Європейська інтеграція та євроатлантичне співробітництво

Євроінтеграційний закон про маркування органічної продукції наводить лад на ринку, – Ольга Трофімцева

ОФІЦІЙНІ ДОКУМЕНТИ УКРАЇНА - НАТО

В Україні запустили онлайн-карту забрудненості річок

Цей інструмент створено на основі відкритих даних про якість поверхневих вод за сприяння Державного агентства з питань електронного урядування у межах проекту USAID/UK aid  "Прозорість і підзвітність у державному управлінні та послугах"/TAPAS, повідомляє прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів.

Україна змінить систему маркування продуктів харчування за умовами Угоди про асоціацію

У рамках гармонізації вітчизняного законодавства до норм ЄС до українського законодавства про якість та безпечність харчових продуктів будуть внесені значні зміни.

В Україні впроваджується європейська практика моніторингу викидів парникових газів

У Мінприроди за участю бізнесу відбулося обговорення напрацювань із впровадження системи моніторингу, звітності та верифікації (МЗВ) викидів парникових газів.

В Україні вперше розроблена екологічна стратегія з чіткими показниками ефективності, – Микола Кузьо

Україна вперше отримала екологічну стратегію, де чітко прописані конкретні показники, яких країна має досягнути до 2030 року.

Кабмін створив Раду з питань торгівлі та сталого розвитку

13 червня за пропозицією Мінекономрозвитку Кабінет Міністрів України створив Раду з питань торгівлі та сталого розвитку, повідомляє прес-служба відомства.

Понад півмільйона українців за рік скористалися безвізом з ЄС

Рівно рік тому, українці з біометричними паспортами отримали право на безвізові поїздки до країн Європейського Союзу, окрім Великої Британії та Ірландії, а також до Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії та Швейцарії.

Рік безвізу з ЄС: українці їздять до Європи на 15% більше

Після запровадження безвізу кількість подорожей українців до Європи зросла на 15%.

В Україні розроблений законопроект, що регламентує поводження з відпрацьованими батарейками, – Мінприроди

Робоча група презентувала законопроект "Про батарейки, батареї та акумулятори".

Рада ухвалила закон про антикорупційний суд

Реформа системи надрокористування згідно з Угодою про асоціацію триває, – Мінприроди

У Мінприроди триває робота над створенням в Україні сучасної системи надрокористування згідно з положеннями Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

В Україні з’явився Національний план управління відходами, – Остап Семерак

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак повідомив, що Національний план управління відходами винесено на експертне обговорення.

Єврокомісар Ган дав високу оцінку досягненням України в імплементації Угоди про асоціацію

Євроінтеграція стала ключовим елементом реформ в Україні, – Володимир Гройсман

За словами Володимира Гройсмана  курс на євроінтеграцію став ключовою складовою реформ в Україні.

1    2    3    4    5    6    7    8