Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Місцеві вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Державні закупівлі

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

ПЛАНИ РОБОТИ 

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

 

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2018

 

   

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА 

 

 

 ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

 ПРЕДСТАВНИЦТВО

 ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

 

 

 

 

 

 

ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

КАРТА ШОСТКИ

 

 

 

 

№ 168 від 30.05.12

Про планування, звбудову та

інше використання територій

міста

 

Розглянувши заяви від організацій, установ, громадян міста, матеріали попереднього погодження з наглядовими органами, керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ :

    1. Дати дозвіл ############ на перепланування квартири № ##################################.

    2. Дати дозвіл ############, ############, ############ (до шлюбу ############) ############, ############на перепланування квартири № ############ в будинку № ############ на вулиці К.Маркса…

 

11. Дати дозвіл ############ на будівництво господарчої споруди розміром 5,0х3,5м в блоці з існуючими біля будинку №## (###) на вулиці Южній…

 

14. Дати дозвіл інваліду з порушенням опірно-рухового апарату ############ терміном на три роки встановлення металевого гаражу розміром 3,2х5,6м в районі будинку №## (#########) на вулиці ############  (згідно узгодженого викопіювання).       

15. Дати дозвіл інваліду з порушенням опірно-рухового апарату ############ на продовження терміном на три роки розміщення  металевого гаражу розміром 3,2х4,5м на вулиці ############ в районі насіннєвої інспекції.

16. Дати дозвіл ############ на реконструкцію торгового кіоску (в межах земельної ділянки, яка надана в оренду) в районі будинку № ## (########) на вулиці Короленка.

17. Дати дозвіл ############ на реконструкцію торгового кіоску (в межах земельної ділянки, яка надана в оренду) в районі будинку №## (############) на вулиці Онупрієнка.

18. Дати дозвіл ############### на реконструкцію нежитлового вбудованого приміщення підвалу під магазин промислових товарів на вулиці Кірова,##.

19. Дати дозвіл ############, ############ на улаштування вхідного тамбуру розміром 2,6х2,0м до запроектованої візаж-студії в будинку №## (##) на вулиці К.Маркса.

 

 

20. Внести зміни до п.1.3. рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради від 23.07.2010р.  № 215 «Про погодження актів готовності об’єктів до експлуатації» уточнивши загальну площу погодженого об’єкту – 153,4 кв.м. замість – 155,34 кв.м. 

21. Дати дозвіл ############ на будівництво гаражу розміром 5,0х7,0м в громадській організації споживачів електроенергії  «Привокзальний» (ділянка №###).

21.1. Визнати таким, що втратив чинність пункт 13 рішення виконавчого комітету від 28.09.2006р. №281 «Про планування, забудову та інше використання територій міста» в зв’язку з добровільною відмовою заявника ############  (ділянка № ##).

22.  Дати дозвіл ############ на будівництво гаражу розміром 6,0х4,0м в громадській організації споживачів електроенергії  «Лада» (ділянка № ##).

23.  Дати дозвіл ############ на будівництво гаражу розміром 6,0х4,0м в громадській організації споживачів електроенергії  «Майський» (ділянка № ####).

24.  Дати дозвіл ########## на будівництво гаражу розміром 6,0х4,0м в громадській організації споживачів електроенергії  «Привокзальний» (ділянка № ###).

24.1. Визнати таким, що втратив чинність пункт 3.266 рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради народних депутатів від 23.10.92р. №335 «О включении в автокоопертивы граждан города, имеющих в личном пользовании автомототранспорт и переоформлении мест под гаражи. О регистрации автокооператива.» в зв’язку з добровільною відмовою заявника ############ (ділянка №##).

25.  Дати дозвіл ############на будівництво гаражу розміром 6,0х4,0м в громадській організації споживачів електроенергії  «Депутатський» (ділянка № ##).

26.  Дати дозвіл ############ на будівництво гаражу розміром 6,0х8,0м в громадській організації споживачів електроенергії  «Депутатський-1» (ділянка № ##).

27. Дати дозвіл ############ на будівництво гаражу розміром 4,4х7,2м в громадській організації споживачів електроенергії  «Ветеран» (ділянка № ##) по вулиці Леніна.

28. Внести уточнення до пункту 3 рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради від 29.11.2000р. №321 «Про надання в приватну власність земельних ділянок для гаражного будівництва» і визнати фактичний розмір гаражу 6,3х7,0м.

29. Внести уточнення до пункту 4 рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради від 27.08.98р. №210 «Про надання земельних ділянок організаціям, установам, громадянам міста та згоду на будівництво» і визнати фактичний розмір гаражу 6,4х4,4м.

30. Дати дозвіл ############, ############ на перепланування квартири №66 (шістдесят шість) в будинку №28 (двадцять вісім) на вулиці ############ за рахунок будівництва балкону розміром 1,0х3,0м.

 

31. Дати дозвіл ############ на реконструкцію нежитлового приміщення-магазину продовольчих товарів під аптеку на вулиці ############ ,14 (чотирнадцять).

32. Дати дозвіл ############ на переобладнання орендованої частини нежитлового приміщення другого поверху торговельного центру «ПЛЮС» загальною площею 190,0 кв.м по вулиці Леніна,20 (двадцять) для організації кінозалу.

 33. Внести зміни до п.1.6 рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради від 25.12.2006р.  №384 «Про затвердження  актів державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів» уточнивши загальну площу  об’єкту – 686,3кв.м. замість – 678,1кв.м.

34. Дати дозвіл ФОП ############ на розробку проектно-кошторисної документації для розширення існуючої майстерні по ремонту меблів за рахунок прибудови розміром 8,0х34,0м на вулиці Ціолковського, ###.

34.1. Вважати таким, що втратив чинність пункт 12 рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради від 29.02.2012р. №61 «Про планування, забудову та інше використання територій міста» в зв’язку з прийняттям даного.

 

 
 
 
 
КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ 
 
 
 ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК "СВЕМА"

ПРЕЗЕНТАЦІЙНИЙ ВІДЕОРОЛІК

МІСТА  ШОСТКА

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ВІРТУАЛЬНА ВИСТАВКА

ПРОМИСЛОВИХ

ПІДПРИЄМСТВ МІСТА

 СТАТИСТИКА  

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ НС 

 

 

УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА

СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ

СЛУЖБА У СПРАВАХ 

ДІТЕЙ

ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ

СЛУЖБ ДЛЯ СІМ'Ї,ДІТЕЙ 
ТА МОЛОДІ


УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ 

освіта

ЦЕНТРАЛЬНА

РАЙОННА ЛІКАРНЯ 

црл шостка

ШОСТКИНСЬКА ОДПІ 

ШОСТКИНСЬКЕ МІСЬКРАЙОННЕ

УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

пенсионный фонд шостка

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА  

ОРГАНІЗАЦІЯ УСВА

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"