Новини

 

Розподіл депутатів Шосткинської міської ради VІІ скликання по округам 

 

ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД, МІСЬКИХ ГОЛІВ

 

 

 

25 жовтня 2015 року

 

СПИСОК

зареєстрованих депутатів

___________________Шосткинської міської ради___________________

(Верховної Ради Автономної Республіки Крим, назва обласної, районної, міської, районної у місті ради)


з/п

Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові (за наявності) депутата

Суб’єкт висування депутата
(назва місцевої організації політичної партії)

Дата прийняття рішення про реєстрацію
депутата ради
(дд.мм.рррр)

Номер рішення
про реєстрацію депутата ради

1

Белясник Віталій Васильович

Політична партія "Наш край"

10.11.2015

2

2

Белясник Оксана Михайлівна

Політична партія "Рідне місто"

13.11.2015

1

3

Бонько Петро Вікторович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА"

10.11.2015

2

4

Вєтоха Андрій Сергійович

Політична партія "Рідне місто"

10.11.2015

2

5

Голонжина Галина Миколаївна

Радикальна партія Олега Ляшка

10.11.2015

2

6

Гордієнко Геннадій Іванович

Політична партія "Рідне місто"

10.11.2015

2

7

Дмитрієв Ігор Вікторович

Політична Партія "Опозиційний блок"

10.11.2015

2

8

Дуплін Ростислав Вікторович

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

10.11.2015

2

9

Зейналов Ілхам Аждар Огли

Політична партія "Рідне місто"

10.11.2015

2

10

Іванов Ілля Вікторович

Політична партія "Рідне місто"

10.11.2015

2

11

Івченко Олександр Анатолійович

Політична партія "Рідне місто"

10.11.2015

2

12

Коваленко Ірина Олексіївна

Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ"

10.11.2015

2

13

Ковбаса Павло Сергійович

Політична партія "Наш край"

10.11.2015

2

14

Кочаток Андрій Аркадійович

Радикальна партія Олега Ляшка

10.11.2015

2

15

Ліфиренко Микола Миколайович

Політична партія "Наш край"

10.11.2015

2

16

Медвідь Вячеслав Єгорович

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

10.11.2015

2

17

Михолап Василь Іванович

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

10.11.2015

2

18

Мозолевський Віктор Володимирович

Політична партія "Рідне місто"

10.11.2015

2

19

Нікітіна Ірина Олександрівна

Політична Партія "Опозиційний блок"

10.11.2015

2

20

Опанасенко Тетяна Михайлівна

Політична Партія "Опозиційний блок"

10.11.2015

2

21

Осипенко Андрій Васильович

Політична партія "Рідне місто"

10.11.2015

2

22

Пехенько Микола Микитович

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

10.11.2015

2

23

Пилипейко Володимир Юрійович

Політична Партія "Опозиційний блок"

10.11.2015

2

24

Пікульов Олексій Григорович

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

10.11.2015

2

25

Полевик Тамара Миколаївна

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

10.11.2015

2

26

Пушко Олександр Миколайович

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

10.11.2015

2

27

Романовський Олег Володимирович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА"

10.11.2015

2

28

Руженко Володимир Миколайович

Радикальна партія Олега Ляшка

10.11.2015

2

29

Сидоренко Олександр Федорович

Політична партія "Рідне місто"

10.11.2015

2

30

Суптельна Світлана Олександрівна

Політична партія "Наш край"

10.11.2015

2

31

Тупикова Тетяна Борисівна

Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ"

10.11.2015

2

32

Чанцева-Коваленко Олена Миколаївна

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

10.11.2015

2

33

Шабельникова Ольга Євгенівна

Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ"

10.11.2015

2

34

Шульга Альона Вячеславівна

Політична партія "Рідне місто"

10.11.2015

2

35

Шульга Олександр Петрович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА"

10.11.2015

2

36

Якимович Ігор Павлович

Політична партія "Рідне місто"

10.11.2015

2

 

Голова

 

 

 

 

А.К. Хмельницька

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

МП

 

 

 

Секретар

 

 

 

 

Т.Д. Максимовська

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

 

 16.11.15

 

Результати   місцевих  виборів 2015

 

 

 

Кількісний склад Шосткинської   ради     -      36

 

Кількість обраних    -        36

 

 Загальні відомості про результати голосування:

 

 

 


Загальна кількість голосів виборців, поданих за місцеві організації політичних партій у багатомандатному виборчому окрузі, –

 

Двадцять три тисячі триста сімнадцять

 

 

 

 

23317

(прописом)

 

 

 

(цифрами)

 

 

 

 

Назва місцевої організації політичної партії
(в порядку розміщення у виборчому бюлетені)

Кількість голосів виборців, поданих за місцеву організацію політичної партії у багатомандатному виборчому окрузі

Кількість голосів виборців, поданих за місцеву організацію політичної партії у агатомандатному виборчому окрузі

Відсоток голосів виборців, поданих за місцеву організацію політичної партії у багатомандатному виборчому окрузі

Відсоток голосів виборців, поданих за місцеву організацію політичної партії у багатомандатному виборчому окрузі

прописом

цифрами

прописом

цифрами

1

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ» МІСТО ШОСТКА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Триста сімнадцять

317

Одна ціла тридцять шість сотих

1,36

2

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОБ’ЄДНАННЯ «САМОПОМІЧ»

Одна тисяча сімсот дванадцять

1712

Сім цілих тридцять чотири сотих

7,34

3

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СОЦІАЛІСТИ»

Сто дев’яносто два

192

Нуль цілих вісімдесят дві сотих

0,82

4

ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» У МІСТІ ШОСТКА СУМЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дві тисячі чотириста п’ятдесят три

2453

Десять цілих п’ятдесят дві сотих

10,52

5

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЛІБЕРАЛЬНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ

Сто двадцять п’ять

125

Нуль цілих п’ятдесят чотири сотих

0,54

6

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Дві тисячі дев’ятсот сорок три

2943

Дванадцять цілих шістдесят дві сотих

12,62

7

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Одна тисяча шістсот тридцять п’ять

1635

Сім цілих одна сота

7,01

8

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НОВА ДЕРЖАВА»

Вісімсот шість

806

Три цілих сорок шість сотих

3,46

9

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»

Одна тисяча сто сорок п’ять

1145

Чотири цілих дев’яносто одна сота

4,91

10

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»

Одна тисяча чотириста вісімдесят п’ять

1485

Шість цілих тридцять сім сотих

6,37

11

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ»

Дві тисячі чотириста вісімдесят чотири

2484

Десять цілих шістдесят п’ять сотих

10,65

12

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВІДРОДЖЕННЯ»

Чотириста п’ятдесят сім

457

Одна ціла дев’яносто шість сотих

1,96

13

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА УКРАЇНУ!»

Двісті вісімдесят три

283

Одна ціла двадцять одна сота

1,21

14

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА»

Одна тисяча чотириста шістдесят три

 

Шість цілих двадцять сім

6,27

15

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ МІСТО» МІСТО ШОСТКА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П’ять тисяч вісімсот сімнадцять

 

Двадцять чотири цілих дев’яносто п’ять сотих

24,95

 

 

Сумарна кількість голосів виборців, поданих за місцеві організації політичних партій, що отримали п’ять і більше відсотків голосів виборців, – 

Дев’ятнадцять тисіч дев’ятсот дев’яносто два

 

 

 

 

19992

(прописом)

 

 

 

      (цифрами)

 

 

 

 

Кількість голосів виборців, необхідних для отримання одного депутатського мандата (виборча квота), –   

П’ятсот п’ятдесят п’ять цілих триста тридцять три тисячних

 

 

 

 

555,333

(прописом)

 

 

 

      (цифрами)

 

 

 

Кількість депутатських мандатів, отриманих місцевими організаціями політичних партій у багатомандатному виборчому окрузі:

 

 

 

№ з/п

Назва місцевої організації політичної  партії,

яка набула право на участь у розподілі депутатських мандатів

Кількість депутатських мандатів,

отриманих  місцевою організацією політичної партії

у багатомандатному виборчому окрузі

прописом

цифрами

1

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОБ’ЄДНАННЯ «САМОПОМІЧ»

Три

3

2

ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» У МІСТІ ШОСТКА СУМЬКОЇ ОБЛАСТІ

Чотири

4

3

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

П’ять

5

4

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Три

3

5

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»

Три

3

6

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ»

Чотири

4

7

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА»

Три

3

8

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ МІСТО» МІСТО ШОСТКА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Одинадцять

11

 

 

Відомості про обраних  депутатів в багатомандатному виборчому окрузі:

 

 

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена)

та по батькові (за наявності)

обраного депутата

Рік

народження

Освіта

Партійність

Посада

Місце роботи (заняття)

Місце проживання

Назва  місцевої організації політичної партії,

від якої обрано депутата

Белясник

Віталій Васильович

29.06.1985

Вища

Член політичної партії «НАШ КРАЙ»

Заступник директор

Товариство з обмеженою відповідальністю “Прогноз”

41100,

Сумська обл.,

м. Шостка

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ»

Белясник

Оксана Михайлівна

23.03.1978

Вища

Безпартійна

Начальник відділу

Шосткинське міжрайонне управління юстиції

41100,

Сумська обл.,

м. Шостка

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ МІСТО» МІСТО ШОСТКА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Бонько

Петро Вікторович

18.11.1973

Загальна середня

Партія простих людей Сергія Капліна

 

Фізична особа підприємець

41100,

Сумська обл.,

м. Шостка

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА»

Вєтоха

Андрій Сергійович

22.09.1981

Вища

Безпартійний

Начальник юридичного відділу

Товариство з обмеженою відповідальністю «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт»

41100,

Сумська обл.,

м. Шостка,

 

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ МІСТО» МІСТО ШОСТКА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Голонжина

Галина Миколаївна

24.05.1954

середня

безпартійний

культ

організатор

Центр культури та дозвілля

41100

Сумська обл.,

м. Шостка,

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Гриценко

Галина Миколаївна

18.05.1964

Вища

Безпартійна

Головний бухгалтер

Товариство з обмеженою відповідальністю «Плюс» Лтд

41100,

Сумська обл.,

м. Шостка,

 

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ МІСТО» МІСТО ШОСТКА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дмитрієв

Ігор Вікторович

20.07.1960

вища

Політична партія «Опозиційний блок»

Співробітник

ШЕБФ «Хесед Шолом»

41100,

Сумська обл.,

м. Шостка

ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» У МІСТІ ШОСТКА СУМЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дуплін

Ростислав Вікторович

01.01.1975

Вища

ВО «Батьківщина»

Голова профспілки

Конфедерація вільних профспілок «Громадський контроль» м.Шостка

41133,

Сумська обл., Шосткинський район,

 с. Собичеве

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»

Зейналов

Ілхан Аждар огли

06.03.1955

Вища

Безпартійний

Приватний підприємець

Приватний підприємець

41100,

Сумська обл.,

м. Шостка,

 

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ МІСТО» МІСТО ШОСТКА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Іванов

Ілля Вікторович

25.04.1991

Професійно-технічна

Член партії «Рідне місто»

Помічник виконавчого директора

Відкрите акціонерне товариство «Акціонерна компанія «Свема»

41100,

Сумська обл.,

м. Шостка,

 

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ МІСТО» МІСТО ШОСТКА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Івченко

Олександр Анатолійович

21.12.1964

Вища

Безпартійний

Голова правління

Приватне акціонерне товариство «Шосткинський хлібокомбінат»

41100,

Сумська обл.,

м. Шостка

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ МІСТО» МІСТО ШОСТКА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Коваленко

Ірина Олексіївна

06.04.1962

Вища

Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ»

Директор

ТРК «Акцент»

41100,

Сумська обл.,

м. Шостка

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОБ’ЄДНАННЯ «САМОПОМІЧ»

Ковбаса

Павло Сергійович

12.07.1982

Професійно- технічна

Позапартійний

Менеджер

Фізична особа підприємець Ковбаса Олена Вікторівна

41100,

Сумська обл.,

м. Шостка

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ»

Кочаток

 Андрій Аркадійович

05.10.1970

середня

безпартійний

директор

Приватне підприємство “Броус”

41100

Сумська обл.,

м. Шостка 

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Ліфіренко

Микола Миколайович

08.12.1963

Вища

Позапартійний

Директор

Товариство з обмеженою відповідальністю “Телеком-Радіо”

41100,

Сумська обл.,

м. Шостка

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ»

Медвідь

Вячеслав Єгорович

18.08.1970

Вища

Безпартійний

Начальник відділу збуту і маркетингу

КП «ШКЗ «Імпульс»

41100,

Сумська обл.,

м. Шостка

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Михолап

Василь Іванович

07.04.1962

Вища

Безпартійний

Головний енергетик

КП  «ШКЗ «Імпульс»

41100,

Сумська обл.,

м. Шостка

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Молоток

Ігор Федорович

04.06.1967

Вища

Безпартійний

Народний депутат України

Верховна Рада України

41100,

 Сумська обл.,

 м. Шостка

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ МІСТО» МІСТО ШОСТКА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Нікітіна

Ірина Олександрівна

09.12.1956

вища

Безпартійна

Голова

Шосткинська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України

41100,

Сумська обл.,

м. Шостка

ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» У МІСТІ ШОСТКА СУМЬКОЇ ОБЛАСТІ

Опанасенко

 Тетяна Михайлівна

16.01.1972

вища

Політична партія «Опозиційний блок»

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

41100,

Сумська обл.,

м. Шостка,

ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» У МІСТІ ШОСТКА СУМЬКОЇ ОБЛАСТІ

Пехенько

Микола Никитович

12.10.1952

Вища

Безпартійний

Начальник виробництва №5

КП «ШКЗ «Імпульс»

41101,

Сумська обл.,

м. Шостка

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Пилипейко

Володимир Юрійович

11.06.1980

вища

Безпартійний

Директор

Приватне підприємство « Грант – Сервіс»

41100,

Сумська обл.,

м. Шостка

ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» У МІСТІ ШОСТКА СУМЬКОЇ ОБЛАСТІ

Пікульов

Олексій Григорович

24.03.1957

Вища

ВО «Батьківщина»

Секретар міської ради

Шосткинська міська рада

41100,

Сумська обл.,

м. Шостка

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»

Полевик

Тамара Миколаївна

29.10. 1964

Вища

Безпартійна

Головний лікар, лікар-терапевт

Відокремлений структурний підрозділ «Санаторій-профілакторій “Лісний” КП «ШКЗ «Імпульс»

41100,

Сумська обл.,

 м. Шостка

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Пушко

Олександр Миколайович

24.05.1974

Вища

ВО «Батьківщина»

Завідувач поліклініки

КЗ Шосткинська ЦРЛ, м. Шостка

41100,

Сумська обл.,

м. Шостка

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»

Романовський

Олег Володимирович

01.08.1975

Вища

Безпартійний

 

Фізична особа підприємець

41100,

 Сумська обл.,

м. Шостка

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА»

Рубльова

Світлана Василівна

20.04.1973

Вища

Безпартійна

Вихователь

КЗ Сумської обласної ради Шосткинська загальноосвітня школа-інтернат

41100,

Сумська обл.,

м. Шостка,

 

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ МІСТО» МІСТО ШОСТКА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Руженко

Володимир Миколайович

21.02.1986

вища

безпартійний

тимчасово не працює

тимчасово не працює

41100

Сумська обл.,

м. Шостка,

 

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Сидоренко

 Олександр Федорович

13.09.1958

Вища

Безпартійний

Директор філії

Товариство з обмеженою відповідальністю «Виробничо-комерційна фірма «ВВ»

41100,

Сумська обл.,

 м. Шостка,

 

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ МІСТО» МІСТО ШОСТКА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Суптельна

Світлана Олександрівна

16.10.1965

Вища

Позапартійна

Вчитель

Шосткинський навчально-виховний комплекс I-II ступенів-ліцей

41100,

 Сумська обл.,

м. Шостка

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ»

Тупикова

Тетяна Борисівна

11.01.1972

вища

безпартійна

завідуюча інфекційним відділенням

Шосткинська ЦРЛ

41100,

Сумська обл.,

м. Шостка

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОБ’ЄДНАННЯ «САМОПОМІЧ»

Чанцева-Коваленко Олена Миколаївна

19.07.1984

Вища

Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Фахівець кафедри фундаментальних і загально -наукових дисциплін

Шосткинський інститут Сумського державного університету

41100,

Сумська обл.,

м. Шостка

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Шабельникова

 Ольга Євгенівна

14.11.1966

вища

безпартійна

тимчасово не працює

тимчасово не працює

41100,

Сумська обл.,

м. Шостка,

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОБ’ЄДНАННЯ «САМОПОМІЧ»

Шило

Олександр Васильович

22.11.1974

Вища

Безпартійний

Заступник директора з реконструкції та розвитку

Товариство з обмеженою відповідальністю «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт»

41100,

Сумська обл.,

м. Шостка

 

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ МІСТО» МІСТО ШОСТКА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шульга

Олександр Петрович

21.07.1961

Вища

Партія простих людей Сергія Капліна

Директор

ТОВ ЖЄУ-2

41145,

Сумська обл., Шосткинський район,

с. Московське

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА»

Якимович Ігор Павлович

04.07.1980

Вища

Член партії «Рідне місто»

Начальник району котелень та теплових мереж

Товариство з обмеженою відповідальністю «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт»

41100,

Сумська обл.,

м. Шостка

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ МІСТО» МІСТО ШОСТКА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

 

29.10.15 

 

 

 

Обраний  на посаду міського голови у м. Шостка

 

 

 

ПІБ

Ким висунуто

Відомості

 

Нога

Микола Петрович

 

Шосткинська міська партійна організація політичної партії «НАШ КРАЙ»

 

Громадянин України, народився 03.04.1952, освіта вища,   безпартійний,  Шосткинський міський голова, Шосткинська міська рада, місце проживання: м. Шостка, Сумська область

 

 

Результати виборів міського голови

 

 

 

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена) та по батькові (за наявності)

кандидата на посаду (сільського, селищного, міського) голови

(в порядку розміщення у виборчому бюлетені)

Кількість голосів виборців, поданих за кандидата

на посаду (сільського, селищного, міського) голови

прописом

цифрами

ГОРДІЄНКО ГЕННАДІЙ ІВАНОВИЧ

 

 

Сім тисяч дев’ятсот дев’яносто

7990

КОЧАТОК АНДРІЙ АРКАДІЙОВИЧ

 

 

Одна тисяча сто двадцять три

1123

КРИВУЛЯ ОЛЕКСАНДР ФЕДОРОВИЧ

 

 

Дев’ятсот п’ятдесят дев’ять

959

НОГА МИКОЛА ПЕТРОВИЧ

Тринадцять тисяч чотириста сорок шість

13446

 


Загальна кількість голосів виборців, поданих за кандидатів на посаду (сільського, селищного, міського) голови, –

 

Двадцять три тисячі п’ятсот вісімнадцять

 

 

23518

 

29.10.15

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ
З ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ ______
Сумської обласної ради______

                                                                                   (назва обласної, районної, міської, районної у місті ради)

У БАГАТОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ

В МЕЖАХ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ВИБОРЧОГО ОКРУГУ № 60

 

 




 

Кількість голосів виборців, поданих за кожну місцеву організацію політичної партії, кандидата, закріпленого нею за відповідним територіальним виборчим округом (у разі закріплення), у цьому територіальному виборчому окрузі:

 

 

№ з/п

Назва місцевої організації політичної партії,

прізвище, власне ім’я (усі власні імена) та по батькові (за наявності) кандидата, закріпленого нею за відповідним територіальним
виборчим округом (у разі закріплення)
(в порядку розміщення у виборчому бюлетені)

Кількість голосів виборців, поданих за місцеву організацію політичної партії, кандидата, закріпленого нею за відповідним територіальним виборчим округом (у разі закріплення),
у цьому територіальному виборчому окрузі

прописом

цифрами

1

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РІДНЕ МІСТО" (Лисий Вадим Вікторович) - МОЗОЛЕВСЬКИЙ ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ

Одна тисяча двісті тридцять дев’ять 

1239

2

РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ (Стрельченко Олександр Юрійович) - ПУД СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

П’ятсот тридцять чотири

534

3

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "ВІДРОДЖЕННЯ" (Чмирь Юрій Павлович) - ШУЛЬГА ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА

Триста вісімдесят п’ять

385

4

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" (Клочко Микола Олексійович) - ЯКУБЕНКО ЛАРИСА ЛЕОНІДІВНА

Шістсот п’ятдесят один

651

5

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СОЦІАЛІСТИ" (Ісаєв Олег Олександрович)

Сорок сім

47

6

СУМСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ " ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" (Лазоренко Сергій Анатолійович) - РОМАНОВСЬКА ОЛЕСЯ БОРИСІВНА

Триста шістдесят

360

7

СУМСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ НАРОДУ" (Бояринцев Олег Анатолійович) - ЦЕЦЕРСЬКА НІНА ПЕТРІВНА

Сто шістнадцять

116

8

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА ДЕРЖАВА" (Тєлєтов Олександр Сергійович) - ЛЯШЕНКО ВІКТОР МИХАЙЛОВИЧ

Двісті вісімнадцять

218

9

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА УКРАЇНУ!" (Крамченков Андрій Борисович) - ДМИТРЕНКО СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

П’ятдесят чотири

54

10

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Бова Юрій Анатолійович)

Двадцять

20

11

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБЄДНАННЯ "СВОБОДА" (Мірошниченко Ігор Михайлович) - ІВАНЕНКО НІНА ВАЛЕНТИНІВНА

Сто сімдесят один

171

12

СУМСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ АГРАРНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ (Карпенко Сергій Михайлович) - ВАКУЛЕНКО ІГОР ВІКТОРОВИЧ

Сімдесят

70

13

СУМСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА (Ричкіна Лілія Вячеславівна)

Чотириста п’ятдесят один

451

14

СУМСЬКА ОБЛАСНА РЕГІОНАЛЬНА ПАРТОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП" (Луговий Владислав Віталійович)

Триста п’ять

305

15

СУМСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Лисенко Віктор Іванович) - ЛУЦЕНКО МИХАЙЛО ГРИГОРОВИЧ

Чотириста сорок шість

446

 


Загальна кількість голосів виборців, поданих за всі місцеві організації політичних партій, кандидатів, закріплених ними за відповідним територіальним виборчим округом (у разі закріплення), –

 

П’ять тисяч шістдесят сім

 

 

 

 

 

 

5067

(прописом)

 

 

 

(цифрами)

 

Відсоток голосів виборців, поданих за місцеву організацію політичної партії, кандидата, закріпленого нею за відповідним територіальним виборчим округом (у разі закріплення), у цьому територіальному виборчому окрузі, у відношенні до загальної кількості голосів виборців, поданих за всі місцеві організації політичних партій, кандидатів, закріплених ними за відповідним територіальним виборчим округом (у разі закріплення):

 

 

№ з/п

Назва місцевої організації політичної партії,

прізвище, власне ім’я (усі власні імена) та по батькові (за наявності) кандидата, закріпленого нею за відповідним територіальним
виборчим округом (у разі закріплення)
(в порядку розміщення у виборчому бюлетені)

Відсоток голосів виборців, поданих за місцеву організацію політичної партії, кандидата, закріпленого нею за відповідним територіальним виборчим округом (у разі закріплення),
у цьому територіальному виборчому окрузі

прописом

цифрами

1

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РІДНЕ МІСТО" (Лисий Вадим Вікторович) - МОЗОЛЕВСЬКИЙ ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ

Двадцять чотири цілих і чотири тисячі п’ятсот двадцять три десятитисячних

24,4523

2

РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ (Стрельченко Олександр Юрійович) - ПУД СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Десять цілих і п’ять тисяч триста вісімдесят вісім десятитисячних

10,5388

3

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "ВІДРОДЖЕННЯ" (Чмирь Юрій Павлович) - ШУЛЬГА ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА

Сім цілих і п’ять тисяч дев’ятсот вісімдесят два десятитисячних

7,5982

4

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" (Клочко Микола Олексійович) - ЯКУБЕНКО ЛАРИСА ЛЕОНІДІВНА

Дванадцять цілих і вісім тисяч чотириста сімдесят вісім десятитисячних

12,8478

5

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СОЦІАЛІСТИ" (Ісаєв Олег Олександрович)

Нуль цілих і дев’ять тисяч двісті сімдесят шість десятитисячних

0,9276

6

СУМСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ " ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" (Лазоренко Сергій Анатолійович) - РОМАНОВСЬКА ОЛЕСЯ БОРИСІВНА

Сім цілих і одна тисяча сорок вісім десятитисячних

7,1048

7

СУМСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ НАРОДУ" (Бояринцев Олег Анатолійович) - ЦЕЦЕРСЬКА НІНА ПЕТРІВНА

Два цілих і дві тисячі вісімсот дев’яносто три десятитисячних

2,2893

8

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА ДЕРЖАВА" (Тєлєтов Олександр Сергійович) - ЛЯШЕНКО ВІКТОР МИХАЙЛОВИЧ

Чотири цілих і три тисячі двадцять три десятитисячних

4,3023

9

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА УКРАЇНУ!" (Крамченков Андрій Борисович) - ДМИТРЕНКО СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Одна ціла і шістсот п’ятдесят сім десятитисячних

1,0657

10

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Бова Юрій Анатолійович)

Нуль цілих і три тисячі дев’ятсот сорок сім десятитисячних

0,3947

11

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБЄДНАННЯ "СВОБОДА" (Мірошниченко Ігор Михайлович) - ІВАНЕНКО НІНА ВАЛЕНТИНІВНА

Три цілих і три тисячі сімсот сорок вісім десятитисячних

3,3748

12

СУМСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ АГРАРНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ (Карпенко Сергій Михайлович) - ВАКУЛЕНКО ІГОР ВІКТОРОВИЧ

Одна ціла і три тисячі вісімсот п'ятнадцять десятитисячних

1,3815

13

СУМСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА (Ричкіна Лілія Вячеславівна)

Вісім цілих і дев’ять тисяч сім десятитисячних

8,9007

14

СУМСЬКА ОБЛАСНА РЕГІОНАЛЬНА ПАРТОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП" (Луговий Владислав Віталійович)

Шість цілих і сто дев’яносто три десятитисячних

6,0193

15

СУМСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Лисенко Віктор Іванович) - ЛУЦЕНКО МИХАЙЛО ГРИГОРОВИЧ

Вісім цілих і вісім тисяч двадцять одна десятитисячних

8,8021

 

 

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ
З ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ ______
Сумської обласної ради______

                                                                                   (назва обласної, районної, міської, районної у місті ради)

У БАГАТОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ

В МЕЖАХ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ВИБОРЧОГО ОКРУГУ № 61




 

Кількість голосів виборців, поданих за кожну місцеву організацію політичної партії, кандидата, закріпленого нею за відповідним територіальним виборчим округом (у разі закріплення), у цьому територіальному виборчому окрузі:

 

 

№ з/п

Назва місцевої організації політичної партії,

прізвище, власне ім’я (усі власні імена) та по батькові (за наявності) кандидата, закріпленого нею за відповідним територіальним
виборчим округом (у разі закріплення)
(в порядку розміщення у виборчому бюлетені)

Кількість голосів виборців, поданих за місцеву організацію політичної партії, кандидата, закріпленого нею за відповідним територіальним виборчим округом (у разі закріплення),
у цьому територіальному виборчому окрузі

прописом

цифрами

1

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РІДНЕ МІСТО" (Лисий Вадим Вікторович) – БУДАШНИЙ МИКОЛА СЕМЕНОВИЧ

Дев’ятсот дев’ятнадцять

919

2

РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ (Стрельченко Олександр Юрійович) – ГРЕК АНДРІЙ СЕРГІЙОВИЧ

Сімсот двадцять вісім

728

3

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "ВІДРОДЖЕННЯ" (Чмирь Юрій Павлович) – ЦИМБАЛЮК ВАЛЕНТИНА ІВАНІВНА

Триста сімдесят шість

376

4

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" (Клочко Микола Олексійович) – ЛОЗА ЮРІЙ ДМИТРОВИЧ

Шістсот дев’яносто чотири

694

5

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СОЦІАЛІСТИ" (Ісаєв Олег Олександрович)

Сорок три

43

6

СУМСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ " ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" (Лазоренко Сергій Анатолійович) – МАЯРОВСЬКА МАЙЯ АНАТОЛІВНА

Триста вісімдесят сім

387

7

СУМСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ НАРОДУ" (Бояринцев Олег Анатолійович) – ЄВТУШЕНКО ОЛЬГА ІВАНІВНА

Вісімдесят один

81

8

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА ДЕРЖАВА" (Тєлєтов Олександр Сергійович) – МОІСЕЄНКО БОРИС ЮХИМОВИЧ

Сто сорок три

143

9

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА УКРАЇНУ!" (Крамченков Андрій Борисович) – СЕРГІЄНКО ВАЛЕНТИНА СЕРГІЇВНА

Шістдесят п’ять

65

10

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Бова Юрій Анатолійович)

Двадцять дев’ять

29

11

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБЄДНАННЯ "СВОБОДА" (Мірошниченко Ігор Михайлович)

Двісті шістдесят один

261

12

СУМСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ АГРАРНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ (Карпенко Сергій Михайлович) – БЕЗСОНОВА СВІТЛАНА МИХАЙЛІВНА

П’ятдесят шість

56

13

СУМСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА (Ричкіна Лілія Вячеславівна)

Чотириста двадцять вісім

428

14

СУМСЬКА ОБЛАСНА РЕГІОНАЛЬНА ПАРТОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП" (Луговий Владислав Віталійович)

Триста сорок два

342

15

СУМСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Лисенко Віктор Іванович) – ПІКУЛЬОВ ОЛЕКСІЙ ГРИГОРОВИЧ

Чотириста шістдесят один

461

 


Загальна кількість голосів виборців, поданих за всі місцеві організації політичних партій, кандидатів, закріплених ними за відповідним територіальним виборчим округом (у разі закріплення), –

 

П’ять тисяч тринадцять

 

 

 

 

 

5013

(прописом)

 

 

 

(цифрами)

 

 

 

Відсоток голосів виборців, поданих за місцеву організацію політичної партії, кандидата, закріпленого нею за відповідним територіальним виборчим округом (у разі закріплення), у цьому територіальному виборчому окрузі, у відношенні до загальної кількості голосів виборців, поданих за всі місцеві організації політичних партій, кандидатів, закріплених ними за відповідним територіальним виборчим округом (у разі закріплення):

 

 

№ з/п

Назва місцевої організації політичної партії,

прізвище, власне ім’я (усі власні імена) та по батькові (за наявності) кандидата, закріпленого нею за відповідним територіальним
виборчим округом (у разі закріплення)
(в порядку розміщення у виборчому бюлетені)

Відсоток голосів виборців, поданих за місцеву організацію політичної партії, кандидата, закріпленого нею за відповідним територіальним виборчим округом (у разі закріплення),
у цьому територіальному виборчому окрузі

прописом

цифрами

1

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РІДНЕ МІСТО" (Лисий Вадим Вікторович) – БУДАШНИЙ МИКОЛА СЕМЕНОВИЧ

Вісімнадцять цілих і три тисячі триста двадцять три десятитисячних

18,3323

2

РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ (Стрельченко Олександр Юрійович) – ГРЕК АНДРІЙ СЕРГІЙОВИЧ

Чотирнадцять цілих і п’ять тисяч двісті двадцять два десятитисячних

14,5222

3

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "ВІДРОДЖЕННЯ" (Чмирь Юрій Павлович) – ЦИМБАЛЮК ВАЛЕНТИНА ІВАНІВНА

Сім цілих і п’ять тисяч п’ять десятитисячних

7,5005

4

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" (Клочко Микола Олексійович) – ЛОЗА ЮРІЙ ДМИТРОВИЧ

Тринадцять цілих і вісім тисяч чотириста сорок десятитисячних

13,8440

5

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СОЦІАЛІСТИ" (Ісаєв Олег Олександрович)

Нуль цілих і вісім тисяч п’ятсот сімдесят вісім десятитисячних

0,8578

6

СУМСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ " ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" (Лазоренко Сергій Анатолійович) – МАЯРОВСЬКА МАЙЯ АНАТОЛІВНА

Сім цілих і сім тисяч сто дев’яносто дев’ять десятитисячних

7,7199

7

СУМСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ НАРОДУ" (Бояринцев Олег Анатолійович) – ЄВТУШЕНКО ОЛЬГА ІВАНІВНА

Одна ціла і шість тисяч сто п’ятдесят вісім десятитисячних

1,6158

8

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА ДЕРЖАВА" (Тєлєтов Олександр Сергійович) – МОІСЕЄНКО БОРИС ЮХИМОВИЧ

Дві цілих і вісім тисяч п’ятсот двадцять шість десятитисячних

2,8526

9

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА УКРАЇНУ!" (Крамченков Андрій Борисович) – СЕРГІЄНКО ВАЛЕНТИНА СЕРГІЇВНА

Одна ціла і дві тисячі дев’ятсот шістдесят шість десятитисячних

1,2966

10

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Бова Юрій Анатолійович)

Нуль цілих і п’ять тисяч сімсот вісімдесят п’ять десятитисячних

0,5785

11

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБЄДНАННЯ "СВОБОДА" (Мірошниченко Ігор Михайлович)

П’ять цілих і дві тисячі шістдесят п’ять десятитисячних

5,2065

12

СУМСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ АГРАРНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ (Карпенко Сергій Михайлович) – БЕЗСОНОВА СВІТЛАНА МИХАЙЛІВНА

Одна ціла і тисяча сто сімдесят одна десятитисячних

1,1171

13

СУМСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА (Ричкіна Лілія Вячеславівна)

Вісім цілих і п’ять тисяч триста сімдесят вісім десятитисячних

8,5378

14

СУМСЬКА ОБЛАСНА РЕГІОНАЛЬНА ПАРТОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП" (Луговий Владислав Віталійович)

Шість цілих і вісім тисяч двісті двадцять три десятитисячних

6,8223

15

СУМСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Лисенко Віктор Іванович) – ПІКУЛЬОВ ОЛЕКСІЙ ГРИГОРОВИЧ

Дев’ять цілих і тисяча дев’ятсот шістдесят одна десятитисячних

9,1961

 

 

  

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ
З ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ ______
Сумської обласної ради______

                                                                                   (назва обласної, районної, міської, районної у місті ради)

У БАГАТОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ

В МЕЖАХ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ВИБОРЧОГО ОКРУГУ № 62




 

Кількість голосів виборців, поданих за кожну місцеву організацію політичної партії, кандидата, закріпленого нею за відповідним територіальним виборчим округом (у разі закріплення), у цьому територіальному виборчому окрузі:

 

 

№ з/п

Назва місцевої організації політичної партії,

прізвище, власне ім’я (усі власні імена) та по батькові (за наявності) кандидата, закріпленого нею за відповідним територіальним
виборчим округом (у разі закріплення)
(в порядку розміщення у виборчому бюлетені)

Кількість голосів виборців, поданих за місцеву організацію політичної партії, кандидата, закріпленого нею за відповідним територіальним виборчим округом (у разі закріплення),
у цьому територіальному виборчому окрузі

прописом

цифрами

1

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РІДНЕ МІСТО" (Лисий Вадим Вікторович) – ШУЛЬГА АЛЬОНА ВЯЧЕСЛАВІВНА

Одна тисяча тринадцять

1013

2

РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ (Стрельченко Олександр Юрійович) – ПИЛИПЕЙКО ВОЛОДИМИР ЮРІЙОВИЧ

Шістсот п’ятдесят вісім

658

3

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "ВІДРОДЖЕННЯ" (Чмирь Юрій Павлович) – БЕЗКОРОВАЙНИЙ МИКОЛА АНАТОЛІЙОВИЧ

Триста три

303

4

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" (Клочко Микола Олексійович) – ШТОГРИН ОЛЕГ ТЕОФІЛЬОВИЧ

Шістсот шістдесят дев’ять

669

5

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СОЦІАЛІСТИ" (Ісаєв Олег Олександрович)

Тридцять вісім

38

6

СУМСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ " ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" (Лазоренко Сергій Анатолійович) – БОРИСЕНКО ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Двісті сімдесят

270

7

СУМСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ НАРОДУ" (Бояринцев Олег Анатолійович) – СОРОКА ТЕТЯНА ІВАНІВНА

Шістдесят три

63

8

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА ДЕРЖАВА" (Тєлєтов Олександр Сергійович)

Сто двадцять два

122

9

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА УКРАЇНУ!" (Крамченков Андрій Борисович) – БУГАКОВ СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ

Сімдесят п’ять

75

10

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Бова Юрій Анатолійович)

Двадцять

20

11

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБЄДНАННЯ "СВОБОДА" (Мірошниченко Ігор Михайлович)

Сто дев’яносто один

191

12

СУМСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ АГРАРНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ (Карпенко Сергій Михайлович) – БОЛГОВА НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНА

Сорок дев’ять

49

13

СУМСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА (Ричкіна Лілія Вячеславівна)

Триста дев’яносто три

393

14

СУМСЬКА ОБЛАСНА РЕГІОНАЛЬНА ПАРТОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП" (Луговий Владислав Віталійович)

Триста вісімдесят сім

387

15

СУМСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Лисенко Віктор Іванович) – КРАМАР ВАСИЛЬ ФЕДОСОВИЧ

Чотириста два

402

 


Загальна кількість голосів виборців, поданих за всі місцеві організації політичних партій, кандидатів, закріплених ними за відповідним територіальним виборчим округом (у разі закріплення), –

 

Чотири тисячі шістсот п’ятдесят три

 

 

 

 

 

4653

(прописом)

 

 

 

(цифрами)

 

Відсоток голосів виборців, поданих за місцеву організацію політичної партії, кандидата, закріпленого нею за відповідним територіальним виборчим округом (у разі закріплення), у цьому територіальному виборчому окрузі, у відношенні до загальної кількості голосів виборців, поданих за всі місцеві організації політичних партій, кандидатів, закріплених ними за відповідним територіальним виборчим округом (у разі закріплення):

 

 

№ з/п

Назва місцевої організації політичної партії,

прізвище, власне ім’я (усі власні імена) та по батькові (за наявності) кандидата, закріпленого нею за відповідним територіальним
виборчим округом (у разі закріплення)
(в порядку розміщення у виборчому бюлетені)

Відсоток голосів виборців, поданих за місцеву організацію політичної партії, кандидата, закріпленого нею за відповідним територіальним виборчим округом (у разі закріплення),
у цьому територіальному виборчому окрузі

прописом

цифрами

1

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РІДНЕ МІСТО" (Лисий Вадим Вікторович) – ШУЛЬГА АЛЬОНА ВЯЧЕСЛАВІВНА

Двадцять одна ціла і сім тисяч сімсот дев’ять десятитисячних

21,7709

2

РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ (Стрельченко Олександр Юрійович) – ПИЛИПЕЙКО ВОЛОДИМИР ЮРІЙОВИЧ

Чотирнадцять цілих і тисяча чотириста чотирнадцять десятитисячних

14,1414

3

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "ВІДРОДЖЕННЯ" (Чмирь Юрій Павлович) – БЕЗКОРОВАЙНИЙ МИКОЛА АНАТОЛІЙОВИЧ

Шість цілих і п’ять тисяч сто дев’ятнадцять десятитисячних

6,5119

4

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" (Клочко Микола Олексійович) – ШТОГРИН ОЛЕГ ТЕОФІЛЬОВИЧ

Чотирнадцять цілих і три тисячі сімсот сімдесят вісім десятитисячних

14,3778

5

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СОЦІАЛІСТИ" (Ісаєв Олег Олександрович)

Нуль цілих і вісім тисяч сто шістдесят сім десятитисячних

0,8167

6

СУМСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ " ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" (Лазоренко Сергій Анатолійович) – БОРИСЕНКО ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА

П’ять цілих і вісім тисяч двадцять сім десятитисячних

5,8027

7

СУМСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ НАРОДУ" (Бояринцев Олег Анатолійович) – СОРОКА ТЕТЯНА ІВАНІВНА

Одна ціла і три тисячі п’ятсот сорок десятитисячних

1,3540

8

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА ДЕРЖАВА" (Тєлєтов Олександр Сергійович)

Дві цілі і шість тисяч двісті двадцять десятитисячних

2,6220

9

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА УКРАЇНУ!" (Крамченков Андрій Борисович) – БУГАКОВ СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ

Одна ціла і шість тисяч сто дев’ятнадцять десятитисячних

1,6119

10

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Бова Юрій Анатолійович)

Нуль цілих і чотири тисячі двісті дев’яносто вісім десятитисячних

0,4298

11

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБЄДНАННЯ "СВОБОДА" (Мірошниченко Ігор Михайлович)

Чотири цілих і тисяча сорок дев’ять десятитисячних

4,1049

12

СУМСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ АГРАРНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ (Карпенко Сергій Михайлович) – БОЛГОВА НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНА

Одна ціла і п’ятсот тридцять одна десятитисячних

1,0531

13

СУМСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА (Ричкіна Лілія Вячеславівна)

Вісім цілих і чотири тисячі чотириста шістдесят два десятитисячних

8,4462

14

СУМСЬКА ОБЛАСНА РЕГІОНАЛЬНА ПАРТОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП" (Луговий Владислав Віталійович)

Вісім цілих і три тисячі сто сімдесят два десятитисячних

8,3172

15

СУМСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Лисенко Віктор Іванович) – КРАМАР ВАСИЛЬ ФЕДОСОВИЧ

Вісім цілих і шість тисяч триста дев’яносто шість десятитисячних

8,6396

 

 

ПРО ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ
З ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ ______
Сумської обласної ради______

                                                                                   (назва обласної, районної, міської, районної у місті ради)

У БАГАТОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ

В МЕЖАХ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ВИБОРЧОГО ОКРУГУ № 63

 

 




 

Кількість голосів виборців, поданих за кожну місцеву організацію політичної партії, кандидата, закріпленого нею за відповідним територіальним виборчим округом (у разі закріплення), у цьому територіальному виборчому окрузі:

 

 

№ з/п

Назва місцевої організації політичної партії,

прізвище, власне ім’я (усі власні імена) та по батькові (за наявності) кандидата, закріпленого нею за відповідним територіальним
виборчим округом (у разі закріплення)
(в порядку розміщення у виборчому бюлетені)

Кількість голосів виборців, поданих за місцеву організацію політичної партії, кандидата, закріпленого нею за відповідним територіальним виборчим округом (у разі закріплення),
у цьому територіальному виборчому окрузі

прописом

цифрами

1

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РІДНЕ МІСТО" (Лисий Вадим Вікторович) – ІВЧЕНКО ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ

Одна тисяча шістдесят вісім

1068

2

РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ (Стрельченко Олександр Юрійович) – ЛОБОВ ДЕНИС ВАСИЛЬОВИЧ

П’ятсот п’ятдесят шість

556

3

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "ВІДРОДЖЕННЯ" (Чмирь Юрій Павлович) – ШУЛЬГА ВАДИМ ФЕДОРОВИЧ

Триста тринадцять

313

4

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" (Клочко Микола Олексійович) – БАТРАЧЕНКО ОЛЕНА ГЕННДІЇВНА

Шістсот сімдесят

670

5

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СОЦІАЛІСТИ" (Ісаєв Олег Олександрович)

Тридцять один

31

6

СУМСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ " ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" (Лазоренко Сергій Анатолійович) – ПРОЦЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ

Триста двадцять сім

327

7

СУМСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ НАРОДУ" (Бояринцев Олег Анатолійович)

Сімдесят два

72

8

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА ДЕРЖАВА" (Тєлєтов Олександр Сергійович)

Дев’яносто три

93

9

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА УКРАЇНУ!" (Крамченков Андрій Борисович) – КОВАЛЬОВА АЛЛА САВЕЛІВНА

Дев’яносто один

91

10

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Бова Юрій Анатолійович)

Двадцять сім

27

11

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБЄДНАННЯ "СВОБОДА" (Мірошниченко Ігор Михайлович)

Двісті дев’ятнадцять

219

12

СУМСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ АГРАРНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ (Карпенко Сергій Михайлович) – ГРИГОРЕВА ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА

П’ятдесят п’ять

55

13

СУМСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА (Ричкіна Лілія Вячеславівна)

Чотириста тридцять сім

437

14

СУМСЬКА ОБЛАСНА РЕГІОНАЛЬНА ПАРТОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП" (Луговий Владислав Віталійович)

Триста двадцять дев’ять 

329

15

СУМСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Лисенко Віктор Іванович) – АЛЕКСАНДРЕНКО АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ

Чотириста сімдесят п’ять

475

 


Загальна кількість голосів виборців, поданих за всі місцеві організації політичних партій, кандидатів, закріплених ними за відповідним територіальним виборчим округом (у разі закріплення), –

 

Чотири тисячі сімсот шістдесят три

 

 

 

 

 

4763

(прописом)

 

 

 

(цифрами)

 

Відсоток голосів виборців, поданих за місцеву організацію політичної партії, кандидата, закріпленого нею за відповідним територіальним виборчим округом (у разі закріплення), у цьому територіальному виборчому окрузі, у відношенні до загальної кількості голосів виборців, поданих за всі місцеві організації політичних партій, кандидатів, закріплених ними за відповідним територіальним виборчим округом (у разі закріплення):

 

 

№ з/п

Назва місцевої організації політичної партії,

прізвище, власне ім’я (усі власні імена) та по батькові (за наявності) кандидата, закріпленого нею за відповідним територіальним
виборчим округом (у разі закріплення)
(в порядку розміщення у виборчому бюлетені)

Відсоток голосів виборців, поданих за місцеву організацію політичної партії, кандидата, закріпленого нею за відповідним територіальним виборчим округом (у разі закріплення),
у цьому територіальному виборчому окрузі

прописом

цифрами

1

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РІДНЕ МІСТО" (Лисий Вадим Вікторович) – ІВЧЕНКО ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ

Двадцять два цілих і чотири тисячі двісті двадцять вісім десятитисячних

22,4228

2

РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ (Стрельченко Олександр Юрійович) – ЛОБОВ ДЕНИС ВАСИЛЬОВИЧ

Одинадцять цілих і шість тисяч сімсот тридцять три десятитисячних

11,6733

3

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "ВІДРОДЖЕННЯ" (Чмирь Юрій Павлович) – ШУЛЬГА ВАДИМ ФЕДОРОВИЧ

Шість цілих і п’ять тисяч сімсот п'ятнадцять десятитисячних

6,5715

4

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" (Клочко Микола Олексійович) – БАТРАЧЕНКО ОЛЕНА ГЕННДІЇВНА

Чотирнадцять цілих і шістсот шістдесят вісім десятитисячних

14,0668

5

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СОЦІАЛІСТИ" (Ісаєв Олег Олександрович)

Нуль цілих і шість тисяч п’ятсот дев’ять десятитисячних

0,6509

6

СУМСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ " ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" (Лазоренко Сергій Анатолійович) – ПРОЦЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ

Шість цілих і вісім тисяч шістсот п’ятдесят чотири десятитисячних

6,8654

7

СУМСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ НАРОДУ" (Бояринцев Олег Анатолійович)

Одна ціла і п’ять тисяч сто сімнадцять десятитисячних

1,5117

8

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА ДЕРЖАВА" (Тєлєтов Олександр Сергійович)

Одна ціла і дев’ять тисяч п’ятсот двадцять шість десятитисячних

1,9526

9

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА УКРАЇНУ!" (Крамченков Андрій Борисович) – КОВАЛЬОВА АЛЛА САВЕЛІВНА

Одна ціла і дев’ять тисяч сто шість десятитисячних

1,9106

10

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Бова Юрій Анатолійович)

Нуль цілих і п’ять тисяч шістсот шістдесят дев’ять десятитисячних

0,5669

11

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБЄДНАННЯ "СВОБОДА" (Мірошниченко Ігор Михайлович)

Чотири цілих і п’ять тисяч дев’ятсот сімдесят дев’ять десятитисячних

4,5979

12

СУМСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ АГРАРНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ (Карпенко Сергій Михайлович) – ГРИГОРЕВА ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Одна ціла і тисяча п’ятсот сорок сім десятитисячних

1,1547

13

СУМСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА (Ричкіна Лілія Вячеславівна)

Дев’ять цілих і тисяча сімсот сорок дев’ять десятитисячних

9,1749

14

СУМСЬКА ОБЛАСНА РЕГІОНАЛЬНА ПАРТОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП" (Луговий Владислав Віталійович)

Шість цілих і дев’ять тисяч сімдесят чотири десятитисячних

6,9074

15

СУМСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Лисенко Віктор Іванович) – АЛЕКСАНДРЕНКО АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ

Дев’ять цілих і дев’ять тисяч сімсот двадцять сім десятитисячних

9,9727

 

 

 

ПРО ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ
З ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ ______
Сумської обласної ради______

                                                                                   (назва обласної, районної, міської, районної у місті ради)

У БАГАТОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ

В МЕЖАХ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ВИБОРЧОГО ОКРУГУ № 64

 

 




 

Кількість голосів виборців, поданих за кожну місцеву організацію політичної партії, кандидата, закріпленого нею за відповідним територіальним виборчим округом (у разі закріплення), у цьому територіальному виборчому окрузі:

 

 

№ з/п

Назва місцевої організації політичної партії,

прізвище, власне ім’я (усі власні імена) та по батькові (за наявності) кандидата, закріпленого нею за відповідним територіальним
виборчим округом (у разі закріплення)
(в порядку розміщення у виборчому бюлетені)

Кількість голосів виборців, поданих за місцеву організацію політичної партії, кандидата, закріпленого нею за відповідним територіальним виборчим округом (у разі закріплення),
у цьому територіальному виборчому окрузі

прописом

цифрами

1

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РІДНЕ МІСТО" (Лисий Вадим Вікторович) – ОСИПЕНКО АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ

Шістсот десять

610

2

РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ (Стрельченко Олександр Юрійович) – ВОЙТЕНКО МИКОЛА ГРИГОРОВИЧ

П’ятсот шістдесят один

561

3

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "ВІДРОДЖЕННЯ" (Чмирь Юрій Павлович) – БОРОДАТИЙ ІГОР МИХАЙЛОВИЧ

Сто вісімдесят вісім

188

4

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" (Клочко Микола Олексійович) – ЧАНЦЕВА-КОВАЛЕНКО ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА

Сімсот дванадцять

712

5

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СОЦІАЛІСТИ" (Ісаєв Олег Олександрович)

Тридцять сім

37

6

СУМСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ " ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" (Лазоренко Сергій Анатолійович) – РОМАНОВСЬКИЙ ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Триста шістдесят дев’ять

369

7

СУМСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ НАРОДУ" (Бояринцев Олег Анатолійович) – РЕДМАН ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА

Сто тридцять чотири

134

8

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА ДЕРЖАВА" (Тєлєтов Олександр Сергійович)

Дев’яносто п’ять

95

9

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА УКРАЇНУ!" (Крамченков Андрій Борисович) – КОСАРЕНКО ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ

Двадцять шість

26

10

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Бова Юрій Анатолійович)

Тринадцять

13

11

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБЄДНАННЯ "СВОБОДА" (Мірошниченко Ігор Михайлович)

Сто сорок три

143

12

СУМСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ АГРАРНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ (Карпенко Сергій Михайлович) – ЗУБКО ВЛАДИСЛАВ МИКОЛАЙОВИЧ

Сорок два

42

13

СУМСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА (Ричкіна Лілія Вячеславівна)

Двісті шістдесят один

261

14

СУМСЬКА ОБЛАСНА РЕГІОНАЛЬНА ПАРТОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП" (Луговий Владислав Віталійович)

Двісті п'ятнадцять 

215

15

СУМСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Лисенко Віктор Іванович) – ДОБРОВА ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА

Двісті шість

206

 


Загальна кількість голосів виборців, поданих за всі місцеві організації політичних партій, кандидатів, закріплених ними за відповідним територіальним виборчим округом (у разі закріплення), –

 

Три тисячі шістсот дванадцять

 

 

 

 

 

3612

(прописом)

 

 

 

(цифрами)

 

Відсоток голосів виборців, поданих за місцеву організацію політичної партії, кандидата, закріпленого нею за відповідним територіальним виборчим округом (у разі закріплення), у цьому територіальному виборчому окрузі, у відношенні до загальної кількості голосів виборців, поданих за всі місцеві організації політичних партій, кандидатів, закріплених ними за відповідним територіальним виборчим округом (у разі закріплення):

 

 

№ з/п

Назва місцевої організації політичної партії,

прізвище, власне ім’я (усі власні імена) та по батькові (за наявності) кандидата, закріпленого нею за відповідним територіальним
виборчим округом (у разі закріплення)
(в порядку розміщення у виборчому бюлетені)

Відсоток голосів виборців, поданих за місцеву організацію політичної партії, кандидата, закріпленого нею за відповідним територіальним виборчим округом (у разі закріплення),
у цьому територіальному виборчому окрузі

прописом

цифрами

1

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РІДНЕ МІСТО" (Лисий Вадим Вікторович) – ОСИПЕНКО АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ

Шістнадцять цілих і вісім тисяч вісімсот вісімдесят два десятитисячних

16,8882

2

РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ (Стрельченко Олександр Юрійович) – ВОЙТЕНКО МИКОЛА ГРИГОРОВИЧ

П'ятнадцять цілих і п’ять тисяч триста шістнадцять десятитисячних

15,5316

3

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "ВІДРОДЖЕННЯ" (Чмирь Юрій Павлович) – БОРОДАТИЙ ІГОР МИХАЙЛОВИЧ

П’ять цілих і дві тисячі сорок дев’ять десятитисячних

5,2049

4

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" (Клочко Микола Олексійович) – ЧАНЦЕВА-КОВАЛЕНКО ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА

Дев’ятнадцять цілих і сім тисяч сто двадцять одна десятитисячних

19,7121

5

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СОЦІАЛІСТИ" (Ісаєв Олег Олександрович)

Одна ціла і двісті сорок чотири десятитисячних

1,0244

6

СУМСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ " ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" (Лазоренко Сергій Анатолійович) – РОМАНОВСЬКИЙ ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Десять цілих і дві тисячі сто п’ятдесят дев’ять десятитисячних

10,2159

7

СУМСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ НАРОДУ" (Бояринцев Олег Анатолійович) – РЕДМАН ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА

Три цілих і сім тисяч дев’яносто дев’ять десятитисячних

3,7099

8

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА ДЕРЖАВА" (Тєлєтов Олександр Сергійович)

Дві цілих і шість тисяч триста одна десятитисячних

2,6301

9

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА УКРАЇНУ!" (Крамченков Андрій Борисович) – КОСАРЕНКО ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ

Нуль цілих і сім тисяч сто дев’яносто вісім десятитисячних

0,7198

10

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Бова Юрій Анатолійович)

Нуль цілих і три тисячі п’ятсот дев’яносто дев’ять десятитисячних

0,3599

11

СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБЄДНАННЯ "СВОБОДА" (Мірошниченко Ігор Михайлович)

Три цілих і дев’ять тисяч п’ятсот дев’яносто десятитисячних

3,9590

12

СУМСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ АГРАРНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ (Карпенко Сергій Михайлович) – ЗУБКО ВЛАДИСЛАВ МИКОЛАЙОВИЧ

Одна ціла і тисяча шістсот двадцять вісім десятитисячних

1,1628

13

СУМСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА (Ричкіна Лілія Вячеславівна)

Сім цілих і дві тисячі двісті п’ятдесят дев’ять десятитисячних

7,2259

14

СУМСЬКА ОБЛАСНА РЕГІОНАЛЬНА ПАРТОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП" (Луговий Владислав Віталійович)

П’ять цілих і дев’ять тисяч п’ятсот двадцять чотири десятитисячних

5,9524

15

СУМСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Лисенко Віктор Іванович) – ДОБРОВА ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА

П’ять цілих і сім тисяч тридцять два десятитисячних

5,7032

 

 

29.10.15 

 

 

 

 

ВІДОМОСТІ про склад дільничних виборчих комісій   завантажити 

 

Увага! Для завантаження файлу на  комп'ютері має бути встановлено архіватор WinRAR!

 

 

 

 

ВІДОМОСТІ

про зареєстрованих кандидатів на посаду ____Шосткинського____ міського голови
                                                      (згідно з назвою міста)

 Сумської області

(назва регіону України)

 


з/п

Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),  по батькові (за наявності) кандидата на посаду міського голови

Число, місяць, рік народження
(дд.мм.рррр)

Грома-дянство

Освіта (загальна середня, професійно-технічна, вища)

Партійність

Посада

Місце роботи

(заняття)

Місце проживання

Код політич-ної партії

Суб’єкт висування кандидата на посаду міського голови (назва місцевої організації політичної партії або самовисування)

Дата прийняття рішення про реєстрацію кандидатом на посаду міського голови
(дд.мм.рррр)

Номер рішення про реєстрацію кандидатом на посаду міського голови

1

Кривуля Олександр Федорович

21.04.1966

громадянин України

Середня-спеціальна

безпартійний

Директор

ДСГО «ШКІД»

м. Шостка, Сумська обл.

0

самовисуванець

29.09.2015

Протокол №6

Постанова №1

2

Гордієнко Геннадій Іванович

15.04.1972

громадянин України

вища

безпартійний

Директор філії

Приватне акціонерне товариство «ДПЗКУ «Кролевецький КХП»

м. Шостка, Сумська обл.

154

Шосткинська міська організація політичної партії «Рідне місто»

29.09.2015

Протокол №6

Постанова №2

3

Нога Микола Петрович

03.04.1952

громадянин України

вища

безпартійній

Шосткинський міський голова

Шосткинська міська рада

м. Шостка, Сумська обл.

177

Шосткинська міська партійна організація Політичної партії «НАШ КРАЙ»

30.09.2015

 

 

 

 

 

 

 

Протокол №7

Постанова №5

4

Кочаток Андрій Аркадійович

05.10.1970

громадянин України

загальна середня

член Радикальної Партії Олега Ляшка

директор

Приватне підприємство «Броус»

м. Шостка, Сумська обл.

169

Шосткинська міська організація Радикальної партії Олега Ляшка

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №9

 

 

 

 

 

Голова

Шосткинської міської виборчої комісії

 

 

 

А.К. Хмельницька

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

МП

 

 

 

Секретар

Шосткинської міської виборчої комісії

 

 

 

Т.Д. Максимовська

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

 

  

 

"30" __вересня___2015 року

 

 

02.10.15

 

 

ВІДОМОСТІ

про зареєстрованих кандидатів у депутати

Шосткинської міської ради,

(Верховної Ради Автономної Республіки Крим, назва обласної, районної, міської, районної у місті ради)

включених до виборчого списку

Шосткинської Міської організації «Ліберальної Партії України»

 (назва місцевої організації  політичної партії)


з/п

Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
 (за наявності) кандидата у депутати

Число, місяць, рік народження (дд.мм.рррр)

Громадян-ство

Освіта (загальна середня, професійно-технічна, вища)

Партій-ність

Посада

Місце роботи

(заняття)

Місце проживання

Перший кандидат або номер територіального виборчого округу, за яким закріплюється кандидат у депутати

Дата прийняття рішення про реєстрацію кандидатом у депутати
(дд.мм.рррр)

Номер рішення про реєстрацію кандидатом у депутати

1

Бондар Михайло Володимирович

06.11.1965

Громадянин України

вища

Член ЛПУ

підприємець

підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

 

Перший кандидат

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №6

2

Албегов Юрій Анатольович

13.02.1952

Громадянин України

середня

Член ЛПУ

пенсіонер

пенсіонер

м. Шостка,

Сумська обл.

 

28

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №6

3

Бензик  Сергій Володимирович

20.03.1955

Громадянин України

вища

Член ЛПУ

пенсіонер

пенсіонер

м. Шостка,

Сумська обл.

 

20

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №6

4

Бонько Віталій Олександрович

23.11.1946

Громадянин України

середньо-технічна

Член ЛПУ

конструктор

ШКЗ «Імпульс»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

32

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №6

5

Дрожжев Олег Вікторович

24.04.1961

Громадянин України

середня

Член ЛПУ

пенсіонер

пенсіонер

м. Шостка,

Сумська обл.

 

33

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №6

6

Карпенко Геннадій Анатолійович

07.08.1974

Громадянин України

вища

Член ЛПУ

Директор «Укржитлкомфорт»

КП «Укржитлкомфорт»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

7

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №6

7

Липков Віктор Миколайович

29.07.1948

Громадянин України

вища

Член ЛПУ

пенсіонер

пенсіонер

м. Шостка,

Сумська обл.

 

34

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №6

8

Матлай Василь Васильович

01.01.1956

Громадянин України

середньо-технічне

Член ЛПУ

керівник  ліфтового господарства

ліфтове господарство

м. Шостка

м. Шостка,

Сумська обл.

 

27

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №6

9

Одноліток Володимир Максимович

10.05.1960

Громадянин України

вища

Член ЛПУ

директор ПП «ОВМ»

ПП «ОВМ»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

15

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №6

10

Петров Василь Володимирович

29.03.1954

Громадянин України

середньо-технічне

Член ЛПУ

пенсіонер

пенсіонер

м. Шостка,

Сумська обл.

 

19

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №6

11

Пігузов Андрій Борисович

12.12.1963

Громадянин України

вища

Член ЛПУ

завгосп

Шосткинська ЦРЛ

м. Шостка,

Сумська обл.

 

5

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №6

12

Проценко Наталія Олексіївна

10.11.1977

Громадянин України

професійно-технічна

Член ЛПУ

продавець

Вет. Аптека м. Шостка

м. Шостка,

Сумська обл.

 

2

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №6

13

 Савкатов Темирбек Дойманбетович

12.02.1956

Громадянин України

вища

Член ЛПУ

Начальник управління Держземагенства

Держземагенство в Шостк. Р-ні

м. Шостка,

Сумська обл.

 

29

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №6

14

Тупик Олександр Дмитрович

24.09.1968

Громадянин України

професійно – технічна

Член ЛПУ

 

підприємець

 

підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

 

4

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №6

15

Цецерський Едуард Миколайович

29.12.1963

Громадянин України

вища

Член ЛПУ

Директор ПП ЖЕД-1

ПП ЖЕД-1

м. Шостка

м. Шостка,

Сумська обл.

 

10

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №6

 

 

 

 

Голова

Шосткинської міської виборчої комісії

 

 

 

А.К. Хмельницька

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

МП

 

 

 

Секретар

Шосткинської міської виборчої комісії

 

 

 

Т.Д. Максимовська

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

"30" _вересня____2015  року

 

 

 

02.10.15

ВІДОМОСТІ

про зареєстрованих кандидатів у депутати

Шосткинської міської ради,

(Верховної Ради Автономної Республіки Крим, назва обласної, районної, міської, районної у місті ради)

включених до виборчого списку

Шосткинською міською організацією політичної Партії «Відродження»

 (назва місцевої організації  політичної партії)


з/п

Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
 (за наявності) кандидата у депутати

Число, місяць, рік народження (дд.мм.рррр)

Громадян-ство

Освіта (загальна середня, професійно-технічна, вища)

Партій-ність

Посада

Місце роботи

(заняття)

Місце проживання

Перший кандидат або номер територіального виборчого округу, за яким закріплюється кандидат у депутати

Дата прийняття рішення про реєстрацію кандидатом у депутати
(дд.мм.рррр)

Номер рішення про реєстрацію кандидатом у депутати

1

Шульга Олена Анатоліївна

14.06.1984

Громадянка України

Вища

Член Партії «Відродже-ння»

 

Фізична особа-підприємець

Фізична особа-підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

Перший кандидат

29.09.2015

Протокол №6 постанова №8

2

Безкоровайний Микола Анатолійович

03.09.1967

Громадянин України

Професійно-технічна

Безпартійний

Керівник

Фізична особа-підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

14

29.09.2015

Протокол №6 постанова №8

3

Бондаренко Юрій Сергійович

08.08.1985

Громадянин України

Професійно-технічна

Безпартійний

Оператор

Газорозпо-дільча система Шостка-2

м. Шостка,

Сумська обл.

18

29.09.2015

Протокол №6 постанова №8

4

Бондарцев Павло Євгенович

04.10.1976

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Технік

Шосткинський міжрайонний тубдиспансер

м. Шостка,

Сумська обл.

4

29.09.2015

Протокол №6 постанова №8

5

Бородатий Ігор Михайлович

08.01.1971

Громадянин України

Базова вища

Безпартійний

Керівник

Фізична особа-підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

3

29.09.2015

Протокол №6 постанова №8

6

Волкова Оксана Миколаївна

30.09.1977

Громадянка України

Вища

Безпартійна

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

м. Шостка,

Сумська обл.

36

29.09.2015

Протокол №6 постанова №8

7

Грива Олена Іванівна

20.05.1982

Громадянка України

Вища

Безпартійна

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

м. Шостка,

Сумська обл.

28

29.09.2015

Протокол №6 постанова №8

8

Грищенко Андрій Вікторович

12.03.1986

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

м. Шостка,

Сумська обл.

20

29.09.2015

Протокол №6 постанова №8

9

Грищенко Наталія Михайлівна

05.02.1980

Громадянка України

Вища

Безпартійна

Спеціаліст

КП ШКЗ «Імпульс»

м. Шостка,

Сумська обл.

35

29.09.2015

Протокол №6 постанова №8

10

Денискіна Світлана Володимирівна

02.10.1975

Громадянка України

Вища

Безпартійна

Керівник

Фізична особа-підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

10

29.09.2015

Протокол №6 постанова №8

11

Дікой Генадій Олексійович

11.09.1964

Громадянин України

Професійно-технічна

Безпартійний

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

м. Шостка,

Сумська обл.

12

29.09.2015

Протокол №6 постанова №8

12

Карпенко Андрій Олегович

27.01.1976

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Директор

ПП «Індако»

м. Шостка,

Сумська обл.

2

29.09.2015

Протокол №6 постанова №8

13

Козиревська Олена Юріївна

24.01.1985

Громадянка України

Вища

Безпартійна

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

м. Шостка,

Сумська обл.

25

29.09.2015

Протокол №6 постанова №8

14

Копа Антон Юрійович

23.09.1985

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Командир відділення охорони

Шосткинський- С.-Будський об’єднаний військовий комісаріат

м. Шостка,

Сумська обл.

5

29.09.2015

Протокол №6 постанова №8

15

Костенко Юрій Сергійович

09.08.1990

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

м. Шостка,

Сумська обл.

9

29.09.2015

Протокол №6 постанова №8

16

Кошуба Ярослав Сергійович

13.02.1990

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

м. Шостка,

Сумська обл.

23

29.09.2015

Протокол №6 постанова №8

17

Кривущенко Оксана Борисівна

23.01.1973

Громадянка України

Вища

Безпартійна

Директор

Шосткинський міський центр реабілітації дітей-інвалідів

м. Шостка,

Сумська обл.

30

29.09.2015

Протокол №6 постанова №8

18

Кузнецов Микола Миколайович

22.11.1971

Громадянин України

Професійно-технічна

Безпартійний

Керівник

Фізична особа-підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

21

29.09.2015

Протокол №6 постанова №8

19

Лушаков Іван Іванович

04.04.1982

Громадянин України

Професійно-технічна

Безпартійний

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

м. Шостка,

Сумська обл.

24

29.09.2015

Протокол №6 постанова №8

20

Мартиненко Олександр Сергійович

11.01.1976

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

м. Шостка,

Сумська обл.

17

29.09.2015

Протокол №6 постанова №8

21

Пашин Євген Олександрович

20.10.1989

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Керівник

Фізична особа-підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

34

29.09.2015

Протокол №6 постанова №8

22

Пашина Ірина Анатоліївна

03.05.1991

Громадянка України

Вища

Безпартійна

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

м. Шостка,

Сумська обл.

32

29.09.2015

Протокол №6 постанова №8

23

Рудницький Олексій Ігорович

30.03.1993

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Тренер

КДЮСШ «Хімік», КДЮСШ «Барса»

м. Шостка,

Сумська обл.

33

29.09.2015

Протокол №6 постанова №8

24

Савченко Артем Дмитрович

20.02.1992

Громадянин України

Професійно-технічна

Безпартійний

Слюсар

ТОВ «Сумигаз Збут» Шосткинський ВР

м. Шостка,

Сумська обл.

29

29.09.2015

Протокол №6 постанова №8

25

Сахошко Світлана Іванівна

11.05.1973

Громадянка України

Вища

Безпартійна

Торговий директор

ДП «Цептер-Інтернаціональ Україна»

м. Шостка,

Сумська обл.

19

29.09.2015

Протокол №6 постанова №8

26

Сисоєв Іван Юрійович

12.05.1979

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Керівник

Фізична особа-підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

31

29.09.2015

Протокол №6 постанова №8

27

Стеценко Неля Віталіївна

21.11.1982

Громадянка України

Вища

Безпартійна

Бухгалтер

ТОВ «Фармхім»

м. Шостка,

Сумська обл.

7

29.09.2015

Протокол №6 постанова №8

28

Сурай Володимир Олександрович

06.09.1968

Громадянин України

Професійно-технічна

Безпартійний

Керівник

Фізична особа-підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

11

29.09.2015

Протокол №6 постанова №8

29

Суходуб Костянтин Миколайович

01.09.1984

Громадянин України

Професійно-технічна

Безпартійний

Керівник

Фізична особа-підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

6

29.09.2015

Протокол №6 постанова №8

30

Филон Віктор Васильович

17.06.1993

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

м. Шостка,

Сумська обл.

27

29.09.2015

Протокол №6 постанова №8

31

Хомовненко Любов Павлівна

21.09.1955

Громадянка України

Вища

Безпартійна

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

м. Шостка,

Сумська обл.

26

29.09.2015

Протокол №6 постанова №8

32

Цимбалюк Валентина Іванівна

27.07.1963

Громадянка України

Вища

Безпартійна

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

м. Шостка,

Сумська обл.

8

29.09.2015

Протокол №6 постанова №8

33

Цимбалюк Віктор Іванович

18.05.1959

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Директор

Фізична особа-підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

15

29.09.2015

Протокол №6 постанова №8

34

Шапеко Ігор Петрович

17.07.1964

Громадянин України

Загальна середня

Безпартійний

Слюсар

ППП КОВ «Латимер корпорейшн лімітед»

м. Шостка,

Сумська обл.

22

29.09.2015

Протокол №6 постанова №8

35

Шевцов Юрій Іванович

04.09.1974

Громадянин України

Професійно-технічна

Безпартійний

Керівник

Фізична особа-підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

16

29.09.2015

Протокол №6 постанова №8

36

Шульга Вадим Федорович

30.07.1971

Громадянин України

Професійно-технічна

Безпартійний

Керівник

Фізична особа-підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

1

29.09.2015

Протокол №6 постанова №8

37

Юрченко Михайло Миколайович

30.08.1969

Громадянин України

Професійно-технічна

Безпартійний

Керівник

Фізична особа-підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

13

29.09.2015

Протокол №6 постанова №8

 

 

Голова

Шосткинської міської виборчої комісії

 

 

 

А.К. Хмельницька

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

МП

 

 

 

Секретар

Шосткинської міської виборчої комісії

 

 

 

Т.Д. Максимовська

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

"30" __вересня___2015 року

 

 

02.10.15

ВІДОМОСТІ

про зареєстрованих кандидатів у депутати

Шосткинської міської ради,

(Верховної Ради Автономної Республіки Крим, назва обласної, районної, міської, районної у місті ради)

включених до виборчого списку

Шосткинською міською Партійною організацією Політичної партії «Воля народу»

 (назва місцевої організації  політичної партії)


з/п

Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
 (за наявності) кандидата у депутати

Число, місяць, рік народження (дд.мм.рррр)

Громадян-ство

Освіта (загальна середня, професійно-технічна, вища)

Партій-ність

Посада

Місце роботи

(заняття)

Місце проживання

Перший кандидат або номер територіального виборчого округу, за яким закріплюється кандидат у депутати

Дата прийняття рішення про реєстрацію кандидатом у депутати
(дд.мм.рррр)

Номер рішення про реєстрацію кандидатом у депутати

1

Опанасенко Ігор Віталійович

18.04.1973

Громадянин України

вища

Політична партія «Воля народу»

Директор

ПППК з ОВ « Латімер Корпорейшн Лімітед»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

Перший кандидат

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№1

2

Белякова Наталія Миколаївна

27.05.1975

Громадянка України

вища

Безпартійна

Юрисконсульт

ТОВ «Шосткинське підприємство Харківенергоремонт»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

23

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№1

3

Белясник Галина Володимирівна

02.08.1967

Громадянка України

вища

Політична партія «Воля народу»

Підприємець

Підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

 

36

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№1

4

Вареник Аліна Ігорівна

01.09.1992

Громадянка України

вища

Політична партія «Воля народу»

Бухгалтер

ТОВ «Хемікал Інвест Лімітед»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

7

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№1

5

Вініченко Оксана Іванівна

08.09.1968

Громадянка України

середньо-спеціальна

Безпартійна

Бухгалтер

ТОВ «Вант» ЛТД

м. Шостка,

Сумська обл.

 

8

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№1

6

Гобронідзе Світлана Миколаївна

04.09.1966

Громадянка України

вища

Безпартійна

Інженер

ТОВ «Шосткинське підприємство Харківенергоремонт»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

25

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№1

7

Даниленко Геннадій Володимирович

28.12.1976

Громадянин України

вища

Безпартійний

Приватний нотаріус

Шосткинського міського наторіального округу Сумської області

м. Шостка,

Сумська обл.

 

13

30.09.2015

Протол №7

Постанова№1

8

Дерев’янко Надія Володимирівна

07.02.1961

Громадянка України

вища

Безпартійна

Заступник начальника виробничо-технічного відділу

ТОВ «Шосткинське підприємство Харківенергоремонт»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

11

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№1

9

Дмитренко Людмила Леонідівна

24.05.1969

Громадянка України

вища

Політична партія «Воля народу»

Начальник відділу кадрів

ТОВ «Хемікал Інвест Лімітед»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

6

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№1

10

Кур’янова Тетяна Василівна

08.07.1975

Громадянка України

вища

Політична партія «Воля народу»

Начальник відділення

ТОВ «Хемікал Інвест Лімітед»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

12

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№1

11

Кухаркова Тетяна Михайлівна

28.10.1984

Громадянка України

вища

Безпартійна

Керівник відділу закупівель та збуту

ПППК з ОВ

«Латімер Корпорейшн Лімітед»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

19

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№1

12

Литвяк Надія Миколаївна

17.07.1983

Громадянка України

вища

Політична партія «Воля народу»

Бухгалтер

ПППК з ОВ «Латімер Корпорейшн Лімітед»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

17

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№1

13

Лут Ігор Володимирович

19.10.1986

Громадянин України

вища

Безпартійна

Економіст

ТОВ «Шосткинське підприємство Харківенергоремонт»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

26

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№1

14

Островська Тамара Миколаївна

26.09.1972

Громадянка України

вища

Безпартійна

Інженер 1-ї категорії відділу збуту

ТОВ «Шосткинське підприємство Харківенергоремонт»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

18

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№1

15

Подрядчиков Андрій Аркадійович

17.08.1979

Громадянин України

вища

Безпартійний

Начальник служби наладки

ТОВ «Шосткинське підприємство Харківенергоремонт»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

10

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№1

16

Сахарова Ірина Володимирівна

19.01.1972

Громадянка України

середньо-технічна

Безпартійна

Приватний підприємець

Приватний підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

9

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№1

17

Сердюк Сергій Олександрович

02.02.1989

Громадянин України

вища

Політична партія «Воля народу»

Менеджер

ТОВ «Хемікал Інвест Лімітед»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

20

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№1

18

Соколова Ірина Юріївна

19.02.1969

Громадянка України

вища

Політична партія «Воля народу»

Керівник

Народний вокальний ансамбль «Сузір`я»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

4

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№1

19

Столяренко Олександр Олександрович

13.05.1971

Громадянин України

вища

Безпартійний

Начальник виробничо-технічного відділу

ТОВ «Шосткинське підприємство Харківенергоремонт»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

21

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№1

20

Тарасенко Олег Анатолійович

06.12.1968

Громадянин України

вища

Безпартійний

Механік

ПППК з ОВ

«Латімер Корпорейшн Лімітед»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

24

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№1

21

Томова Світлана Михайлівна

16.08.1988

Громадянка України

вища

Політична партія «Воля народу»

Менеджер

ТОВ «Хемікал Інвест Лімітед»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

22

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№1

22

Трофимець Людмила Іванівна

07.05.1964

Громадянка України

середньо - технічна

Безпартійна

Начальник адміністративно-господарського відділу

ТОВ «Шосткинське підприємство Харківенергоремонт»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

27

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№1

 

 

Голова

Шосткинської міської виборчої комісії

 

 

 

А.К. Хмельницька

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

МП

 

 

 

Секретар

Шосткинської міської виборчої комісії

 

 

 

Т.Д. Максимовська

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

 

"30" __вересня___2015  року

 

02.10.15

ВІДОМОСТІ

про зареєстрованих кандидатів у депутати

Шосткинської міської ради,

(Верховної Ради Автономної Республіки Крим, назва обласної, районної, міської, районної у місті ради)

включених до виборчого списку

Шосткинською міською організацією Політичної партії «За Україну!»

 (назва місцевої організації  політичної партії)


з/п

Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
 (за наявності) кандидата у депутати

Число, місяць, рік народження (дд.мм.рррр)

Громадян-ство

Освіта (загальна середня, професійно-технічна, вища)

Партій-ність

Посада

Місце роботи

(заняття)

Місце проживання

Перший кандидат або номер територіального виборчого округу, за яким закріплюється кандидат у депутати

Дата прийняття рішення про реєстрацію кандидатом у депутати
(дд.мм.рррр)

Номер рішення про реєстрацію кандидатом у депутати

1

Ковальова Алла Савелівна

02.10.1962

Громадянин

України

Вища

Член Політичної партії «За Україну!»

Фізична особа-підприємець

Фізична особа-підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

 

Перший кандидат

 

 

 

 

 

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №10

2

Бугаков Сергій Іванович

09.11.1959

Громадянин України

Вища

Член Політичної партії «За Україну!»

Генеральний директор

ПАТ «Шосткинський завод хімічних реактивів»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

4

 

 

 

 

 

30.09.2015

Протокол №7

Постанова

№10

3

Дегтяр Андрій Миколайович

10.04.1960

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Фізична особа-підприємець

Фізична особа-підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

 

8

 

 

 

30.09.2015

Протокол №7

Постанова

№10

4

Дмитренко Сергій Миколайович

16.12.1956

Громадянин України

Вища

Член Політичної партії «За Україну!»

Заступник директора

ВАТ «ТСХ-Хімреактив»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

3

30.09.2015

Протокол №7

Постанова

№10

5

Зайнова Ніна Володимирівна

07.12.1953

Громадянин України

Вища

Член Політичної партії «За Україну!»

Пенсіонер

Пенсіонер

м. Шостка,

Сумська обл.

 

22

30.09.2015

Протокол №7

Постанова

№10

6

Єрохова Ольга Миколаївна

09.05.1966

Громадянин України

Вища

Член Політичної партії «За Україну!»

Фізична особа-підприємець

Фізична особа-підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

 

12

30.09.2015

Протокол №7

Постанова

№10

7

Ковальов Дмитро Михайлович

20.01.1964

Громадянин України

Професійно-технічна

Член Політичної партії «За Україну!»

Голова наглядової ради

АТ «Шосткинський хлібокомбінат»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

19

30.09.2015

Протокол №7

Постанова

№10

8

Косаренко Олександр Григорович

13.02.1958

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Завідуючий господарства

Шосткинський навчально-виховний комплекс

м. Шостка,

Сумська обл.

 

29

30.09.2015

Протокол №7

Постанова

№10

9

Корж Олег Михайлович

17.07.1966

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Начальник служби

Шосткинська УЄГГ

м. Шостка,

Сумська обл.

 

23

30.09.2015

Протокол №7

Постанова

№10

10

Максимов Сергій Володимирович

27.03.1961

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

м. Шостка,

Сумська обл.

 

21

 

 

 

30.09.2015

Протокол №7

Постанова

№10

11

Сергієнко Валентина Сергіївна

06.03.1949

Громадянин України

Вища

Член Політичної партії «За Україну!»

Фінансовий консультант

ТОВ «Брокер Сервіце  Гроуп»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

10

30.09.2015

Протокол №7

Постанова

№10

12

Спєвак Алла Володимирівна

09.05.1972

Громадянин України

Вища

Безпартійна

Заступник директора з навчальної роботи

ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

15

30.09.2015

Протокол №7

Постанова

№10

13

Спєвак Сергій Олександрович

09.12.1971

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Фізична особа-підприємець

Фізична особа-підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

 

20

30.09.2015

Протокол №7

Постанова

№10

14

Хлистун Марія Іванівна

07.04.1963

Громадянин України

Вища

Безпартійна

Тренер-викладач

КДЮСШ Управління освіти ШМР

м. Шостка,

Сумська обл.

 

32

30.09.2015

Протокол №7

Постанова

№10

 

 

 

Голова

Шосткинської міської виборчої комісії

 

 

 

А.К. Хмельницька

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

МП

 

 

 

Секретар

Шосткинської міської виборчої комісії

 

 

 

Т.Д. Максимовська

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

 

 

"30" ___вересня_____2015  року

 

 

02.10.15

 

ВІДОМОСТІ

про зареєстрованих кандидатів у депутати

Шосткинської міської ради,

(Верховної Ради Автономної Республіки Крим, назва обласної, районної, міської, районної у місті ради)

включених до виборчого списку

Шосткинською міською організацією ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

 (назва місцевої організації  політичної партії)


з/п

Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
 (за наявності) кандидата у депутати

Число, місяць, рік народження (дд.мм.рррр)

Громадян-ство

Освіта (загальна середня, професійно-технічна, вища)

Партій-ність

Посада

Місце роботи

(заняття)

Місце проживання

Перший кандидат або номер територіального виборчого округу, за яким закріплюється кандидат у депутати

Дата прийняття рішення про реєстрацію кандидатом у депутати
(дд.мм.рррр)

Номер рішення про реєстрацію кандидатом у депутати

1

Чанцева-Коваленко Олена Миколаївна

19.07.1984

Громадянка України

Вища

Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Фахівець кафедри фундаментальних і загально -наукових дисциплін

Шосткинський інститут Сумського державного університету

м. Шостка,

Сумська обл.

Перший кандидат

 

 

29.09.2015

Протокол №6 постанова №9

2

Баранов Володимир Іванович

19.03.1963

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Головний контролер – начальник відділу технічного контролю (ВТК)

КП «ШКЗ «Імпульс»

м. Шостка,

Сумська обл.

24

29.09.2015

Протокол №6 постанова №9

3

Гарнага Володимир Петрович

30.01.1971

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Заступник начальника цеху №16

КП «ШКЗ «Імпульс»

м. Шостка,

Сумська обл.

33

29.09.2015

Протокол №6 постанова №9

4

Гірська Ірина Вікторівна

04.06.1961

Громадянка України

Вища

Безпартійна

Начальник відділу організації праці та заробітної плати

КП «ШКЗ «Імпульс»

м. Шостка,

Сумська обл.

31

29.09.2015

Протокол №6 постанова №9

5

Глухончук Тамара Дмитрівна

18.06.1964

Громадянка України

Вища

Безпартійна

Начальник бюро обліку реалізації бухгалтерсько-ревізійної служби

КП «ШКЗ «Імпульс»

м. Шостка,

Сумська обл.

27

29.09.2015

Протокол №6 постанова №9

6

Григорчук Тетяна Григорівна

08.07.1963

Громадянка України

Вища

Безпартійна

Директор

Шосткинська міжрайонна виконавча дирекція Сумського обласного відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

с. Івот, Шосткинський

 р-н, Сумська обл.

12

29.09.2015

Протокол №6 постанова №9

7

Данченко Микола Федорович

19.12.1954

Громадянин України

Вища

Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІ

СТЬ»

Начальник

Шосткинський  цех ПАТ «Укрвторчормет»

с. Коротченкове, Шосткинський

р-н, Сумська обл.

17

29.09.2015

Протокол №6 постанова №9

8

Злагодух Віталій Володимирович

24.03.1960

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Фізична осаба-підприємець

ФОП «Злагодух В.В.»

м. Шостка,

Сумська обл.

21

29.09.2015

Протокол №6 постанова №9

9

Коток Федір Григорович

19.02.1959

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Начальник ВГА – головний інженер проекту

КП «ШКЗ «Імпульс»

м. Шостка,

Сумська обл.

28

29.09.2015

Протокол №6 постанова №9

10

Куниця Олександр Борисович

27.05.1963

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Керівник гуртка

Комунальна організація  Шосткинський міський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки «Патріот» Шосткинської міської ради Сумської області

м. Ромни, Сумська обл.

18

29.09.2015

Протокол №6 постанова №9

11

Лакоза Ігор Миколайович

22.03.1973

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Керівник

Комунальна організація Шосткинський міський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки «Патріот» Шосткинської міської ради Сумської області

м. Шостка,

Сумська обл.

3

29.09.2015

Протокол №6 постанова №9

12

Лоза Юрій Дмитрович

27.06.1955

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Директор

Комунальний заклад Шоскинської міської ради «Шосткинська дитяча школа мистецтв»

м. Шостка,

Сумська обл.

5

29.09.2015

Протокол №6 постанова №9

13

Лущик Ольга Вилівна

07.09.1957

Громадянка України

Середньо- спеціальна

Безпартійна

Інженер-керівник служби режиму РТВ

КП «ШКЗ «Імпульс»

м. Шостка,

Сумська обл.

29

29.09.2015

Протокол №6 постанова №9

14

Ляшко Володимир Всеволодович

22.04.1960

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Начальник відокремленого структурного підрозділу «Житлово-комунальний відділ»

КП «ШКЗ «Імпульс»

м. Шостка,

Сумська обл.

35

29.09.2015

Протокол №6 постанова №9

15

Макаренко Анатолій Вікторович

26.10.1949

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Начальник планово-економічного відділу

КП «ШКЗ «Зірка»

м. Шостка,

Сумська обл.

25

29.09.2015

Протокол №6 постанова №9

16

Максіна Наталія Володимирівна

09.08.1983

Громадянка України

Вища

Безпартійна

Начальник бюро ТМЦ

КП «ШКЗ «Зірка»

м. Шостка,

Сумська обл.

15

29.09.2015

Протокол №6 постанова №9

17

Медвідь Вячеслав Єгорович

18.08.1970

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Начальник відділу збуту і маркетингу

КП «ШКЗ «Імпульс»

м. Шостка,

Сумська обл.

30

29.09.2015

Протокол №6 постанова №9

18

Михолап Василь Іванович

07.04.1962

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Головний енергетик

КП  «ШКЗ «Імпульс»

м. Шостка,

Сумська обл.

34

29.09.2015

Протокол №6 постанова №9

19

Міхньов Олександр Миколайович

04.07.1956

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Директор

КП ВУВКГ «Водоканал»

м. Шостка,

Сумська обл.

8

29.09.2015

Протокол №6 постанова №9

20

Новік Сергій Вікторович

14.03.1960

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Приватний підприємець

ПП «Новік С.В.»

м. Шостка,

Сумська обл.

16

29.09.2015

Протокол №6 постанова №9

21

Осипенко Віктор Миколайович

08.10.1961

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Командир відділення

80-а десантна штурмова бригада «Третій батальйон тактичної групи»

м. Шостка,

Сумська обл.

2

29.09.2015

Протокол №6 постанова №9

22

Пантелейчук Лілія Вікторівна

02.03.1973

Громадянка України

Вища

Безпартійна

Вчитель музичного мистецтва, керівник гуртка «Музика та ритміка»

Шосткинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, Центр естетичного виховання Шосткинської міської ради

м. Шостка,

Сумська обл.

4

29.09.2015

Протокол №6 постанова №9

23

Пехенько Микола Микитович

12.10.1952

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Начальник виробництва №5

КП «ШКЗ «Імпульс»

м. Шостка,

Сумська обл.

32

29.09.2015

Протокол №6 постанова №9

24

Печінка Роман Миколайович

22.12.1982

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Заступник головного механіка

КП «ШКЗ «Імпульс»

м. Шостка,

Сумська обл.

26

29.09.2015

Протокол №6 постанова №9

25

Пищик Віктор Віталійович

26.01.1975

Громадянин України

Вища

Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Директор, голова

ПСК «Шосткинський ринок» СОССТ, СТ «ДЕСНА-ШОСТКА»

м. Шостка,

Сумська обл.

7

29.09.2015

Протокол №6 постанова №9

26

Полевик Тамара Миколаївна

29.10.1964

Громадянка України

Вища

Безпартійна

Головний лікар, лікар-терапевт

Відокремлений структурний підрозділ «Санаторій-профілакторій “Лісний” КП «ШКЗ «Імпульс»

м. Шостка,

Сумська обл.

36

29.09.2015

Протокол №6 постанова №9

27

Романцов Сергій Васильович

09.07.1953

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Методист вищої категорії, керівник гуртка-методист

Центр естетичного виховання Шосткинської міської ради

м. Шостка,

Сумська обл.

11

29.09.2015

Протокол №6 постанова №9

28

Сиваєва Ніна Олексіївна

11.12.1959

Громадянка України

Вища

Безпартійна

Заступник міського голови

Виконком Шосткинської міської ради

м. Шостка,

Сумська обл.

23

29.09.2015

Протокол №6 постанова №9

29

Ткаченко Ольга Олександрівна

03.11.1974

Громадянка України

Вища

Безпартійна

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Шосткинської міської ради

Виконком Шосткинської міської ради

м. Шостка,

Сумська обл.

22

29.09.2015

Протокол №6 постанова №9

30

Федіна Марина Анатоліївна

25.06.1989

Громадянка України

Вища

Безпартійна

Спеціаліст першої категорії

Шосткинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

м. Шостка,

Сумська обл.

10

29.09.2015

Протокол №6 постанова №9

31

Хоменко Максим Віталійович

05.02.1978

Громадянин України

Середньо- спеціальна

Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

с. Богданівка, Шосткинський

 р-н,

Сумська обл.

13

29.09.2015

Протокол №6 постанова №9

32

Чечун Олександр Федорович

29.08.1954

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Голова правління

Шосткинське

садове товариство  «Мічуринець»

м. Шостка,

Сумська обл.

20

29.09.2015

Протокол №6 постанова №9

33

Штогрин Олег Теофільович

01.03.1966

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Головний лікар

Комунальний заклад «Шосткинська центральна районна  лікарня»

м. Шостка,

Сумська обл.

14

29.09.2015

Протокол №6 постанова №9

34

Юдицька Світлана Василівна

15.06.1952

Громадянка України

Вища

Безпартійна

Інженер зі стандартизації ІІ категорії КТБС ТВ

КП «ШКЗ «Імпульс»

м. Шостка,

Сумська обл.

1

29.09.2015

Протокол №6 постанова №9

35

Ярош Андрій Олександрович

13.01.1973

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Виконуючий обов’язки головного інженера

КП «ШКЗ «Зірка»

м. Шостка,

Сумська обл.

6

29.09.2015

Протокол №6 постанова №9

 

 

Голова

Шосткинської міської виборчої комісії

 

 

 

А.К. Хмельницька

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

МП

 

 

 

Секретар

Шосткинської міської виборчої комісії

 

 

 

Т.Д. Максимовська

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

 

"30" ____вересня______2015  року

 

02.10.15

 

ВІДОМОСТІ

про зареєстрованих кандидатів у депутати

  Шосткинської міської ради,

(Верховної Ради Автономної Республіки Крим, назва обласної, районної, міської, районної у місті ради)

включених до виборчого списку

Шосткинською міською партійною організацією ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА»

 (назва місцевої організації  політичної партії)


з/п

Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
 (за наявності) кандидата у депутати

Число, місяць, рік народження (дд.мм.рррр)

Громадян-ство

Освіта (загальна середня, професійно-технічна, вища)

Партій-ність

Посада

Місце роботи

(заняття)

Місце проживання

Перший кандидат або номер територіального виборчого округу, за яким закріплюється кандидат у депутати

Дата прийняття рішення про реєстрацію кандидатом у депутати
(дд.мм.рррр)

Номер рішення про реєстрацію кандидатом у депутати

1

Романовський Олег Володимирович

01.08.1975

Громадянин

України

Вища

Безпартійний

 

Фізична особа підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

 

Перший кандидат

29.09.2015

Протокол №6 постанова №4

2

Бонько Петро Вікторович

18.11.1973

Громадянин

України

Загальна середня

Партія простих людей Сергія Капліна

 

Фізична особа підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

 

36

29.09.2015

Протокол №6 постанова №4

3

Борисенко Олена Олександрівна

01.11.1981

Громадянка

України

Вища

Партія простих людей Сергія Капліна

 

Фізична особа підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

 

5

29.09.2015

Протокол №6 постанова №4

4

Колодко Сергій Миколайович

 

01.01.1975

Громадянин

України

 

Вища

Безпартійний

 

Фізична особа підприємець

с. Дубрівка, Шосткинський

р-н, Сумська обл.

6

29.09.2015

Протокол №6 постанова №4

5

Макарова Ганна Володимирівна

21.08.1980

Громадянка

України

Вища

Безпартійна

Оператор-консультант

ТОВ «МСЛ»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

18

29.09.2015

Протокол №6 постанова №4

6

Маяровська Майя Анатоліївна

30.04.1960

Громадянка

України

Вища

Безпартійна

 

Фізична особа підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

 

8

29.09.2015

Протокол №6 постанова №4

7

Мельник Ганна Володимирівна

16.12.1981

Громадянка

України

Вища

Безпартійна

Менеджер- логист

СТОВ «Обрій»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

16

29.09.2015

Протокол №6 постанова №4

8

Мотруніч Микита Анатолійович

 

27.11.1983

Громадянин

України

Вища

Безпартійний

Заст. Начальника відділення

АТ «Райффайзен Банк Аваль»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

9

29.09.2015

Протокол №6 постанова №4

9

Проценко Олександр Миколайович

24.09.1973

Громадянин

України

Вища

Партія простих людей Сергія Капліна

Заст. Директора Шосткинсько-го інституту СУМДУ

Шосткинський інститут СУМДУ

м. Шостка,

Сумська обл.

 

32

29.09.2015

Протокол №6 постанова №4

10

Романовська Олеся Борисівна

07.07.1980

Громадянка

України

професійно-технічна

Безпартійна

 

Фізична особа підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

 

26

29.09.2015

Протокол №6 постанова №4

11

Романько Володимир Єгорович

23.02.1964

Громадянин

України

Вища

Безпартійний

Пенсіонер

Пенсіонер

м. Шостка,

Сумська обл.

 

29

29.09.2015

Протокол №6 постанова №4

12

Романько Олександр Володимирович

31.05.1987

Громадянин

України

Вища

Безпартійний

Консультант

Магазин 33/2

м. Шостка,

Сумська обл.

 

31

29.09.2015

Протокол №6 постанова №4

13

Шкіра Анатолій Миколайович

11.05.1961

Громадянин

України

Вища

Безпартійний

Старший викладач

Шосткинський інститут СУМДУ

м. Шостка,

Сумська обл.

 

4

29.09.2015

Протокол №6 постанова №4

14

Шульга Олександр Петрович

21.07.1961

Громадянин

України

Вища

Партія простих людей Сергія Капліна

Директор

ТОВ ЖЄУ-2

с. Московське, Шосткинський

р-н, Сумська обл.

35

29.09.2015

Протокол №6 постанова №4

 

 

 

Голова

Шосткинської міської виборчої комісії

 

 

 

А.К. Хмельницька

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

МП

 

 

 

Секретар

Шосткинської міської виборчої комісії

 

 

 

Т.Д. Максимовська

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

"30" вересня__2015  року

 

 

02.10.15

 

ВІДОМОСТІ

про зареєстрованих кандидатів у депутати

Шосткинської міської ради,

(Верховної Ради Автономної Республіки Крим, назва обласної, районної, міської, районної у місті ради)

включених до виборчого списку

Шосткинською міською організацією політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 (назва місцевої організації  політичної партії)


з/п

Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
 (за наявності) кандидата у депутати

Число, місяць, рік народження (дд.мм.рррр)

Громадян-ство

Освіта (загальна середня, професійно-технічна, вища)

Партій-ність

Посада

Місце роботи

(заняття)

Місце проживання

Перший кандидат або номер територіального виборчого округу, за яким закріплюється кандидат у депутати

Дата прийняття рішення про реєстрацію кандидатом у депутати
(дд.мм.рррр)

Номер рішення про реєстрацію кандидатом у депутати

1

Дуплін Ростислав Вікторович

01.01.1975

 

Громадянин України

Вища

ВО «Батьківщина»

Голова профспілки

Конфедерація вільних профспілок «Громадський контроль» м.Шостка

с. Собичеве, Шосткинський р-н, Сумська обл.

Перший  кандидат

30.09.2015

 

 

Протокол №7

Постанова №7

2

Александренко Анатолій Васильович

30.05.1955

 

Громадянин України

Вища

ВО «Батьківщина»

Директор

Казенний заклад Сумської обласної ради Сумський обл.. центр екстреної медицини допомоги та медицини катастроф ,

м. Суми

м. Шостка,

Сумська обл.

 

14

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №7

3

Александренко Лідія Михайлівна

07.09.1958

Громадянин України

 

Середньо -

спеціальна

ВО «Батьківщина»

Начальник дільниці

Шосткинський казенний завод  "Зірка",

м. Шостка

м. Шостка,

Сумська обл.

 

21

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №7

 

 

 

4

Борисенко Сергій Миколайович

01.04.1971

Громадянин України

 

Загальна

середня

ВО «Батьківщина»

Водій

ПАТ "Бель Шостка Україна",

м. Шостка

м. Шостка,

Сумська обл.

 

31

30.09.2015

 

Протокол №7

Постанова №7

5

Головачов Віталій Сергійович

19.12.1981

Громадянин України

 

Вища

ВО «Батьківщина»

Директор

ТОВ  «МТП  Сармат»,

м. Шостка

м. Шостка,

Сумська обл.

 

8

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №7

6

Головачов Сергій Костянтинович

08.07.1960

Громадянин України

 

Вища

ВО «Батьківщина»

Директор

ПП «Електрокабель», м. Шостка

м. Шостка,

Сумська обл.

 

18

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №7

 

 

7

Громило Віктор Леонідович

01.07.1976

Громадянин України

 

Вища

ВО «Батьківщина»

Фізична особа - підприємець

Фізична особа – підприємець,

м. Шостка

м. Шостка,

Сумська обл.

 

23

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №7

 

 

8

Доброва Людмила Миколаївна

16.10.1962

 

Громадянин України

 

Вища

ВО «Батьківщина»

Фізична особа - підприємець

Фізична особа – підприємець,

м. Шостка

м. Шостка,

Сумська обл.

 

4

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №7

 

 

9

Кеня Дмитро Володимирович

13.06.1975

Громадянин України

 

Базова вища

ВО «Батьківщина»

Інженер

Центр культури і дозвілля,

м. Шостка

м. Шостка,

Сумська обл.

 

2

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №7

 

 

10

Кириченко Анна Василівна

06.05.1987

Громадянин України

 

Вища

ВО «Батьківщина»

Комірник технічного складу

ПАТ «Бель Шостка Україна»,

м. Шостка

м. Шостка,

Сумська обл.

 

36

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №7

11

Крамар Василь Феодосійович

20.03.1956

Громадянин України

 

Вища

ВО «Батьківщина»

Директор

Фізична особа - підприємець , м. Шостка

м. Шостка,

Сумська обл.

 

5

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №7

12

Ковальчук Валентина Севастянівна

01.11.1946

 

Громадянин України

 

Вища

ВО «Батьківщина»

Пенсіонер

 

Пенсіонер

 

м. Шостка,

Сумська обл.

 

20

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №7

13

Компанець Олександр Михайлович

17.08.1960

 

Громадянин України

 

Вища

ВО «Батьківщина»

Начальник цеху

 

Казенне підприємство Шосткинський казенний завод  "Зірка",

м. Шостка

 

м. Шостка,

Сумська обл.

 

33

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №7

14

Ліфіренко Сергій Олексійович

14.03.1957

Громадянин України

 

Середня

ВО «Батьківщина»

Слюсар-інструментальник

Шосткинський казенний завод  "Імпульс",

м. Шостка

 

м. Шостка,

Сумська обл.

 

24

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №7

15

Луценко Михайло Григорович

26.08.1963

 

Громадянин України

 

Вища

ВО «Батьківщина»

Керівник

 

ТОВ"Іона Ойл",

м. Шостка

 

м. Шостка,

Сумська обл.

 

11

30.09.2015

 

Протокол №7

Постанова№7

16

Пікульов Олексій Григорович

24.03.1957

 

Громадянин України

 

Вища

ВО «Батьківщина»

Секретар міської ради

Шосткинська міська рада

м. Шостка,

Сумська обл.

 

12

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №7

 

17

Пушко Олександр Миколайович

24.05.1974

Громадянин України

Вища

ВО «Батьківщина»

Завідувач поліклініки

КЗ Шосткинська ЦРЛ,

м. Шостка

м. Шостка,

Сумська обл.

 

10

30.09.2015

 

Протокол №7

Постанова №7

18

Сергієнко Олександр Павлович

27.05.1952

 

Громадянин України

Середньо -

спеціальна

ВО «Батьківщина»

Пенсіонер

 

Пенсіонер

 

м. Шостка,

Сумська обл.

 

3

30.09.2015

 

Протокол №7

Постанова№7

 

19

Скорик Михайло Миколайович

01.05.1943

Громадянин України

Загальна

середня

ВО «Батьківщина»

Пенсіонер

 

Пенсіонер

 

м. Шостка,

Сумська обл.

 

22

30.09.2015

 

Протокол №7

Постанова №7

 

20

Стецюк Олег Степанович

06.06.1972

Громадянин України

Середня

ВО «Батьківщина»

Водій

ПАТ»Бель Шостка»,

м. Шостка

м. Шостка,

Сумська обл.

 

13

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №7

 

21

Сурикова Тетяна Миколаївна

 

03.09.1961

Громадянин України

Вища

ВО «Батьківщина»

Фізична особа - підприємець

Фізична особа - підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

 

25

30.09.2015

 

 

Протокол №7

Постанова №7

22

Титович Володимир Миколайович

20.05.1969

 

Громадянин України

Середньо -

спеціальна

ВО «Батьківщина»

Фізична особа - підприємець

Фізична особа - підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

 

7

30.09.2015

 

Протокол №7

Постанова №7

 

23

Томкус Михайло Валерійович

21.02.1985

 

Громадянин України

Вища

ВО «Батьківщина»

Фізична особа - підприємець

Фізична особа - підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

 

29

30.09.2015

 

 

Протокол №7

Постанова №7

24

Цап Олександр Анатолійович

07.05.1968

 

Громадянин України

Середньо -

спеціальна

ВО «Батьківщина»

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

м. Шостка,

Сумська обл.

 

9

30.09.2015

 

Протокол №7

Постанова №7

 

 

 

 

Голова

Шосткинської міської виборчої комісії

 

 

 

А.К. Хмельницька

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

МП

 

 

 

Секретар

Шосткинської міської виборчої комісії

 

 

 

Т.Д. Максимовська

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

 

 

 

"30" __вересня_____2015  року

 

 

02.10.15

 

ВІДОМОСТІ

про зареєстрованих кандидатів у депутати

Шосткинської міської ради,

(Верховної Ради Автономної Республіки Крим, назва обласної, районної, міської, районної у місті ради)

включених до виборчого списку

Шосткинською міською партійною організацією політичної партії «НАШ КРАЙ»

 (назва місцевої організації  політичної партії)


з/п

Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
 (за наявності) кандидата у депутати

Число, місяць, рік народження (дд.мм.рррр)

Громадян-ство

Освіта (загальна середня, професійно-технічна, вища)

Партій-ність

Посада

Місце роботи

(заняття)

Місце проживання

Перший кандидат або номер територіального виборчого округу, за яким закріплюється кандидат у депутати

Дата прийняття рішення про реєстрацію кандидатом у депутати
(дд.мм.рррр)

Номер рішення про реєстрацію кандидатом у депутати

1

Белясник Віталій Васильович

29.06.1985

Громадянин України

Вища

Член політичної партії «НАШ КРАЙ»

Заступник директор

Товариство з обмеженою відповідальністю “Прогноз”

м. Шостка,

Сумська обл.

 

Перший кандидат

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№4

2

Адрущенко Надія Миколаївна

04.12.1978

Громадянка України

Вища

Позапартійна

Директор

Шосткинський навчально-виховний комплекс ЗОШ I-III ступенів № 6 – Дошкільний навчальний заклад

 

 

м. Шостка,

Сумська обл.

 

30

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№4

3

Белясник Василь Іванович

29.02.1960

Громадянин України

Вища

Позапартійний

Директор

Товариство з обмеженою відповідальністю “Прогноз”

м. Шостка,

Сумська обл.

 

3

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№4

4

Бурлаков Володимир Володимирович

07.12.1956

Громадянин України

Вища

Позапартійний

Директор

Товариство з обмеженою відповідальністю “Укрторгпром”

м. Шостка,

Сумська обл.

 

24

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№4

5

Волков Олександр Олександрович

02.05.1975

Громадянин України

Вища

Позапартійний

Начальник

Автомобільна газонаповнювальна компресорна станція Шосткинське регіональне виробниче управління “Київавтогаз”

м. Шостка,

Сумська обл.

 

16

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№4

6

Ганцева Ірина Вікторівна

18.04.1967

Громадянка України

Вища

Позапартійна

Директор

Клуб дитячої та юнацької творчості «Орлятко»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

33

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№4

7

Герасименко Максим Валентинович

28.12.1978

Громадянин України

Вища

Позапартійний

Тренер-викладач

Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа “Барса” Шосткинської міської ради

м. Шостка,

Сумська обл.

 

8

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№4

8

Голушко Ольга Іванівна

30.06.1963

Громадянка України

Вища

Позапартійна

Начальник

Фінансове управління Шосткинської міської ради

м. Шостка,

Сумська обл.

 

20

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№4

9

Дац Надія Іванівна

14.12.1956

Громадянка України

Вища

Позапартійна

Заступник головного лікаря

Шосткинська центральна районна лікарня

м. Шостка,

Сумська обл.

 

34

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№4

10

Доля Алла Миколаївна

19.10.1982

Громадянка України

Вища

Позапартійна

Педагог-організатор

Шосткинська загальноосвітня школа № 11

м. Шостка,

Сумська обл.

 

14

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№4

11

Доник Тетяна Володимирівна

02.12.1974

Громадянка України

Вища

Позапартійна

Вчитель

Шосткинський навчально-виховний комплекс I-II ступенів-ліцей

м. Шостка,

Сумська обл.

 

10

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№4

12

Доценко Андрій Володимирович

02.03.1977

Громадянин України

Вища

Позапартійний

Завідувач сектору з фізичної культури і спорту

Виконавчий комітет Шосткинсьої міської ради

м. Шостка,

Сумська обл.

 

23

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№4

13

Євменова Тетяна Миколаївна

18.02.1981

Громадянка України

Вища

Позапартійна

Старший викладач

Глухівський національний педагогічний університет

 

м. Шостка,

Сумська обл.

 

31

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№4

14

Єфремов Володимир Вікторович

05.12.1957

Громадянин України

Вища

Позапартійний

Начальник

Відділ містобудування та архітектури Шосткинської міської ради

м. Шостка,

Сумська обл.

 

11

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№4

15

Захарченко Валерій Степанович

15.11.1959

Громадянин України

Вища

Позапартійний

Директор

Шосткинська школа-інтернат

м. Шостка,

Сумська обл.

 

21

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№4

16

Кашира Юрій Юрійович

24.04.1972

Громадянин України

Вища

Позапартійний

Начальник

Управління пенсійного фонду України у місті Шостка та Шосткинському районі Сумської області

м. Шостка,

Сумська обл.

 

27

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№4

17

Кисіль Юрій Вікторович

27.08.1972

Громадянин України

Вища

Позапартійний

Керівник відділення

Публічне акціонерне товариство “Приватбанк”

м. Шостка,

Сумська обл.

 

25

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№4

18

Ковбаса Павло Сергійович

12.07.1982

Громадянин України

Професійно- технічна

Позапартійний

Менеджер

Фізична особа підприємець Ковбаса Олена Вікторівна

м. Шостка,

Сумська обл.

 

29

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№4

19

Коворотна Оксана Георгіївна

16.10.1976

Громадянка України

Вища

Позапартійна

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

м. Шостка,

Сумська обл.

 

22

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№4

20

Ковтун Віталій Миколайович

28.04.1977

Громадянин України

Професійно- технічна

Позапартійний

Директор

Фізична особа підприємець Ковтун Віталій Миколайович

м. Шостка,

Сумська обл.

 

17

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№4

21

Костюк Олександр Сергійович

25.08.1980

Громадянин України

Професійно- технічна

Позапартійний

Директор

Фізична особа підприємець Костюк Олександр Сергійович

м. Шостка,

Сумська обл.

 

19

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№4

22

Костюк Юлія Олегівна

22.11.1992

Громадянка України

Вища

Позапартійна

Декретна відпустка

Декретна відпустка

м. Шостка,

Сумська обл.

 

12

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№4

23

Кравцов Анатолій Олександрович

09.01.1956

Громадянин України

Вища

Позапартійний

Директор

Товариство з обмеженою відповідальністю “СтройБитСервіс”

 

м. Шостка,

Сумська обл.

 

4

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№4

24

Кудлай Денис Валерійович

12.07.1984

Громадянин України

Вища

Позапартійний

Директор

Товариство з обмеженою відповідальністю “Стандарт-2002”

 

м. Харків

7

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№4

25

Ліфиренко Микола Миколайович

08.12.1963

Громадянин України

Вища

Позапартійний

Директор

Товариство з обмеженою відповідальністю “Телеком-Радіо”

 

м. Шостка,

Сумська обл.

 

18

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№4

26

Максимихін Василь Миколайович

14.02.1981

Громадянин України

Вища

Позапартійний

Керівник відділку

Глазівське відділення Товариство з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Надія»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

32

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№4

27

Пархоменко Олександр Олександрович

09.04.1992

Громадянин України

Вища

Член політичної партії «НАШ КРАЙ»

Головний інженер

Товариство з обмеженою відповідальністю “Прогноз”

м. Харків

2

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№4

28

Приходько Лілія Станіславівна

29.11.1981

Громадянка України

Вища

Позапартійна

Тренер-викладач

Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа “Барса” Шосткинської міської ради

м. Шостка,

Сумська обл.

 

5

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№4

29

Решетняк Микола Федорович

24.05.1954

Громадянин України

Вища

Позапартійний

Пенсіонер

Пенсіонер

м. Шостка,

Сумська обл.

 

13

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№4

30

Сабара Ігор Омелянович

04.12.1958

Громадянин України

Вища

Позапартійний

Начальник

Товориство з обмеженою відповідальністю “Газ”

м. Шостка,

Сумська обл.

 

26

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№4

31

Сокульська Ольга Федорівна

22.04.1969

Громадянка України

Вища

Позапартійна

Завідувач сектору молоді

Виконавчий комітет Шосткинсьої міської ради

м. Шостка,

Сумська обл.

 

28

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№4

32

Суптельна Світлана Олександрівна

16.10.1965

Громадянка України

Вища

Позапартійна

Вчитель

Шосткинський навчально-виховний комплекс I-II ступенів-ліцей

м. Шостка,

Сумська обл.

 

9

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№4

33

Чайка Людмила Миколаївна

02.08.1970

Громадянин України

Вища

Позапартійна

Завідуюча

Дитяча бібліотека філії № 1 ім. Гайдара

м. Шостка,

Сумська обл.

 

36

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№4

34

Шевцов Денис Миколайович

20.03.1993

Громадянин України

Вища

Позапартійний

Юрист-консульт

Фізична особа підприємець Шевцова Галина Анатоліївна

м. Шостка,

Сумська обл.

 

6

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№4

35

Щербак Дмитро Сергійович

29.03.1994

Громадянин України

Професійно-технічна

Позапартійний

Студент

Шосткинський інститут Сумського державного університету

м. Шостка,

Сумська обл.

 

35

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№4

 

 

 

 

Голова

Шосткинської міської виборчої комісії

 

 

 

А.К. Хмельницька

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

МП

 

 

 

Секретар

Шосткинської міської виборчої комісії

 

 

 

Т.Д. Максимовська

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

 

 

"30" __вересня___2015 року

 

 

02.10.15

 

 

ВІДОМОСТІ

про зареєстрованих кандидатів у депутати

Шосткинської міської ради,

(Верховної Ради Автономної Республіки Крим, назва обласної, районної, міської, районної у місті ради)

включених до виборчого списку

Шосткинською міською організацією політичної партії «Нова держава»

 (назва місцевої організації  політичної партії)


з/п

Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
 (за наявності) кандидата у депутати

Число, місяць, рік народження (дд.мм.рррр)

Громадян-ство

Освіта (загальна середня, професійно-технічна, вища)

Партій-ність

Посада

Місце роботи

(заняття)

Місце проживання

Перший кандидат або номер територіального виборчого округу, за яким закріплюється кандидат у депутати

Дата прийняття рішення про реєстрацію кандидатом у депутати
(дд.мм.рррр)

Номер рішення про реєстрацію кандидатом у депутати

1

Ляшенко Віктор Михайлович

17.07.1955

громадя-нин України

вища

безпартійний

пенсіонер

пенсіонер

м. Шостка,

Сумська обл.

 

Перший кандидат

29.09.2015

Протокол №6 постанова №7

2

Босенко Микола Семенович

09.12.1951

громадя-нин України

вища

Член партії «Нова держава

Ген. директор

ПАТ ШАТП 15969

м. Шостка,

Сумська обл.

 

23

29.09.2015

Протокол №6 постанова №7

3

Вдовін Міхаіл Дмітрієвіч

20.11.1955

громадя-нин України

вища

безпартійний

пенсіонер

пенсіонер

м. Шостка,

Сумська обл.

 

17

29.09.2015

Протокол №6 постанова №7

4

Гатіатуллін Раіс Гаттарович

16.02.1957

громадя-нин України

вища

Член партії «Нова держава

директор

ТОВ «Акваріус-Дельта»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

24

29.09.2015

Протокол №6 постанова №7

5

Гришков Олександр Олександрович

27.03.1960

громадя-нин України

вища

безпартійний

директор

ТОВ ТПП «Зодіак»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

34

29.09.2015

Протокол №6 постанова №7

6

Гришкова Олена Олександрівна

20.11.1991

громадя-нин України

вища

Член партії «Нова держава

менеджер

ТОВ ТПП «Зодіак»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

33

29.09.2015

Протокол №6 постанова №7

7

Дем’яненко Олена Миколаївна

04.08.1972

громадя-нин України

професійно-технічна

Член партії «Нова держава

швачка

ШКЗ «Імпульс»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

32

29.09.2015

Протокол №6 постанова №7

8

Зебницький Анатолій Олексійович

10.04.1967

громадя-нин України

професійно-технічна

Член партії «Нова держава

підприємець

підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

 

12

29.09.2015

Протокол №6 постанова №7

9

Зуєва Людмила Григорівна

13.08.1954

громадя-нин України

вища

безпар-тійна

медичний реєстратор

Медично-санітарна частина КП ШКЗ «Зірка»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

19

29.09.2015

Протокол №6 постанова №7

10

Лопатецький Владислав Станіславович

23.11.1977

громадянин України

вища

Член партії «Нова держава

тимчасово не працює

тимчасово не працює

м. Шостка,

Сумська обл.

 

5

29.09.2015

Протокол №6 постанова №7

11

Ляпощенко Володимир Павлович

01.02.1947

громадянин України

вища

безпартійний

пенсіонер

пенсіонер

м. Шостка,

Сумська обл.

 

4

29.09.2015

Протокол №6 постанова №7

12

Міхальчук Олександр Васильович

26.04.1986

громадя-нин України

професійно-технічна

Член партії «Нова держава

тимчасово не працює

тимчасово не працює

м. Шостка,

Сумська обл.

 

36

29.09.2015

Протокол №6 постанова №7

13

Моісеєнко Борис Юхимович

17.02.1956

громадя-нин України

вища

безпартійний

пенсіонер

пенсіонер

м. Шостка,

Сумська обл.

 

27

29.09.2015

Протокол №6 постанова №7

14

Подгорна Раїса Григорівна

17.02.1948

громадя-нин України

вища

безпар-тійна

Начальник УПК

КП ШКЗ «Зірка»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

25

29.09.2015

Протокол №6 постанова №7

15

Радохліб Микола Миколайович

18.04.1962

громадя-нин України

професійно-технічна

Член партії «Нова держава

директор

ТОВ «Безпека»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

7

29.09.2015

Протокол №6 постанова №7

16

Семеха Олександр Сергійович

12.06.1986

громадя-нин України

професійно-технічна

Член партії «Нова держава

тимчасово не працює

тимчасово не працює

м. Шостка,

Сумська обл.

 

8

29.09.2015

Протокол №6 постанова №7

17

Стонт Володимир Пантелійович

25.07.1958

громадя-нин України

вища

Член партії «Нова держава

директор

КП ПВО «Енергія»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

29

29.09.2015

Протокол №6 постанова №7

18

Тихоненкова Світлана Олексіївна

18.08.1953

громадя-нин України

вища

безпартійний

Юрісконсульт

ШІСумДУ

м. Шостка,

Сумська обл.

 

2

29.09.2015

Протокол №6 постанова №7

19

Хан Галина Петрівна

21.08.1954

громадя-нин України

вища

безпар-тійна

Лікар

Медична санітарна частина  КП ШКЗ «Зірка»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

20

29.09.2015

Протокол №6 постанова №7

 

 

Голова

Шосткинської міської виборчої комісії

 

 

 

А.К. Хмельницька

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

МП

 

 

 

Секретар

Шосткинської міської виборчої комісії

 

 

 

Т.Д. Максимовська

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

 

 

"30" ___вересня________2015  року

 

 

 

02.10.15

 

 

ВІДОМОСТІ

про зареєстрованих кандидатів у депутати

Шосткинської міської ради,

(Верховної Ради Автономної Республіки Крим, назва обласної, районної, міської, районної у місті ради)

включених до виборчого списку

Шосткинською міською організацією політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»

 (назва місцевої організації  політичної партії)


з/п

Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
 (за наявності) кандидата у депутати

Число, місяць, рік народження (дд.мм.рррр)

Громадян-ство

Освіта (загальна середня, професійно-технічна, вища)

Партій-ність

Посада

Місце роботи

(заняття)

Місце проживання

Перший кандидат або номер територіального виборчого округу, за яким закріплюється кандидат у депутати

Дата прийняття рішення про реєстрацію кандидатом у депутати
(дд.мм.рррр)

Номер рішення про реєстрацію кандидатом у депутати

1

Коваленко Ірина Олексіївна

06.04.1962

Громадянин України

Вища

Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ»

Директор

ТРК «Акцент»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

Перший кандидат

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№3

2

Геращенко Оксана Володимирівна

10.03.1976

Громадянин України

Вища

Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ»

викладач

ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

28

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№3

3

Глушко Олексій Володимирович

26.06.1980

Громадянин України

Вища

безпартійний

Приватний підприємець

ПП Глушко

м. Шостка,

Сумська обл.

 

1

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№3

4

Деркач Олександр Сергійович

01.07.1980

Громадянин України

Вища

безпартійний

Начальник юридичного відділу

КП ШКЗ «Зірка»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

24

 

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№3

5

Єрьоменко Лариса Миколаївна

25.01.1980

Громадянин Україна

вища

Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ»

викладач

ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

5

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№3

6

Карпенко Дмитро Сергійович

08.02.1985

Громадянин  Україна

вища

безпартійний

 

тимчасово не працює

м. Шостка,

Сумська обл.

21

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№3

7

Кир’янова Алла Юріївна

05.12.1967

Громадянин Україна

вища

безпартійна

начальник юридичного відділу

ДНДІХП

м. Шостка,

Сумська обл.

 

10

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№3

8

Козлов Артур Вадимович

02.11.1991

Громадянин Україна

вища

безпартійний

приватний підприємець

ФОП Козлов А.В.

м. Шостка,

Сумська обл.

 

20

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№3

9

Козлов Роман Сергійович

02.05.1988

Громадянин Україна

вища

безпартійний

приватний підприємець

ФОП Козлов Р.С.

м. Шостка,

Сумська обл.

 

27

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№3

10

Наймитенко Антоніна Миколаївна

20.07.1968

Громадянин  Україна

 

вища

безпартійна

Начальник Управліня праці та соцзахисту населення

Управліня праці та соцзахисту населення Шосткинської міської ради

м. Шостка,

Сумська обл.

 

7

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№3

11

Прищепа-Дебалашвілі Галина Олександрівна

24.04.1966

Громадянин Україна

 

вища

безпартійна

__________

тимчасово не працює

м. Шостка,

Сумська обл.

 

4

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№3

12

Прокопенко Олена Сергіївна

19.07.1984

Громадянин Україна

 

вища

безпартійна

приватний підприємець

ФОП Прокопенко О.С.

м. Шостка,

Сумська обл.

 

14

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№3

13

Противень Олена Миколаївна

13.10.1978

Громадянин Україна

 

вища

безпартійна

викладач

Шосткинська гімназія

м. Шостка,

Сумська обл.

 

19

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№3

14

Стегайло Тетяна Анатоліївна

31.10.1960

Громадянин Україна

 

вища

безпартійна

викладач

Шосткинський

Центр естетичного виховання

м. Шостка,

Сумська обл.

 

26

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№3

15

Тупикова Тетяна Борисівна

11.01.1972

Громадянин Україна

 

вища

безпартійна

завідуюча інфекційним відділенням

Шосткинська ЦРЛ

м. Шостка,

Сумська обл.

 

11

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№3

16

Шабельникова Ольга Євгенівна

14.11.1966

Громадянин Україна

 

вища

безпартійна

___________

тимчасово не працює

м. Шостка,

Сумська обл.

 

22

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№3

17

Шевель Олександр Євгенович

08.02.1986

Громадянин Україна

вища

безпартійний

тренер

Юнацький клуб фізичної підготовки «Патріот»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

6

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№3

18

Чубар Юрій Григорович

20.05.1976

Громадянин Україна

професійно-технічна

безпартійний

приватний підприємець

ФОП

Чубар Ю.Г.

м. Шостка,

Сумська обл.

 

12

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№3

19

Юков Володимир Іванович

25.03.1960

Громадянин Україна

професійно-технічна

безпартійний

приватний підприємець

ФОП Юков В.І.

м. Шостка,

Сумська обл.

 

13

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№3

 

Голова

Шосткинської міської виборчої комісії

 

 

 

А.К. Хмельницька

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

МП

 

 

 

Секретар

Шосткинської міської виборчої комісії

 

 

 

Т.Д. Максимовська

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

 

 

"30" __вересня___2015 року

 

 

02.10.15

 

 

ВІДОМОСТІ

про зареєстрованих кандидатів у депутати

Шосткинської міської ради,

(Верховної Ради Автономної Республіки Крим, назва обласної, районної, міської, районної у місті ради)

включених до виборчого списку

  Територіальною організацією Політичної партії «Опозиційний блок»

 (назва місцевої організації  політичної партії)


з/п

Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
 (за наявності) кандидата у депутати

Число, місяць, рік народження (дд.мм.рррр)

Громадян-ство

Освіта (загальна середня, професійно-технічна, вища)

Партій-ність

Посада

Місце роботи

(заняття)

Місце проживання

Перший кандидат або номер територіального виборчого округу, за яким закріплюється кандидат у депутати

Дата прийняття рішення про реєстрацію кандидатом у депутати
(дд.мм.рррр)

Номер рішення про реєстрацію кандидатом у депутати

1

Опанасенко Тетяна Михайлівна

16.01.1972

Громадянка України

вища

Політична партія «Опозиційний блок»

 

 

 

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

м. Шостка,

Сумська обл.

 

Перший кандидат

29.09.2015

Протокол №6 постанова №6

2

Боброва Тетяна Миколаївна

19.04.1974

Громадянка України

вища

Безпартійна

Головний бухгалтер

 

ПАТ «Шосткинський хлібокомбінат»

 

 

м. Шостка,

Сумська обл.

 

6

29.09.2015

Протокол №6 постанова №6

3

Брюховецький Андрій Анатолійович

09.12.1987

Громадянин України

вища

Безпартійний

Вчитель

ШСШ I-III ступенів №1

м. Шостка,

Сумська обл.

 

9

29.09.2015

Протокол №6 постанова №6

4

Василенко Олена Сергіївна

30.09.1982

Громадянка України

вища

Безпартійна

Помічник

Приватний нотаріус Шосткинського міського нотаріального округу Сумської області Даниленко Г.В.

м. Шостка,

Сумська обл.

 

13

29.09.2015

Протокол №6 постанова №6

5

Васильцов Дмитро Вікторович

31.07.1973

Громадянин України

загальна середня

Безпартійний

Пенсіонер

Пенсіонер

м. Шостка,

Сумська обл.

 

20

29.09.2015

Протокол №6 постанова №6

6

Гагарін Євген Миколайович

15.09.1972

Громадянин України

середньо-технічна

Безпартійний

Приватний підприємець

Приватний підприємець

 

м. Шостка,

Сумська обл.

 

31

29.09.2015

Протокол №6 постанова №6

7

Гагарін Роман Миколайович

20.02.1976

Громадянин України

середньо-технчна

Безпартійний

Приватний підприємець

Приватний підприємець

 

м. Шостка,

Сумська обл.

 

36

29.09.2015

Протокол №6 постанова №6

8

Дмитрієв Ігор Вікторович

20.07.1960

Громадянин України

вища

Політична партія «Опозиційний блок»

Співробітник

ШЕБФ «Хесед Шолом»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

12

29.09.2015

Протокол №6 постанова №6

9

Захарова Людмила Миколаївна

14.07.1980

Громадянка України

вища

Політична партія «Опозиційний блок»

Головний бухгалтер

ТОВ «Хемікал Інвест Лімітед»

с. Клишки,

Шосткинський  р-н, Сумська обл.

27

29.09.2015

Протокол №6 постанова №6

10

Істоміна Людмила Олегівна

21.04.1969

Громадянка України

вища

Політична партія «Опозиційний блок»

Інженер-технолог

ТОВ «Хемікал Інвест Лімітед»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

10

29.09.2015

Протокол №6 постанова №6

11

Калиновський Віктор Григорович

02.08.1966

Громадянин України

вища

Безпартійний

Комерційний директор

Приватне підприємство «Грант – Сервіс»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

16

29.09.2015

Протокол №6 постанова №6

12

Кашук Вадим Володимирович

14.02.1974

Громадянин України

вища

Безпартійний

Фізична особа-підприємець

Фізична особа-підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

 

25

29.09.2015

Протокол №6 постанова №6

13

Кисельов Володимир Петрович

21.07.1954

Громадянин України

вища

Політична партія «Опозиційний блок»

Директор

Центр естетичного виховання Шосткинської міської ради

м. Шостка,

Сумська обл.

 

22

29.09.2015

Протокол №6 постанова №6

14

Ковальов Євген Васильович

04.10.1970

Громадянин України

загальна середня

Безпартійний

Приватний підприємець

Приватний підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

 

33

29.09.2015

Протокол №6 постанова №6

15

Кокотін Володимир Володимирович

21.03.1968

Громадянин України

вища

Безпартійний

Пенсіонер

Пенсіонер

м. Шостка,

Сумська обл.

 

2

29.09.2015

Протокол №6 постанова №6

16

Костін Кирил Геннадійович

19.10.1985

Громадянин України

вища

Безпартійний

Старший менеджер

ТОВ «ДІТРЕЙД»

 

м. Шостка,

Сумська обл.

 

19

29.09.2015

Протокол №6 постанова №6

17

Кушнірьов Володимир Іванович

24.05.1969

Громадянин України

професійно - технічна

Безпартійний

Пенсіонер

Пенсіонер

 

м. Шостка,

Сумська обл.

 

24

29.09.2015

Протокол №6 постанова №6

18

Лядовий  Максим Володимирович

19.11.1982

Громадянин України

вища

Безпартійний

Заступник директора

ТОВ «Бараспорт»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

7

29.09.2015

Протокол №6 постанова №6

19

Макаренко Микола Михайлович

07.11.1967

Громадянин України

професійно-технічна

Безпартійний

Підприємець

Підприємець

 

м. Шостка,

Сумська обл.

 

5

29.09.2015

Протокол №6 постанова №6

20

Маценко Оксана Миколаївна

16.07.1975

Громадянка України

вища

Політична партія «Опозиційний блок»

Директор

ТОВ «Промтехресурс»

с. Собичеве, Шосткинський  р-н, Сумська обл.

11

29.09.2015

Протокол №6 постанова №6

21

Небилиця Світлана Миколаївна

04.10.1972

Громадянка України

вища

Безпартійна

Заступник директора з виховної роботи

Шосткинська спеціалізована школа 1-3 ступенів №1

 

м. Шостка,

Сумська обл.

 

8

29.09.2015

Протокол №6 постанова №6

22

Нікітіна Ірина Олександрівна

09.12.1956

Громадянка України

вища

Безпартійна

Голова

Щосткинська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України

м. Шостка,

Сумська обл.

 

30

29.09.2015

Протокол №6 постанова №6

23

Пилипейко Володимир Юрійович

11.06.1980

Громадянин України

вища

Безпартійний

Директор

Приватне підприємство

 « Грант – Сервіс»

 

м. Шостка,

Сумська обл.

 

15

29.09.2015

Протокол №6 постанова №6

24

Пискун Володимир Григорович

05.08.1962

Громадянин України

вища

Безпартійний

Директор

КП «Комбінат шкільного харчування»

 

м. Шостка,

Сумська обл.

 

26

29.09.2015

Протокол №6 постанова №6

25

Пустобород Світлана Василівна

05.11.1967

Громадянка України

вища

Безпартійна

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

 

м. Шостка,

Сумська обл.

 

21

29.09.2015

Протокол №6 постанова №6

26

Рощина Тетяна Віталіївна

06.07.1966

Громадянка України

вища

Безпартійна

Начальник відділу обліку страхувальників

Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних заїворювань України

м. Шостка,

Сумська обл.

 

4

29.09.2015

Протокол №6 постанова №6

27

Сіволобова Юлія Сергіївна

07.04.1993

Громадянка України

вища

Безпартійна

Безробітна

Безробітна

 

м. Шостка,

Сумська обл.

 

23

29.09.2015

Протокол №6 постанова №6

28

Соломко Ірина Костянтинівна

24.04.1966

Громадянка України

вища

Безпартійна

Директор

Шосткинська вечірня(змінна) школа Шосткинської міської ради

м. Шостка,

Сумська обл.

 

29

29.09.2015

Протокол №6 постанова №6

29

Стенько Анатолій Андрійович

19.10.1966

Громадянин України

вища

Безпартійний

Начальник виробництва

Приватне підприємство «Грант-Сервіс»

с.Чапліївка,

Шосткинський  р-н, Сумська обл.

18

 

 

 

29.09.2015

Протокол №6 постанова №6

30

Трегуб Олександр Юрійович

28.12.1972

Громадянин України

середньо - технічна

Безпартійний

Підприємець

Підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

 

14

29.09.2015

Протокол №6 постанова №6

31

Трофимець Микола Миколайович

11.12.1984

Громадянин України

вища

Безпартійний

Фізична особа-підприємець

Фізична особа-підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

 

1

 

 

 

29.09.2015

Протокол №6 постанова №6

32

Шостак Юрій Іванович

11.05.1969

Громадянин України

вища

Безпартійний

Начальник філії

Шосткинський райавтодор

м. Шостка,

Сумська обл.

 

17

 

 

 

29.09.2015

Протокол №6 постанова №6

33

Шундрик Олег Іванович

14.08.1966

Громадянин України

вища

Безпартійний

Вчитель

Спеціалізована школа I-II ступенів-ліцей Шосткинської міської ради Сумської області

м. Шостка,

Сумська обл.

 

32

29.09.2015

Протокол №6 постанова №6

34

Федотенко Ігор Анатолійович

05.12.1965

Громадянин України

вища

Політична партія «Опозиційний блок»

Підприємець

Фізична особа підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

 

28

29.09.2015

Протокол №6 постанова №6

35

Ющенко Наталія Іванівна

09.03.1972

Громадянка України

вища

Безпартійна

Заступник директора з навчально – виховної роботи

 

Центр естетичного виховання Шосткинської міської ради Сумської обл.

м. Шостка,

Сумська обл.

 

3

29.09.2015

Протокол №6 постанова №6

 

 

Голова

Шосткинської міської виборчої комісії

 

 

 

А.К. Хмельницька

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

МП

 

 

 

Секретар

Шосткинської міської виборчої комісії

 

 

 

Т.Д. Максимовська

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

 

"30" _вересня____2015  року

 

 

 

02.10. 15

 

ВІДОМОСТІ

про зареєстрованих кандидатів у депутати

Шосткинської міської ради,

(Верховної Ради Автономної Республіки Крим, назва обласної, районної, міської, районної у місті ради)

включених до виборчого списку

Шосткинською міською організацією політичної партії «Рідне місто»

 (назва місцевої організації  політичної партії)


з/п

Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
 (за наявності) кандидата у депутати

Число, місяць, рік народження (дд.мм.рррр)

Громадян-ство

Освіта (загальна середня, професійно-технічна, вища)

Партій-ність

Посада

Місце роботи

(заняття)

Місце проживання

Перший кандидат або номер територіального виборчого округу, за яким закріплюється кандидат у депутати

Дата прийняття рішення про реєстрацію кандидатом у депутати
(дд.мм.рррр)

Номер рішення про реєстрацію кандидатом у депутати

1

Молоток Ігор Федорович

04.06.1967

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Народний депутат України

Верховна Рада України

м. Шостка,

Сумська обл.

 

Перший кандидат

29.09.2015

Протокол №6 постанова №3

2

Батюнін Володимир Миколайович

07.03.1974

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Начальник дільниці

Товариство з обмеженою відповідальністю «Шосткинське підприємство «Харківенерго-ремонт»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

32

29.09.2015

Протокол №6 постанова №3

3

Безкоровайний Володимир Павлович

18.10.1986

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Головний лікар

Комунальний заклад «Шосткинський районний центр первинної медичної санітарної допомоги» Шосткинської районної ради

м. Шостка,

Сумська обл.

 

31

29.09.2015

Протокол №6 постанова №3

4

Белясник Оксана Михайлівна

23.03.1978

Громадянин України

Вища

Безпартійна

Начальник відділу

Шосткинське міжрайонне управління юстиції

м. Шостка,

Сумська обл.

 

28

29.09.2015

Протокол №6 постанова №3

5

Будашний Микола Семенович

18.12.1955

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Директор

Товариство з обмеженою відповідальністю «Шосткинське підприємство «Харківенерго-ремонт»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

12

29.09.2015

Протокол №6 постанова №3

6

Будко Олена Миколаївна

13.11.1966

Громадянин України

Вища

Член партії «Рідне місто»

Заступник директора з фінансових питань-головний бухгалтер

Товариство з обмеженою відповідальністю «Шосткинське підприємство «Харківенерго-ремонт»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

15

29.09.2015

Протокол №6 постанова №3

7

Вєтоха Андрій Сергійович

22.09.1981

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Начальник юридичного відділу

Товариство з обмеженою відповідальністю «Шосткинське підприємство «Харківенерго-ремонт»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

26

29.09.2015

Протокол №6 постанова №3

8

Гордієнко Геннадій Іванович

15.04.1972

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Директор філії

Приватне акціонерне товариство «ДПЗКУ «Кролевецький КХП»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

23

29.09.2015

Протокол №6 постанова №3

9

Гриценко Галина Миколаївна

18.05.1964

Громадянин України

Вища

Безпартійна

Головний бухгалтер

Товариство з обмеженою відповідальністю «Плюс» Лтд

м. Шостка,

Сумська обл.

 

2

29.09.2015

Протокол №6 постанова №3

  10

Гриценко Юрій Григорович

06.01.1964

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Головний інженер

Товариство з обмеженою відповідальністю «Плюс» Лтд

м. Шостка,

Сумська обл.

 

9

29.09.2015

Протокол №6 постанова №3

11

Добровольський Євген Петрович

16.06.1972

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Фізична-особа підприємець Добровольський Є.П.

Фізична-особа підприємець Добровольський Є.П.

м. Шостка,

Сумська обл.

 

24

29.09.2015

Протокол №6 постанова №3

12

Зейналов Ілхам Аждар огли

06.03.1955

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Приватний підприємець

Приватний підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

 

25

29.09.2015

Протокол №6 постанова №3

13

Іванов Ілля Вікторович

25.04.1991

Громадянин України

Професійно-технічна

Член партії «Рідне місто»

Помічник виконавчого директора

Відкрите акціонерне товариство «Акціонерна компанія «Свема»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

17

29.09.2015

Протокол №6 постанова №3

14

Івченко Олександр Анатолійович

21.12.1964

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Голова правління

Приватне акціонерне товариство «Шосткинський хлібокомбінат»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

19

29.09.2015

Протокол №6 постанова №3

15

Кашук Ігор Володимирович

28.09.1968

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Заступник директора транспортного відділу

Товариство з обмеженою відповідальністю «ВАНТ» ЛТД

м. Шостка,

Сумська обл.

 

21

29.09.2015

Протокол №6 постанова №3

16

Кількінова Анна Миколаївна

28.05.1984

Громадянин України

Вища

Безпартійна

Директор

ПрАТ «ШТ «Телеком-Сервіс»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

6

29.09.2015

Протокол №6 постанова №3

17

Крамар Дмитро Васильович

04.12.1978

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Фізична особа-підприємець  Крамар Д.В.

Фізична особа-підприємець  Крамар Д.В

м. Шостка,

Сумська обл.

 

4

29.09.2015

Протокол №6 постанова №3

18

Мелашенко Кирило Володимирович

03.10.1969

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Головний редактор

Газета «Перекресток»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

36

29.09.2015

Протокол №6 постанова №3

19

Михайленко Микола Миколайович

01.02.1965

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Директор

Комунальна організація «Шосткинська загальноосвітня школа I-III ступенів № 5 Шосткинської міської ради Сумської області»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

27

29.09.2015

Протокол №6 постанова №3

20

Мозолевський Віктор Володимирович

13.05.1967

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Заступник директора

Товариство з обмеженою відповідальністю «Плюс»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

13

29.09.2015

Протокол №6 постанова №3

21

Нартов Михайло Іванович

27.04.1949

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Лікар-рентгенолог

Поліклініка № 4 комунальний заклад «Центральна районна лікарня»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

1

29.09.2015

Протокол №6 постанова №3

22

Непомнящий Олександр Володимирович

11.04.1951

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Директор

Приватне акціонерне товариство «Шосткинський хлібокомбінат»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

10

29.09.2015

Протокол №6 постанова №3

23

Осипенко Андрій Васильович

08.08.1982

Громадянин України

Неповна вища

Член партії «Рідне місто»

Заступник директора з безпеки

Комунальне підприємство «Шосткинський казенний завод «Зірка»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

35

29.09.2015

Протокол №6 постанова №3

24

Осочинський Сергій Євгенович

13.03.1970

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Директор

Товариства з обмеженою відповідальністю « Хемікал Інвест Лімітед»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

22

29.09.2015

Протокол №6 постанова №3

25

Позняк Микола Дмитрович

12.08.1952

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Пенсіонер

Пенсіонер

м. Шостка,

Сумська обл.

 

8

29.09.2015

Протокол №6 постанова №3

26

Романовська Людмила Володимирівна

01.08.1982

Громадянин України

Вища

Безпартійна

Фізична-особа підприємець Романовська Л.В.

Фізична-особа підприємець

Романовська Л.В.

м. Шостка,

Сумська обл.

 

30

29.09.2015

Протокол №6 постанова №3

27

Романько Світлана Іванівна

15.05.1971

Громадянин України

Вища

Безпартійна

Начальник хімічного цеху

Товариство з обмеженою відповідальністю «Шосткинське підприємство «Харківенерго-ремонт»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

20

29.09.2015

Протокол №6 постанова №3

28

Рубльова Світлана Василівна

20.04.1973

Громадянин України

Вища

Безпартійна

Вихователь

КЗ Сумської обласної ради Шосткинська загальноосвітня школа-інтернат

м. Шостка,

Сумська обл.

 

16

29.09.2015

Протокол №6 постанова №3

29

Савченко Павло Вікторович

01.06.1979

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Юрисконсульт

Воронізька селищна рада Шосткинського району

м. Шостка,

Сумська обл.

 

33

29.09.2015

Протокол №6 постанова №3

30

Сергейко Наталія Олександрівна

08.04.1976

Громадянин України

Вища

Безпартійна

Начальник

Управління освіти Шосткинської міської ради

м. Шостка,

Сумська обл.

 

5

29.09.2015

Протокол №6 постанова №3

31

Сидоренко Олександр Федорович

13.09.1958

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Директор філії

Товариство з обмеженою відповідальністю «Виробничо-комерційна фірма «ВВ»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

11

29.09.2015

Протокол №6 постанова №3

32

Симонець Ольга Анатоліївна

15.05.1960

Громадянин України

Професійно-технічна

Безпартійна

Менеджер

Товариство з обмеженою відповідальністю «Гора-Н»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

29

29.09.2015

Протокол №6 постанова №3

33

Хаміцевич Ірина Дмитрівна

22.04.1960

Громадянин України

Вища

Безпартійна

Завідувач

Шосткинський міськрайонний У «Сумський обласний лабораторний центр Держсанепід-служби України»

 

 

 

м. Шостка,

Сумська обл.

34

29.09.2015

Протокол №6 постанова №3

34

Шило Галина Костянтинівна

25.05.1975

Громадянин України

Вища

Безпартійна

Завідувач відділом суспільних процесів і права

Комунальне підприємство «Редакція газети «Сумщина»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

3

29.09.2015

Протокол №6 постанова №3

35

Шило Олександр Васильович

22.11.1974

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Заступник директора з реконструкції та розвитку

Товариство з обмеженою відповідальністю «Шосткинське підприємство «Харківенерго-ремонт»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

14

29.09.2015

Протокол №6 постанова №3

36

Шульга Альона Вячеславівна

04.01.1979

Громадянин України

Вища

Член партії «Рідне місто»

Помічник-консультант та керівник приймальні народного депутата України

Апарат Верховної Ради України

м. Шостка,

Сумська обл.

 

18

29.09.2015

Протокол №6 постанова №3

37

Якимович Ігор Павлович

04.07.1980

Громадянин України

Вища

Член партії «Рідне місто»

Начальник району котелень та теплових мереж

Товариство з обмеженою відповідальністю «Шосткинське підприємство «Харківенерго-ремонт»

м. Шостка,

Сумська обл.

 

7

29.09.2015

Протокол №6 постанова №3

 

 

Голова

Шосткинської міської виборчої комісії

 

 

 

А.К. Хмельницька

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

МП

 

 

 

Секретар

Шосткинської міської виборчої комісії

 

 

 

Т.Д. Максимовська

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

 

"30" вересня____2015  року

 

 

02.10.15

 

ВІДОМОСТІ

про зареєстрованих кандидатів у депутати

Шосткинської міської ради,

(Верховної Ради Автономної Республіки Крим, назва обласної, районної, міської, районної у місті ради)

включених до виборчого списку

Шосткинською міською організацією ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СОЦІАЛІСТИ»

 (назва місцевої організації  політичної партії)


з/п

Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
 (за наявності) кандидата у депутати

Число, місяць, рік народження (дд.мм.рррр)

Громадян-ство

Освіта (загальна середня, професійно-технічна, вища)

Партій-ність

Посада

Місце роботи

(заняття)

Місце проживання

Перший кандидат або номер територіального виборчого округу, за яким закріплюється кандидат у депутати

Дата прийняття рішення про реєстрацію кандидатом у депутати
(дд.мм.рррр)

Номер рішення про реєстрацію кандидатом у депутати

1

Безкоровайна Ольга Олександрівна

27.01.1962

громадя-нка України

професій-но-технічна

ПП «Соці-алісти»

комірник

ВСП

“ШПЛ СумДУ”

м. Шостка,

Сумська обл.

Перший кандидат

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№2

2

Затула Володимир Олексійович

28.07.1956

громадя-нин України

вища

Безпартійний

 

пенсіонер

м. Шостка,

Сумська обл.

 

 

 

 24

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№2

3

Ісаєв Олексій Володимирович

08.10.1976

громадя-нин України

вища

б\п

Приватний підприє-мець

Приватний підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

 21

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№2

4

Корень Олександр Ігорович

14.12.1988

громадя-нин України

професій-но-технічна

ПП «Соці-алісти»

 

безробітний

м. Шостка,

Сумська обл.

 6

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№2

5

Потапов Володимир Йосипович

11.06.1958

громадя-нин України

професій-но-технічна

б\п

 

пенсіонер

м. Шостка,

Сумська обл.

 20

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№2

6

Солдатова Валентина Іванівна

28.06.1955

громадя-нка України

професій-но-технічна

ПП «Соці-алісти»

Приватний підприє-мець

Приватний підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

 30

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№2

7

Чеснокова Валентина Іванівна

12.11.1946

громадя-нка України

професій-но-технічна

ПП «Соці-алісти»

 

пенсіонер

м. Шостка,

Сумська обл.

 31

30.09.2015

Протокол №7

Постанова№2

 

 

 

Голова

Шосткинської міської виборчої комісії

 

 

 

А.К. Хмельницька

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

МП

 

 

 

Секретар

Шосткинської міської виборчої комісії

 

 

 

Т.Д. Максимовська

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

 

"30" вересня____2015  року

 

 

02.10.15

 

ВІДОМОСТІ

про зареєстрованих кандидатів у депутати

Шосткинської міської ради,

(Верховної Ради Автономної Республіки Крим, назва обласної, районної, міської, районної у місті ради)

включених до виборчого списку

 Шосткинською міською організацією ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»

 (назва місцевої організації  політичної партії)


з/п

Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
 (за наявності) кандидата у депутати

Число, місяць, рік народження (дд.мм.рррр)

Громадян-ство

Освіта (загальна середня, професійно-технічна, вища)

Партій-ність

Посада

Місце роботи

(заняття)

Місце проживання

Перший кандидат або номер територіального виборчого округу, за яким закріплюється кандидат у депутати

Дата прийняття рішення про реєстрацію кандидатом у депутати
(дд.мм.рррр)

Номер рішення про реєстрацію кандидатом у депутати

1

Ковальов Олег Юрійович

04.03.1970

Громадянин України

Професійно-технічна

Член партії "УКРОП"

Директор  

 Товариство з обмеженою відповідальністю "Жилкомсервіс"

м. Шостка,

Сумська обл.

Перший кандидат

29.09.2015

Протокол №6 постанова №5

2

Захожий Сергій Миколайович

06.11.1968

Громадянин України

Професійно-технічна

Безпартій-ний

Директор 

Торговельний центр "Прем’єра"

м. Шостка,

Сумська обл.

14

29.09.2015

Протокол №6 постанова №5

3

Ковальов Олександр Олександрович

01.03.1974

Громадянин України

 Професійно-технічна

Безпартій-ний

Директор 

 Мале приватне підприємств-во "Протекс"

м. Шостка,

Сумська обл.

27

29.09.2015

Протокол №6 постанова №5

4

Могильний Віталій Володимирович

29.01.1977

Громадянин України

Вища

Безпартій-ний

Начальник  

 

Управління житлово-комунально-го господарства Шосткинської міської ради

м. Шостка,

Сумська обл.

2

29.09.2015

Протокол №6 постанова №5

5

Муляр Володимир Іванович

01.04.1964

Громадянин України

Вища

Безпартій-ний

Директор         

 Товариство з обмеженою відповідальністю "Східний Партнер"

м. Шостка,

Сумська обл.

17

29.09.2015

Протокол №6 постанова №5

6

Пилипенко Наталія Валентинівна

14.04.1974

Громадянин України

Професійно-технічна

Безпартій-на

Голова

Профспілковий комітет  казений заклад "Шосткинсь-ка  центральна районна лікарня"

м. Шостка,

Сумська обл.

3

29.09.2015

Протокол №6 постанова №5

7

Шульга  Світлана  Іванівна

12.10.1959

Громадянин України

Професійно-технічна

Безпартій-на

Майстер   

  Товариство з обмеженою відповідальністю "БРОУСС-ЖЕК"

м. Шостка,

Сумська обл.

10

29.09.2015

Протокол №6 постанова №5

 

 

Голова

Шосткинської міської виборчої комісії

 

 

 

А.К. Хмельницька

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

МП

 

 

 

Секретар

Шосткинської міської виборчої комісії

 

 

 

Т.Д. Максимовська

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

"30" ___вересня_____2015  року

 

 

02.10.15

 

 

ВІДОМОСТІ

про зареєстрованих кандидатів у депутати

Шосткинської міської ради,

(Верховної Ради Автономної Республіки Крим, назва обласної, районної, міської, районної у місті ради)

включених до виборчого списку

Шосткинською  міською організацією Радикальної Партії  Олега Ляшка

 (назва місцевої організації  політичної партії)


з/п

Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
 (за наявності) кандидата у депутати

Число, місяць, рік народження (дд.мм.рррр)

Громадян-ство

Освіта (загальна середня, професійно-технічна, вища)

Партій-ність

Посада

Місце роботи

(заняття)

Місце проживання

Перший кандидат або номер територіального виборчого округу, за яким закріплюється кандидат у депутати

Дата прийняття рішення про реєстрацію кандидатом у депутати
(дд.мм.рррр)

Номер рішення про реєстрацію кандидатом у депутати

1

Кочаток Андрій Аркадійович

05.10.1970

Громадянин України

середня

безпартійний

директор

Приватне підприємство “Броус”

м. Шостка,

Сумська обл.

 

Перший кандидат

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №8

2

Бобровицький Микола Борисович

24.11.1965

Громадянин України

вища

безпартійний

приватний підприємець

приватний підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

 

32

 

 

 

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №8

3

Голонжина Галина Миколаївна

24.05.1954

Громадянин України

середня

безпартійний

культ

організатор

Центр культури та дозвілля

 м. Шостка,

Сумська обл.

 

1

 

 

 

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №8

4

Гончаров Сергій Дмитрович

30.08.1974

Громадянин України

вища

безпартійний

тимчасово не працює

тимчасово не працює

м. Шостка,

Сумська обл.

 

19

 

 

 

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №8

5

Гужва Людмила Миколаївна

11.02.1981

Громадянин України

вища

безпартійний

інспектор з кадрів

Товариство з обмеженою відповідальністю Торговий дім “Дизайн”

м. Шостка,

Сумська обл.

 

14

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №8

6

Єкіменко Валерій Михайлович

16.12.1965

Громадянин України

вища

безпартійний

директор

Комплексна Дитяча Юнацька Спортивна Школа “Свема”

м. Шостка,

Сумська обл.

 

4

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №8

7

Ємлягіна Олена Миколаївна

04.04.1976

Громадянин України

вища

безпартійний

фізична особа підприємець

фізична особа підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

 

6

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №8

8

Єрмоленко Людмила  Григорівна

04.09.1970

Громадянин України

вища

безпартійний

головний бухгалтер

Приватне підприємство “Броус”

м. Шостка,

Сумська обл.

 

3

 

 

 

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №8

9

Жирний Олександр Володимирович

12.02.1980

Громадянин України

середня- спеціальна

безпартійний

виконавчий директор

Товариство з обмеженою відповідальністю Торговий дім “Дизайн”

м. Шостка,

Сумська обл.

 

25

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №8

10

Заводчиков Микола Михайлович

09.04.1966

Громадянин України

вища

безпартійний

тимчасово не працює

тимчасово не працює

 м. Шостка,

Сумська обл.

 

33

 

 

 

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №8

11

Кийченко Ігор Анатолійович

04.01.1989

Громадянин України

вища

безпартійний

приватний підприємець

приватний підприємець

м. Шостка,

Сумська обл.

 

20

 

 

 

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №8

12

Клочко Наталія Володимирівна

01.07.1982

Громадянин України

вища

безпартійний

безробітна

безробітна

м. Шостка,

Сумська обл.

 

26

 

 

 

 

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №8

13

Коцур Оксана Григорівна

06.08.1986

Громадянин України

вища

безпартійний

головний бухгалтер

Товариство з обмеженою відповідальністю Торговий дім “Дизайн”

 м. Шостка,

Сумська обл.

 

8

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №8

14

Крижанівський Анатолій Францович

05.01.1949

Громадянин України

вища

безпартійний

директор

КАФА “Плюс”

м. Шостка,

Сумська обл.

 

13

 

 

 

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №8

15

Омеляненко Олександр Сергійович

21.05.1994

Громадянин України

середня

безпартійний

соціальний працівник

Управлінні праці та соціального захисту населення

м. Шостка,

Сумська обл.

 

2

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №8

16

Педенко Людмила Олександрівна

21.12.1990

Громадянин України

вища

безпартійний

тимчасово не працює

тимчасово не працює

м. Шостка,

Сумська обл.

 

21

 

 

 

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №8

17

Пономаренко Костянтин Геннадійович

17.06.1968

Громадянин України

вища

безпартійний

приватний підприємець

приватний підприємець

 м. Шостка,

Сумська обл.

 

7

 

 

 

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №8

18

Притика Валентин Григорович

21.11.1971

Громадянин України

вища

безпартійний

приватний підприємець

приватний підприємець

 м. Шостка,

Сумська обл.

 

11

 

 

 

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №8

19

Рижов Олександр Олександрович

17.11.1986

Громадянин України

середня - технічна

безпартійний

електрогазозварювальник

Товариство з обмеженою відповідальністю торговий дім “Дизайн”

м. Шостка,

Сумська обл.

 

15

 

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №8

20

Руженко Володимир Миколайович

21.02.1986

Громадянин України

вища

безпартійний

тимчасово не працює

тимчасово не працює

м. Шостка,

Сумська обл.

 

17

 

 

 

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №8

21

Семухин Віктор Олексійович

14.01.1955

Громадянин України

середня-технічна

безпартійний

спеціаліст

Міський центр “Спорт для всіх”

м. Шостка,

Сумська обл.

 

23

 

 

 

 

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №8

22

Степанищенко Дмитро Леонідович

13.02.1976

Громадянин України

середня

безпартійний

тимчасово не працює

тимчасово не працює

 с. Ображіївка Шосткинський

 р-н

 Сумська обл.

29

 

 

 

 

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №8

23

Сухонос Віктор Володимирович

02.03.1968

Громадянин України

середня

безпартійний

старшина загону воєнізованої охорони

Комунальне Підприємство  Шосткинський казенний завод “Зірка”

м. Шостка,

Сумська обл.

 

12

 

 

 

 

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №8

24

Федоров Артем Євгенійович

02.02.1978

Громадянин України

базова вища

безпартійний

електрогазозварювальник

Публічне акціонерне товариство “Шосткинський завод хімічних реактивів”

м. Шостка,

Сумська обл.

 

16

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №8

25

Чепур Микола Володимирович

30.07.1948

Громадянин України

вища

безпартійний

комендант

Шосткинський Інститут Сумського Державного Університету

м. Шостка,

Сумська обл.

 

10

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №8

26

Шевченко Володимир Яковлевич

18.04.1965

Громадянин України

вища

безпартійний

тимчасово не працює

тимчасово не працює

м. Шостка,

Сумська обл.

 

22

 

 

 

30.09.2015

Протокол №7

Постанова №8

 

 

 

 

Голова

Шосткинської міської виборчої комісії

 

 

 

А.К. Хмельницька

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

МП

 

 

 

Секретар

Шосткинської міської виборчої комісії

 

 

 

Т.Д. Максимовська

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

  

 

 

"30" ___вересня_____2015  року

 

02.10.15

 

 

 

Міська виборча комісія працює щоденно з 09:00 до 18:00 години за адресою: місто Шостка,  вул. Леніна, 14, (ІІІ поверх, каб.30), телефон: (05449) 2-30-30

 

Увага!

9 жовтня 2015року для підготовки та проведення голосування з місцевих виборів орган ведення Реєстру складає попередній список виборців для кожної звичайної виборчої дільниці, утвореної на території, на яку поширюються його повноваження. Списки виборців на звичайних виборчих дільницях складаються органами ведення Державного реєстру виборців на основі відомостей Державного реєстру виборців.

Формування електронних файлів для виготовлення органами ведення Реєстру списків виборців при проведенні чергових місцевих виборів здійснюється централізовано Службою розпорядника Реєстру, під час якого автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система "Державний реєстр виборців" функціонує в режимі першочергового виконання завдань у межах підсистеми складання та уточнення списків виборців для виборчих дільниць.

Складені попередні списки та іменні запрошення 10-11 жовтня 2015року будуть передані дільничним виборчим комісіям.

Згідно ст.31 ЗУ «Про місцеві вибори»:

 «2. Дільнична виборча комісія звичайної виборчої дільниці надсилає або доставляє в інший спосіб кожному виборцю іменне запрошення, отримане від органу ведення Державного реєстру виборців, яким повідомляє про включення його до попереднього списку виборців відповідної виборчої дільниці, назви всіх місцевих виборів, у яких йому пропонується голосувати, адресу дільничної виборчої комісії, її номер телефону і розпорядок роботи, а також про час і місце голосування. Виборцям, стосовно яких у списку виборців є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно, одночасно повідомляється, що їм буде надана можливість проголосувати за місцем перебування. Такі іменні запрошення надсилаються (доставляються) виборцям не пізніш як за 10 днів до дня голосування».

Якщо Ви до 15 жовтня 2015 року не отримали іменні запрошення або в іменних запрошеннях вказані недостовірні відомості просимо Вас негайно звернутись до дільничної виборчої комісії (адреса вказана на запрошенні) або до відділу ведення Державного реєстру виборців, який знаходиться на вулиці Горького,4,  1 поверх, каб. 3,7 праворуч. При собі мати  паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, недавно прийнятих до громадянства України). Це необхідно для виправлення помилок в уточнених списках виборців.

 

 

 30.09.15

 

 

 

Рішення № 3 від 11.09.15 року

 

ВІДОМОСТІ

про утворення територіальних виборчих округів

з виборів депутатів

 

міської ради

(Верховної Ради Автономної Республіки Крим, назва обласної, районної  у місті ради)

 

 

Номер

територіального

виборчого

округу

Опис меж територіального

 виборчого округу

Орієнтовна

 кількість

виборців в окрузі

590852/1

м. Шостка, вул. Гагаріна, вул.Західна, вул.Кооперативна, вул.Перекопська, вул.Піщана, вул.Поліська, вул.Річна, вул.Фабрична, вул.Хуторська, вул.Ярославського, пров.Перекопський 1-й, пров.Перекопський 2-й, пров.Хуторський, пров.Ярославського

781

590853/2

м. Шостка, вул.Депутатська: 10-12,15/1,17; вул.Луначарського: 8,15,17; вул.Урицького, вул.Щедріна:

пров.Депутатський, пров.Щедріна

2197

590854/3

м. Шостка, вул.К.Маркса: 1-19; вул.Прорізна,  вул.Щербакова, пров.Прорізний

2286

590855/4

м. Шостка, вул.Дзержинського: 4А,5,6А,6; вул.Шевченка, пров.Шевченка

2092

590856/5

м. Шостка, вул.Героїв Хасана, вул.Горького: 4,24; вул.Кірова: 7, 9-11,13

1049

590856/6

м. Шостка, вул.Кірова: 15А, 15-17, вул.Ціолковського: 4,6,8

1259

590857/7

м. Шостка, вул.Дзержинського: 5А,7-10; вул.Ціолковського: 12,14,16,22,24

2242

590858/8

м. Шостка, вул.Дзержинського: 1-4;

вул.Кірова: 12А-12,14,19-21А

2164

590859/9

м. Шостка, вул.Горького: 3,5-9; вул.Депутатська: 2-9,13;

вул.К.Маркса: 21,23,25,27; вул.Комуністична: 1-3,5

1866

590860/10

м. Шостка, вул.Горького: 1,3А; вул.Комуністична: 3А,-4;

вул.Леніна: 5А,5,9

1051

590861/11

м. Шостка, вул.Белінського, вул.Герцена, вул.Горького: 20; вул.К.Маркса: 22,24,26,29-31,33/2,35; вул.Крилова, вул.Леніна: 15А; вул.Луначарського: 1-7,9-13; вул.Матросова, вул.Набережна, вул.Пушкіна, вул.Радянська, вул.Фрунзе, пров.Набережний

1635

590862/12

м. Шостка, вул.Кірова: 2-4,8; вул.К.Лібкнехта,

вул.Комуністична: 6-12А;

вул.Леніна: 8,10-12,16-20,26-57,79;

вул.Ф.Енгельса, пров.Ф.Енгельса

2297

590863/13

м. Шостка, вул.Марата: 19-24;

вул.Миру: 13,15,49-51

1253

590864/14

м. Шостка, вул.Б.Хмельницького, вул.Володарського, вул.Воровського, вул.Галана, вул.Гречка, вул.Єсеніна, вул.Котовського, вул.Литвинова: 14-53; вул.Маяковського, вул.Моргуна: 82-106; вул.Олексієва, вул.Першотравнева, вул.П.Мирного, вул.С.Лазо, вул.Суворова, вул..Сумська, вул.Ушинського, вул.Фурманова, вул.Шолохова, вул.Щорса, вул.9-ї П’ятирічки, пров.Володарського, пров.Воронізький, пров.Котовського, пров.Олексієва, пров.Сумський, пров.Тельмана, пров.Ушинського 1-й пров.Ушинського,     2-й пров.Чапаєва, пров.Щорса, пров.9-ї П’ятирічки

2015

590865/15

м. Шостка, вул. Воронізька, вул.. Київська, вул.Разіна, вул.Чкалова, пров.Чкалова

1167

590865/16

м. Шостка, вул.Авіації, вул.Бакинських Комісарів,  вул.Докучаєва, вул.Кармелюка,   вул.Моргуна: 3-80; вул.Нахімова, вул.Островського, вул.Південна, вул.Шалімова, вул.40 років Жовтня, пров.Авіації, пров.Бакинських Комісарів

1060

590866/17

м. Шостка, вул.Ватутіна, вул.Гайдара, вул.Димитрова, вул.І.Франка, вул.Комарова, вул.Корнійчука, вул.Коротченка, вул.Лермонтова; вул.Лесі Українки, вул.О.Кобилянської, вул.Осипенка, вул.Паризької Комуни, вул.Пролетарська, вул.П.Тичини, вул.Садова, вул.Тельмана, вул.Ушакова, вул.Чапаєва, вул.9-го Травня, пров.Ватутіна 1-й, пров.Ватутіна 2-й, пров.Комарова, пров.Коротченка 1-й, пров.Коротченка 2-й, пров.О.Кобилянської, пров.Ушакова

1501

590867/18

м. Шостка, вул.Артема, вул.Войкова, вул.Гончарова, вул.Грибоєдова, вул.Калініна, вул.Кожедуба, вул.Красна Поляна, вул.Кшенського, вул.Леніна: 6; вул.Литвинова: 1,13;

вул.Миру: 14,18; вул.Молодіжна, вул.Павлова, вул.Ціолковського: 1-3,5-5-А,7,9А,-11,13А,13,15,17-21А,23,25-29А; вул.Челюскінців, вул.2-го Вересня, пров.Артема, пров.Войкова, пров.Маяковського, пров.Молодіжний, пров.Павлова,

пров.2-го Вересня

1804

590868/19

м. Шостка, вул.Марата: 24-А-25,28А,28,41-45;

вул.Привокзальна

1833

590869/20

м. Шостка, вул.К.Маркса: 32,43А,43,45,47,49А;

вул.Миру: 2-5,8-11

2208

590870/21

м. Шостка, вул.К.Маркса: 28-28Б,37-42,44,46; вул.Леніна: 23; вул.Миру: 7,12;

вул.9-го Січня, пров.Короленка: 1-5,7-9

1735

590871/22

м. Шостка, вул.К.Маркса: 49,51; вул.Короленка,

вул.Леніна: 73(в/ч),73; вул.Марата: 26,30

1415

590872/23

м. Шостка, вул.Декабристів, вул.К.Маркса: 55-103;  вул.Некрасова:         1-15А,17-19,21-38;

вул.Онупрієнка: 5-9,72; вул.Партизан, вул.Петровського, пров.Некрасова, пров.Онупрієнка

1770

590873/24

м. Шостка, вул.Баумана, вул.Марата: 32/1,47; пров.Короленка: 6; пров.Марата

2149

590874/25

м. Шостка, вул.Марата: 30А; вул.Робоча

2153

590875/26

м. Шостка, вул.Ветеринарна, вул.Онупрієнка: 11,17А,17; вул.6-ї Гвардійської Дивізії

2275

590876/27

м. Шостка, вул.Некрасова: 16А,,20А,20;               

1078

590876/28

м. Шостка, вул.Некрасова: 16, вул.Онупрієнка: 15  

1239

590877/29

вул.Жовтнева, вул.Колгоспна, вул.Колодка, вул.Механізаторів, вул.Піонерська, вул.Сакко і Ванцетті, вул.Червонофлотська, вул.Чехова, вул.3-ї П’ятирічки, пров.Колгоспний, пров.Піонерський, пров.Червонофлотський 1-й, пров.Червонофлотський 2-й, пров.Чехова, пров.3-ї П’ятирічки

1794

590878/30

м. Шостка, вул.Бабушкіна: 2,3/3,3,5-10, 13-17,19,21,23, 25,27,31,33, 35,37,39; вул.Комсомольська,  вул.Красна: 3, 5,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31,35,37,39,; вул.Кутузова, пров. Красний,9;   вул. Менделєєва

1126

590878/31

м. Шостка, вул.Лісова,  вул.Тимірязєва, вул.Ясна Поляна, пров.Бабушкіна, пров.Тимірязєва, пров.Ясна Поляна

1175

590879/32

м. Шостка, вул.Березова Роща: 1-29,33,39,41; вул.Джамбула, вул.Коцюбинського, вул.Менжинського, вул.О.Кошового, вул.Орджонікідзе: 5,7,9,13-48; вул.Пархоменка, вул.Свердлова, вул.Східна, вул.Халтуріна: 1-34,49-65А; вул.Чайковського: 1-41; вул.Червоноармійська, вул.Чернишевського, вул.Шаумяна, пров.Джамбула 1-й, пров.Джамбула 2-й, пров.Джамбула 3-й, пров.Джамбула 4-й, пров.Джамбула 5-й,пров.Джамбула 6-й,  пров.Менжинського, пров.Свердлова, пров.Східний, пров.Чайковського, пров.Червоноармійський, пров.8-го Березня

1872

590880/33

м. Шостка, вул.Куйбишева, вул.Орджонікідзе: 1-4,6,11-12; вул.Халтуріна: 35,37; пров.Куйбишева, пров.Халтуріна

1579

590881/34

м. Шостка, вул.Березова Роща: 30-32,34-38,40,42-111; вул.Будівельна, вул.Крупецька, вул.Лобачевського, вул.Ломоносова, вул.Нова, вул.Новаторів, вул.Орджонікідзе: 8,10; вул.Перемоги, вул.Північна, вул.Польова, вул.Спортивна, вул.С.Стальського, вул.Степова, вул.Трудова, вул.Тургенєва, вул.Чайковського: 43-45; вул.40 років Компартії України, вул.8-го Березня, пров.Будівельний, пров.Ломоносова, пров.Спортивний, пров.С.Стальського

1428

590882/35

м. Шостка, вул.Бабушкіна: 39А, 39Б,41А,41,43

1045

590882/36

м. Шостка, вул.Бабушкіна: 26,28; вул.Вінниця, вул.Красна: 1; пров.Вінниця 1-й, пров.Вінниця 2-й, пров.Вінниця 3-й, пров.Красний: 1,  5, 7

1293

 

 

 

Голова Шосткинської міської виборчої комісії                                             Хмельницька А.К.  

 

 

 

Секретар  Шосткинської міської виборчої комісії                                           Максимовська Т.Д.  

 

12.09.15

 

 

 

 

Склад Шосткинської  міської виборчої комісії :

 

 

Міська виборча комісія працює щоденно з 09:00 до 18:00 години за адресою: місто Шостка,  вул. Леніна, 14, (ІІІ поверх, каб.30), телефон: (05449) 2-30-30

 

 

п п

Прізвище,

 ім'я, по батькові

 

  Посада

 

Суб'єкт подання

 

Хмельницька

Аліна Костянтинівна

  Голова комісії

Народна Партія

Леоненко

Ганна Йосипівна

  Заступник голови комісії

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

Максимовська

Тетяна Дмитрівна

  Секретар комісії

Політична Партія "Опозиційний блок"

Громило

Наталія Панасівна

  Член комісії

Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

Єфремова

Марія Павлівна

  Член комісії

Політична Партія "Опозиційний блок"

Кисельова

Ніна Василівна

  Член комісії

Політична Партія "Опозиційний блок"

Коверсун

Людмила Едуардівна

  Член комісії

Політична партія  «Радикальна Партія Олега Ляшка»

Кулик

Галина Вікторівна

  Член комісії

Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

Мороз

Ганна Олександрівна

  Член комісії

Політична партія "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

10 

Ніпод

Лариса Леонідівна

  Член комісії

Політична партія "Нова держава"         

11 

Онищенко

Тетяна Миколаївна

  Член комісії

Політична партія "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

12 

Пендраковська

Світлана Леонідівна

  Член комісії

Ліберальна партія України

13 

Породько

Галина Дмитрівна

  Член комісії

Політична партія  "ВІДРОДЖЕННЯ"

 

14 

Пустинник

Дмитро Васильович

  Член комісії

Політична партія  «Радикальна Партія Олега Ляшка»

15 

Тимошенко

Тетяна Никифорівна

  Член комісії

Політична партія "Воля народу"

16 

Тіліченко

Олександр Вікторович

  Член комісії

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

17 

 Харитонова

Олена Вікторівна

  Член комісії

Політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

18 

 Шинко

Тереса Мар'янівна

  Член комісії

Політична партія  «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»

 

 

 

09.09.15

http://www.shostka-rada.gov.ua/government/miska_rada/rozpodl_deputatv_shostkinsko_msko_radi_v_sklikannya_po_okrugam