Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Місцеві вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Державні закупівлі

 Послуги

 Статистика

 Економіка

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

ПЛАНИ РОБОТИ 

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

 

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

 

   

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА 

 

 

 ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

 ПРЕДСТАВНИЦТВО

 ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

 

 

 

 

 

 

ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

КАРТА ШОСТКИ

 

 

 

 

№ 332 від 02.10.12

Розглянувши заяви від громадян міста, керуючись Законом України “Про регулювання містобудівної діяльності”,  ДБН 360-92** «Планування і забудова міських і сільських поселень» виконком міської ради  

 

 ВИРІШИВ:

 1. Дати дозвіл Мачульському Борису Михайловичу на будівництво гаражу розміром 5,0х8,0м на власній земельній ділянці на вулиці ##############
 2. Дати дозвіл Нечай Любові Олексіївні на знесення гаражу та будівництво на його місці нового гаражу розміром 3,5хє5,0м на вулиці ##############
 3. Дати дозвіл Кікоть Наталії Володимирівні на будівництво житлової прибудови до будинку розміром 4,8х10,3м, веранди розміром 2,6х8,5м, тамбуру до бані розміром 2,8х3,55м, гаражу розміром 8,3х5,3м, сараю розміром 5,1х3,5м на вулиці ##############.
 4. Дати дозвіл Чмих Ганні Георгіївні на знесення всіх господарських споруд та будівництво прибудови до будинку розміром 2,8х8,0м, будівництво сараю з погрібом розміром 4,5х10,5м, прибудову до нього сараїв розміром 2,5х7,0м та 1,5х3,0м та будівництво гаражу розміром 4,5х6,3м на вулиці ##############
 5. Дати дозвіл Овсієнку Анатолію Васильовичу на будівництво прибудови до будинку розміром 4,1х4,0м під кухню та кладову, переобладнати частину сіней під санвузол та будівництво гаражу розміром 4,6х5,3м на вулиці ##############.
 6. Дати дозвіл Трухачовій Ірині Михайлівні, Трухачову Євгену Олеговичу на знесення сіней та будівництво прибудови до будинку розміром 11,6х5,5м під кухні розміром 3,0х5,5м, 2,8х5,5м, санвузол та коридор, прибудови до будинку розміром 2,0х4,8м для розширення житлової кімнати на власній земельній ділянці на провулку ##############.  
 7. Дати дозвіл Сухецькому Петру Михайловичу на будівництво прибудови до будинку розміром 2,9х9,0м під житлову кімнату та коридор, прибудови до будинку гаражу розміром 4,0х8,0м, переобладнання в будинку частини житлової кімнати під коридор та санвузол, частину кухні під коридор та комору, улаштування навісу до будинку розміром 9,7х3,2м на власній земельній ділянці на вулиці ##############.
 8. Дати дозвіл Федоткіній Тамарі Петрівні на будівництво прибудови до будинку розміром 5,9х4,2м під кухню та санвузол, прибудови до будинку розміром 2,65х4,0м під коридор, будівництво сараю з погребом розміром 6,0х12,0м та будівництво бані розміром 3,0х4,0м на власній земельній ділянці на вулиці ##############.
 9. Дати дозвіл Сірік Вікторії Юріївні на будівництво житлового будинку розміром 11,5х9,5м з мансардним поверхом та прибудови до нього гаражу розміром 4,5х9,0м на власній земельній ділянці на вулиці ##############.
 10. Дати дозвіл Великоконь Олені Петрівні на будівництво прибудови до будинку розміром 3,5х4,3м під веранду,  переобладнання частини коридору під санвузол та будівництво сараю розміром 3,9х8,1м на вулиці ##############.
 11. Забудовникам до будівництва приступити після отримання будівельних паспортів забудови земельних ділянок та дозволів на початок виконання будівельних робіт.
 

 
 
 
 
КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ 
 
 
 ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК "СВЕМА"

ПРЕЗЕНТАЦІЙНИЙ ВІДЕОРОЛІК

МІСТА  ШОСТКА

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ВІРТУАЛЬНА ВИСТАВКА

ПРОМИСЛОВИХ

ПІДПРИЄМСТВ МІСТА

 СТАТИСТИКА  

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ НС 

 

 

УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА

СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ

СЛУЖБА У СПРАВАХ 

ДІТЕЙ

ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ

СЛУЖБ ДЛЯ СІМ'Ї,ДІТЕЙ 
ТА МОЛОДІ


УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ 

освіта

ЦЕНТРАЛЬНА

РАЙОННА ЛІКАРНЯ 

црл шостка

ШОСТКИНСЬКА ОДПІ 

ШОСТКИНСЬКЕ МІСЬКРАЙОННЕ

УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

пенсионный фонд шостка

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА  

ОРГАНІЗАЦІЯ УСВА

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"