Європейська інтеграція та євроатлантичне співробітництво

Єврокомісія ухвалила рішення про виділення Україні 500 млн євро фіндопомоги

Україна вичерпала десять квот на безмитний експорт агропродукції в ЄС

ЄС та ПРООН допоможуть створити дві тисячі нових ОСББ в Україні

Приєднання України до енергосистеми Європи дозволить отримати “електроенергетичний безвіз”, — Геннадій Зубко

В Україні можуть запровадити нову систему зниження швидкості руху на трасах за європейським зразком

Німеччина виділить Україні понад 84 мільйони євро в межах співробітництва задля розвитку

Німеччина виділить Україні 84,8 мільйони євро допомоги на реалізацію проектів фінансової і технічної співпраці.

20 листопада 2018 р. відбулося засідання Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України

Україна та Боснія і Герцеговина визначили пріоритети економічного співробітництва у сфері туризму, транспорту енергетики та аграрного сектору

Зважаючи на висновки другої наради Спільного комітету, що відбулася в Сараєво 12 жовтня 2012 року, сторони погодилися, що подальші заходи повинні продовжуватися та бути переглянуті та переорієнтовані: для досягнення оптимального прогресу, розширення та подальшого зміцнення довгострокової співпраці.

Набув чинності безвізовий режим між Україною та Катаром

Громадяни України і Катару можуть подорожувати без віз.  Із 2 листопада набуває чинності угода між Україною і Катаром, відповідно до якої скасовується візовий режим для громадян обох країн.

98 українців стали Послами Європейської Молоді

5 листопада 2018 у Києві відбудеться офіційна зустріч 98 українців, що були відібрані для участі в ініціативі «Посли Європейської Молоді» з Головою Представництва ЄС в Українi Хюгом Мінгареллі.

Євроінтеграційний дайджест

Європарламент ухвалив резолюцію щодо ситуації на Азові. Олег Сенцов став лауреатом премії Сахарова. Україна збільшила експорт горіхів і фруктів на 40%. Мінінфраструктури розширюватиме залізничне сполучення з країнами ЄС. Володимир Гройсман випробував швидкісний поїзд із Києва до аеропорту «Бориспіль». Після 2021 року одноразовий пластик в ЄС – поза законом. ЄС вітає значнийо прогрес у впровадженні реформи держуправління.

Президент: Не лише бізнес має відчувати переваги Угоди про асоціацію з ЄС

Бізнес в цілому, принаймні експортно орієнтований, вже отримує вигоду від Угоди про асоціацію. Так само вигідною вона має стати і для найманих працівників

Проекти НАТО в Україні

Хронологія відносин Україна-НАТО

Україна розбудовує відносини з НАТО на основі Хартії про особливе партнерство між Україною та НАТО 1997 року, Плану дій Україна-НАТО 2002 року, документа Україна-НАТО 2005 року «Поглиблення співпраці Україна-НАТО: короткотермінові заходи», яким започатковано Інтенсифікований діалог щодо прагнень України до набуття членства та відповідних реформ, а також у рамках Ради євроатлантичного партнерства, до складу якої входять 28 держав-членів НАТО та 22 країн-партнерів.  https://ukraine-nato.mfa.gov.ua/ua/ukraine-nato/relations

Міфи про НАТО

Розпад Організації Варшавського Договору та проголошення Україною своєї незалежності поставили важливе завдання - гарантувати національну безпеку нашої держави.

Займаючи важливе місце на Європейському континенті, цілком природно, що ще в Декларації про державний суверенітет 1990 року Україна заявила про наміри взяти участь в європейських структурах у контексті сприяння і зміцнення миру та безпеки.

1    2    3    4    5    6