Новини

20 червня 2019 року  відбулося засідання координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми.

Робота координаційної ради спрямована на вирішення та координацію дій з питань сімейної, гендерної та демографічної політики, соціального захисту сімей, жінок та дітей, запобігання домашньому насильству та торгівлі людьми.

Згідно з затвердженим планом роботи координаційної ради на 2019 рік на засіданні розглянуто наступні  питання:

- про стан проведення інформаційно- роз’яснювальної роботи  з питань ґендерної рівності в сфері зайнятості, недопущення дискримінації за ознакою статі, забезпечення рівних можливостей жінок та чоловіків щодо кар’єрного зростання та рівня оплати серед роботодавців та осіб, які звернулися до служби зайнятості;

-  про стан проведення інформаційно-просвітницької  роботи з питань протидії торгівлі людьми, запобігання домашньому насильству та насильству за ознакою статі під час літньої оздоровчої кампанії;

- про  захист прав жертв домашнього насильства у світлі змін у законодавстві України;

-   про виконання управлінням освіти та навчальними закладами міста повноважень у сфері запобігання  та протидії домашньому насильству в частині цієї  роботи з педагогічними працівниками.

Членами координаційної ради обговорено питання щодо проведення інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, який відзначається 30 липня.

Також розглянуто  питання необхідності створення мобільної бригади соціально- психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Під час роботи координаційної ради кожен із присутніх на засіданні взяв активну участь у обговоренні питань порядку денного.

За підсумками засідання прийнято відповідні рішення.

21.06.2019 15:21

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua