

У Брюсселі відбулося шосте засідання Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС.

За три дні населення та ОСББ отримали 270 "теплих кредитів" на суму 23 млн грн, - Держенергоефективності

Населення та ОСББ за перші три дні роботи Урядової програми "теплих кредитів" залучили 270 кредитів.

Німеччина виділить Україні додаткові 14 млн євро для Фонду енергоефективності, – Геннадій Зубко

Німеччина готова надати додатково 10 млн євро на проекти Фонду енергоефективності та 4 млн євро на навчання енергоаудиторів.

Набрав чинності закон, який наближає систему держконтролю за харчовою продукцією до стандартів ЄС

4 квітня 2018 року набрав чинності Закон України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» (№2042). Закон був прийнятий Верховною Радою України ще 18 травня 2017 року, але основна частина його положень набирає чинності саме сьогодні.

Мінагрополітики запрошує аграріїв пройти онлайн курс з продовольчої безпеки

Міністерство екології та природних ресурсів України провело семінар, присвячений вивченню особливостям впровадження в Україні стратегічної екологічної оцінки.

Президент підписав євроінтеграційний закон, що спрощує видобування нафти та газу в Україні

Черговий євроінтеграційний закон, який покликаний спростити видобуток нафти й газу в Україні підписаний Президентом Петром Порошенком.

Мінрегіон гармонізував будівельні норми зі стандартами ЄС, – Геннадій Зубко

Уряд на своєму засіданні ухвалив ключові рішення, направлені на гармонізацію державних будівельних норм зі стандартами Європейського Союзу та оптимізацію процедури і строків їх опрацювання, повідомляє прес-служба Віце-прем’єр-міністра України Геннадія Зубка.

Представники України та ЄС обговорили перспективи співпраці у сфері підприємництва та промислової політики

28 березня у Києві відбулося друге засідання Кластеру 2 Підкомітету з питань економіки та іншого галузевого співробітництва Комітету Асоціації Україна-ЄС. Робочими темами обговорення були сфери малого та середнього підприємництва, видобутку корисних копалин та гірничої справи, туризму та космосу. Окремим пунктом порядку денного стало питання оподаткування.

Українська Сторона поінформувала представників ЄС про основні результати у виконанні Угоди про асоціацію та про стан імплементації національного законодавства до положень актів ЄС у зазначених сферах.

1    2    3    4    5    6    7    8