Європейська інтеграція та євроатлантичне співробітництво

Іванна Климпуш-Цинцадзе закликала держави-члени НАТО та Міжнародний секретаріат Альянсу посилити зусилля задля відновлення роботи Комісії Україна-НАТО

Через непоступливу позицію Угорщини Комісія Україна-НАТО наразі заблокована, а відтак не може відігравати центральну роль у політичному діалозі та розширенні практичної співпраці між Україною та Альянсом. Відновлення засідань Комісії Україна-НАТО на рівні міністрів має стати першим кроком задля підтвердження Особливого партнерства між Україною і НАТО. Про це заявила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе на засіданні Україна-НАТО з оцінки виконання Україною Річної національної програми (РНП) під егідою Комісії Україна-НАТО за 2018 рік.

У штаб-квартирі НАТО пройшло засідання Комісії Україна-НАТО на рівні глав делегацій і місій

Україну на заході представляли Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб В.Черниш і Глава Місії України при НАТО В.Пристайко.

У першому читанні ухвалено Стратегію державної екологічної політики до 2030 рок

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак переконаний, що ухвалення законопроекту «Про Основні засади (стратегію) державної екологічної політики України на період до 2030 року» змінить екологічний курс країн на європейський.

Президент схвалив ратифікацію Угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми

Ратифікація Угоди створить правові підстави для отримання фінансування проектів у розмірі 5 млн євро на безоплатній основі в рамках Дунайської транснаціональної програми як фінансового інструменту Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону.

Президент України підписав євроінтеграційний Закон щодо боротьби з піратством і порушенням авторського права

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до статті 5 Закону України «Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм, баз даних», який є частиною Дорожньої карти законодавчого забезпечення виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Країни-члени НАТО

Північноатлантичний альянс (НАТО) був створений на основі договору між державами-членами, кожна з яких приєдналась до нього добровільно після завершення публічного обговорення і відповідної парламентської процедури. Договір поважає індивідуальні права всіх держав - членів Альянсу, а також їхні міжнародні зобов’язання згідно зі Статутом ООН. Він зобов’язує кожну державу-члена взяти на себе частину ризику і відповідальності, пов’язаних із спільною безпекою, водночас надаючи кожному з членів Альянсу можливість користуватись перевагами спільної безпеки.

Як торгівля з ЄС переорієнтувала український експорт

Автор «Українського тижня» Олександр Крамар відзначає, що з початку функціонування поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі з ЄС, структура українського експорту до Європи якісно змінилася та поламала більшість євроскептичних стереотипів

Євроінтеграційний дайджест №44 від 24 вересня 2018 року

Україна за перше півріччя 2018 року виконала 41% завдань річного Плану заходів з реалізації Угоди про асоціацію. Рада ухвалила в другому читанні законопроект про забезпечення прозорості у видобувних галузях. ЄС надасть 54 млн євро на Фонд енергоефективності. Молдова зацікавлена у співпраці з Україною та ЄС у транспортній, енергетичній сферах, а також інтеграції в цифровий ринок ЄС. Україна ратифікувала Угоду про фінансування Дунайської транснаціональної програми. В України з'явився Експортний бренд. ЄС імпортував половину української лляної олії

Популізм і агресія – дві надпотужні загрози, що нині розколюють трансатлантичну спільноту, – Іванна Климпуш-Цинцадзе

Популізм розколює трансатлантичну спільноту зсередини, агресія ж роз’їдає і руйнує її ззовні. Такий підігрів розквіту популізму відбувається не без участі Кремля. Про це заявила Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, відкриваючи 7-й Євроатлантичний Форум «Порядок денний солідарності у часи трансатлантичної нестабільності».

Українці потребують більше інформації про європейську та євроатлантичну інтеграцію, - дослідження

Українці потребують більше інформації про європейську та євроатлантичну інтеграцію, проте ця інформація має бути простою, зрозумілою та мати прикладний характер. Такі основні висновки  якісного соціологічного дослідження «Поінформованість населення України щодо питань євроінтеграції та НАТО» назвала Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час презентації.

Про НАТО

Президент України підписав євроінтеграційний закон щодо фітосанітарних процедур

Президент України Петро Порошенко підписав Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання проведення деяких фітосанітарних процедур задля гармонізації з законодавством ЄС.

Понад мільйон українців уже скористалися безвізом, – Петро Порошенко

Від початку дії безвізового режиму у червні 2017-го року його перевагами скористалися вже понад мільйон українців.

Уряд схвалив проект Указу Президента, що передбачає оцінку результатів євроатлантичної інтеграції

Уряд схвалив проект Указу Президента України «Про річні національні програми під егідою Комісії Україна – НАТО», яким затверджується Положення про розроблення річних національних програм під егідою Комісії Україна – НАТО та оцінювання результатів їхнього виконання.

Держенергоефективності та GIZ підписали Меморандум про стимулювання використання "чистих" джерел енергії

Держенергоефективності та GIZ посилюють співпрацю щодо стимулювання підприємств до енергоефективності та використання "чистих" джерел енергії.

25.07.2018 14:49 / / Комментарии (0)

1    2    3    4    5    6    7