Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Місцеві вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Державні закупівлі

 Послуги

 Статистика

 Економіка

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

ПЛАНИ РОБОТИ 

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

 

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

 

   

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА 

 

 

 ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

 ПРЕДСТАВНИЦТВО

 ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

 

 

 

 

 

 

ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

КАРТА ШОСТКИ

 

 

 

 

№ 315 від 02.10.12

Про готовність об’єктів

житлово-комунального

господарства до роботи

в осінньо-зимовий період 2012-2013 років

 

Розглянувши стан готовності об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років виконком міської ради відзначає, що підприємствами відповідно до затверджених заходів проведена певна робота щодо підготовки житлового фонду та об’єктів водо-, теплопостачання до зимового періоду експлуатації.

Житлово-експлуатаційними та ремонтно-будівельними підприєм-ствами в ході проведення підготовки житлового фонду до експлуатації в осінньо-зимовий період 2012-2013 років відремонтовано покрівель в обсязі 15,4 тис. кв. метрів. Виконано в основному ремонт запірної арматури  та заміну  аварійних дільниць  на внутрішньо-будинкових мережах  та ремонт обладнання систем тепло- водопостачання.

Повністю підготовлені до роботи в осінньо-зимовий період об'єкти соціальної сфери.

Проведена перевірка стану готовності теплових господарств житлового фонду та об'єктів соціальної сфери з участю представників інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю. Складено та підписано акти та паспорти готовності об'єктів до роботи в опалювальний період.

Комунальним підприємством «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» підготовлено до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років всі артезіанські свердловини, каналізаційні та водопровідні насосні станції та виконано необхідний ремонт на очисних спорудах. Промито 9,7 км. водопровідних та 11,0 км. каналізаційних мереж. Замінено 90 метрів аварійних дільниць водопровідних мереж.

Теплопостачаючими підприємствами в цілому виконано заплановані роботи по підготовці теплових мереж та обладнання на джерелах тепла.

Дорожньо-експлуатаційними підприємствами проведено ремонт асфальтного покриття міських доріг в обсязі 4200 кв.м. Підготовлено спеціалізовану прибиральну техніку та частково заготовлено протиожеледну суміш для утримання доріг та тротуарів в зимовий період.

Але поряд з цим необхідно відзначити, що роботи по ремонту покрівель, які проводились житлово-експлуатаційними та ремонтно-будівельними підприємствами не вирішують питання відновлення технічного стану та забезпечення їх надійної експлуатації в зимовий період. Для вирішення даної проблеми необхідна корінна реконструкція рубероїдних покрівель в житлових будинках забудови 60-70 років та збільшення обсягів виконання капітального ремонту шатрових покрівель.. Житлово-експлуатаційними підприємствами недостатньо ведеться робота по відновленню теплової ізоляції внутрішньо-будинкових мереж, промиванню опалювальних систем, утепленню житлових будинків.

Теплопостачаючі  підприємства не повністю розрахувалися за спожитий в минулому опалювальному сезоні природний газ.

З метою забезпечення своєчасної підготовки житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Інформацію начальника управління житлово-комунального господарства (Краснощока М.І..) про готовність об'єктів житлово-комунального господарства до осінньо-зимового періоду 2012-2013 років прийняти до відома.

2 Визнати роботу ТОВ ШП "Харківенергоремонт", ТОВ "Шостка-тепло" щодо погашення заборгованості за спожитий природний газ у минулому опалювальному періоді недостатньою.

3 Враховуючи надані акти і паспорти готовності  житлових будинків та об'єктів соціальної сфери, продовжити роботи по усуненню виявлених недоліків в підготовці об'єктів до осінньо-зимового періоду 2012-2013 років.

4. Керівникам теплопостачаючих підприємств та підприємств по обслуговуванню житлового фонду забезпечити початок опалювального періоду 2012-2013 років у відповідності з вимогами чинного законодавства України.

5 Рекомендувати керівникам ТОВ  ШП "Харківенергоремонт" (Будашний М.С.), ТОВ "Шостка-тепло" (Чичак Д.Д.) забезпечити подальше погашення заборгованості за спожитий природний газ у 2011-2012 роках та поточну проплату в опалювальний період 2012-2013 років.

6 Керівникам підприємств та установ бюджетної сфери забезпечити погашення боргів за спожиту в минулому опалювальному періоді теплову енергію та своєчасні розрахунки за спожиті комунальні послуги і енергоносії в осінньо-зимовий період 2012-2013 років.

7. Рекомендувати філії Шосткинський РЕМ ПАТ "Сумиобленерго" (Дроздову М.В.) щомісячно погоджувати у встановленому порядку скориговані графіки дискретної (на окремі години доби) подачі електроенергії окремим енергоємним споживачам міста для введення їх при необхідності.

8. Керівники підприємств, обслуговуючим житловий фонд міста, активізувати роботу по проведенню дератизації та дезинсекції в підвальних приміщеннях житлових будинків.

9.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Пустовіта В.Є.

 

ДОВІДКА

про стан підготовки  житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років

З метою забезпечення підготовки об'єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років на засіданні виконкому 30.05.12р. було затверджено основні заходи щодо підготовки житлово-комунальних підприємств до роботи в наступний осінньо-зимовий період. Відповідно до затверджених заходів підприємствами була розпочата робота по їх виконанню. Всі теплопостачаючи підприємства міста провели гідравлічні випробування теплових мереж. Складено графіки проведення робіт по усуненню виявлених пошкодження теплових мереж на підставі актів проведених випробувань. В ході проведених робіт по підготовці мереж до опалювального періоду теплопостачаючими підприємствами міста було замінено теплових мереж протяжністю 2096м.. що на 49% більше ніж в 2011 році.

 Одночасно проведено заплановані роботи по ремонту тепломеханічного обладнання на джерелах тепла. Після заповнення теплових мереж  ТОВ ШП "Харківенергоремонт" виявлено додаткові пошкодження. На сьогодні закінчуються роботи по їх усуненню

Стан розрахунків теплопостачаючих підприємств за спожитий природний газ в опалювальний період 2011-2012 роки слідючи:

на 20.09.2011 року

Назва підприємства

тис.грн.

ТОВ “Шостка – тепло”

4392,0

КП ШКЗ “Імпульс”

3762,0

ТОВ ШП «Харківенергоремонт»

27272,0

Всього

35429,0

 

 

 

 

 

 

 

 В ході підготовки житлового фонду особлива увага приділяється ремонту покрівель житлових будинків. Станом на 20.09.12 року силами житлово-експлуатаційних та ремонтно-будівельних підприємств відремонтовано покрівель:

- поточний ремонт – 11,2 тис.м2

- капітальний ремонт – 4,2тис. м2., що на 19% більше ніж в 2011 році. Але проблеми з протіканням покрівель залишаються і житлово-експлуатаційні організації в даний час прикладають максимум зусиль щоб задовольнити звернення мешканців міста щодо ремонту покрівель.

Проводиться ревізія запірної арматури на внутрішньо будинкових інженерних мережах, ремонт дверей та скління вікон в під’їздах.

Виконано заміну аварійних дільниць внутрішньо-будинкових мереж тепло-водопостачання.

Повністю підготовлені до роботи в осінньо-зимовий період об’єкти соціальної сфери.

Комунальним підприємством  ВУВКГ в ході підготовки водопровідно-каналізаційного господарства до зимового періоду експлуатації замінено водопровідних мереж 90 м. Промито 9,7 км. водопровідних мереж та 10,95 км. каналізаційних мереж. Підготовлено в повному обсязі до роботи в осінньо-зимовий період всі водопровідні та каналізаційні насосні станції та  артезіанські свердловини.  На очисних спорудах виконано запланований капітальний ремонт аеротенка №4 та ряд інших робіт. Для підготовчих робіт підприємство використало власних коштів на суму 493,4 тис. грн.

Дорожньо-експлуатаційними підприємствами виконано поточний ремонт асфальтного покриття площею 4200 кв. метрів. Підготовлено спеціалізовану прибиральну техніку та частково заготовлено протиожеледну суміш для утримання доріг та тротуарів в зимовий період.

Проводяться роботи по енергозбереженню та скороченню споживання природного газу.

ТОВ ШП "Харківенергоремонт" проведено передбачені заходами роботи по оснащенню приладами обліку відпуску теплової енергії на котельних №2,3

 

 СПИСОК

запрошених на засідання виконкому з питання  “Про готовність об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період

2012-2013 років”

 

 1. Цьомка Микола Іванович                            - заступник директора КЗ “Імпульс”
 2. Ляшко Володимир Всеволодович     - начальник ЖКВ КЗ “Імпульс”
  1. Міхньов Олександр Миколайович     - директор КП ВУВКГ "Водоканал"
   1.  Ковбаса Іван Григорович                  - директор КП "Шостка-Зеленбуд"
   2.  Єпік Олександр Анатольович           - начальник КП “Міськсвітло”
   3.  Наймитенко Антоніна Миколаївна    - начальник управлінням освіти
   4.  Штогрін Олег Теофілович                 - головний лікар ЦРЛ
    1. Баглай Інна Миколаївна                       - в.о. головного державного лікаря міськ СЕС
    2. Фатун Ігор Михайлович                     - начальник відділу культури і туризму
    3. Ляшенко Віктор Михайлович            - директор КП “Енергія”
    4.  Ковальов Олег Юрійович                          - директор ТОВ “Жилкомсервіс”
    5.  Цецерський Едуард Миколайович    - директор ПП “ЖЕУ – 1”
    6. Строкач Анатолій Михайлович         - директор ТОВ "Шосткажитлосервіс”
    7.  Трегуб Олексій Юрійович                - директор КП “Укржилкомфорт”
     1. Крижанівський Анатолій Франсович  - директор ПП "Івушка-Шостка"
      1.  Голушко Ольга Іванівна                       - начальник фінансового управління
 3. Кривой Микола Ільїч                         - в.о. начальника Шосткинського управління по експлуатації газового господарства
 4. Чичак Дмитро Дмитрович                 - директор ТОВ "Шостка-тепло"
  1. Будашний Микола Семенович           - виконавчий директор ТОВ ШП "Харківенергоремонт"
  2. Дроздов Микола Васильович            - начальник філії Шосткинський РЕМ

 

 

 


СПИСОК

виступаючих на засідання виконкому з питання

“Про готовність об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років”

 

 1. Будашний Микола Семенович          - виконавчий директор ТОВ ШП "Харківенергоремонт"
 2. Міхньов Олександр Миколайович    - директор виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства
 3. Ковальов Олег Юрійович                 – директор ТОВ "Жилкомсервіс"

 

 

 
 
 
 
КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ 
 
 
 ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК "СВЕМА"

ПРЕЗЕНТАЦІЙНИЙ ВІДЕОРОЛІК

МІСТА  ШОСТКА

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ВІРТУАЛЬНА ВИСТАВКА

ПРОМИСЛОВИХ

ПІДПРИЄМСТВ МІСТА

 СТАТИСТИКА  

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ НС 

 

 

УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА

СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ

СЛУЖБА У СПРАВАХ 

ДІТЕЙ

ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ

СЛУЖБ ДЛЯ СІМ'Ї,ДІТЕЙ 
ТА МОЛОДІ


УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ 

освіта

ЦЕНТРАЛЬНА

РАЙОННА ЛІКАРНЯ 

црл шостка

ШОСТКИНСЬКА ОДПІ 

ШОСТКИНСЬКЕ МІСЬКРАЙОННЕ

УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

пенсионный фонд шостка

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА  

ОРГАНІЗАЦІЯ УСВА

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"