Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Місцеві вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Державні закупівлі

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

ПЛАНИ РОБОТИ 

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

 

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2018

 

   

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА 

 

 

 ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

 ПРЕДСТАВНИЦТВО

 ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

 

 

 

 

 

 

ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

КАРТА ШОСТКИ

 

 

 

 

№ 135 від 26.04.12

Про планування, забудову та інше використання міста

 

 

 

      Розглянувши заяви від організацій, установ, громадян міста, матеріали попереднього погодження з наглядовими органами, керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ :

    1. Дати дозвіл ############# на перепланування квартири №## (########) в будинку №## (########) на вулиці Леніна.

    2. Дати дозвіл #############, #############, ############# на перепланування квартири №## (########) в будинку №##(###) на провулку Красному за рахунок будівництва балкону розміром 2,1х5,3м.

    3. Дати дозвіл #############, #############, #############, #############на перепланування квартири №## в будинку №## на вулиці Дзержинського за рахунок будівництва балкону розміром 1,0х3,0м (під існуючим балконом на другому поверсі).

4. Дати дозвіл #############на перепланування квартири №## в будинку № ## на вулиці Робочій за рахунок будівництва балкону розміром 5,8х1,2м.

      5. Дати дозвіл #############на реконструкцію магазину продовольчих товарів та нежитлового прибудованого приміщення по вулиці Дзержинського,##  під складські та офісні приміщення.

       6. Дати дозвіл ТОВ «Кловін Україна» на розширення запланованого цеху по виробництву синтетичних миючих засобів  за рахунок приєднання частини гаражних боксів та адміністративно-побутових приміщень, які знаходяться в суборенді, по вулиці Гагаріна,1 (за згодою власника).

        7. Внести уточнення до пункту 16 рішення виконавчого комітету від 30.12.2008р. №436 «Про планування, забудову та інше використання територій міста» і визнати фактичний розмір гаражу 5,5х9,1м.  

        8. Внести уточнення до пункту 3 рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради народних депутатів від 22.05.1997р. №129 «Про виділення земельних ділянок для гаражного будівництва і включення в автокооперативи громадян міста» і визнати фактичний розмір гаражу 6,4х5,2м.  

 

2

 

    9. Внести уточнення до пункту 3 рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради народних депутатів від 24.04.1997р. №105 «Про виділення земельних ділянок для гаражного будівництва і включення в автокооперативи громадян міста» стосовно #############і визнати фактичний розмір гаражу 6,6х5,2м.  

    10. Внести уточнення до пункту 1.1 рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради народних депутатів від 22.10.1998р. №272 «Про надання в приватну власність земельних ділянок для гаражного будівництва і вилучення невикористаних» і визнати фактичний розмір гаражу 6,8х5,1м.

        11. Дати дозвіл #############на будівництво гаражу розміром 7,6х8,1м (ділянка №##) в громадській організації споживачів електроенергії «Сигнал».

        12. Внести уточнення до пункту 3 рішення виконавчого комітету від 26.12.1994р. №375 «О рассмотрении заявлений от предприятий, организаций и граждан города» і визнати фактичний розмір гаражу 6,0х4,5м.

13. Дати дозвіл #############на будівництво гаражу розміром 6,0х4,0м в громадській організації споживачів електроенергії «Товариство автогаражів «Депутатський» (ділянка №##).

14.  Дати дозвіл #############на будівництво гаражу розміром 6,0х4,0м в громадській організації споживачів електроенергії  «Інститутський» (ділянка №##).

15.  Дати дозвіл #############на будівництво гаражу розміром 6,0х4,0м в авто кооперативі «Вистрєл» (ділянка №##).

16.  Дати дозвіл #############на будівництво гаражу розміром 6,0х4,2м в громадській організації споживачів електроенергії  «Набережний» (ділянка №##).

17.  Дати дозвіл #############на будівництво гаражу розміром 6,0х9,0м в гаражному товаристві  «Альфа» (ділянка №##).

18. Дати дозвіл #############на будівництво гаражу розміром 6,5х4,1м в громадській організації споживачів електроенергії  «Горизонт» (ділянка №##).

19. Визнати таким, що втратив чинність пункт 13 рішення виконавчого комітету від 28.02.2005р. №57 «Про планування, забудову та інше використання територій міста» в зв’язку з добровільною відмовою заявника ############# (ділянка №##).

19.1. Дати дозвіл #############на будівництво гаражу розміром 7,0х5,5м в громадській організації споживачів електроенергії  «Лада» (ділянка №##).

20. Внести уточнення до пункту 3 рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради народних депутатів від 24.04.1997р. №105 «Про виділення земельних ділянок для гаражного будівництва і включення в автокооперативи громадян міста» стосовно ############# і визнати фактичний розмір гаражу 6,6х5,4м.  

 

3

 

   21. Дати дозвіл ############# на перепланування квартири №## в будинку №## на вулиці К.Маркса за рахунок будівництва балкону розміром 1,2х5,3м (під існуючим балконом на третьому поверсі).

   22. Дати дозвіл ############# на перепланування квартири №## в будинку №## на вулиці Кірова за рахунок будівництва балкону розміром 1,0х3,0м (під існуючим балконом на другому поверсі).

   23. Дати дозвіл ############# на перепланування квартири №## в будинку № ##  на вулиці Леніна.

  24. Дати дозвіл #############, ############# на реконструкцію трикімнатної квартири №## в однокімнатну загальною площею 29,1 кв.м, житловою 16,0 кв.м та переобладнання двох кімнат загальною площею 26,0 кв.м під візаж студію з улаштуванням окремого входу в будинку №##  на вулиці К.Маркса.

       25. Юридичним та фізичним особам (забудовникам) об’єктів архітектури приступити до будівництва після:

- проведення експертизи та затвердження у встановленому порядку

проектної  документації у наглядових органах, відділі містобудування та архітектури;

- виникнення права власності або права користування земельною ділянкою у порядку, передбаченому земельним законодавством; одержання дозволу на виконання будівельних робіт;                                                                         

- будівельні роботи, які підпадають під перелік ліцензійних робіт, виконувати силами ліцензійних організацій, особливо по спеціальним роботам, у відповідності до чинного законодавства.

 26. Юридичним і фізичним особам (забудовникам) об’єктів виконувати вимоги по упорядкуванню території, згідно складеному договору з управлінням житлово-комунального господарства.

 
 
 
 
КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ 
 
 
 ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК "СВЕМА"

ПРЕЗЕНТАЦІЙНИЙ ВІДЕОРОЛІК

МІСТА  ШОСТКА

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ВІРТУАЛЬНА ВИСТАВКА

ПРОМИСЛОВИХ

ПІДПРИЄМСТВ МІСТА

 СТАТИСТИКА  

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ НС 

 

 

УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА

СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ

СЛУЖБА У СПРАВАХ 

ДІТЕЙ

ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ

СЛУЖБ ДЛЯ СІМ'Ї,ДІТЕЙ 
ТА МОЛОДІ


УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ 

освіта

ЦЕНТРАЛЬНА

РАЙОННА ЛІКАРНЯ 

црл шостка

ШОСТКИНСЬКА ОДПІ 

ШОСТКИНСЬКЕ МІСЬКРАЙОННЕ

УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

пенсионный фонд шостка

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА  

ОРГАНІЗАЦІЯ УСВА

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"